Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Dayanıklı Valiz Modelleri Tekzen’de!

Eşyaların güvenliği ve düzeni seyahatlerin olmaza olmazlarındandır. Rahat bir yolculuk deneyimi yaşamak ve kıyafetlerin zarar görmemesi için uygun ölçülerde valizlerin kullanılması gerekiyor. İhtiyacınız olan tüm valiz modellerini Tekzen’de bulabilirsiniz.

Seyahatleriniz Sırasındaki En Büyük Yardımcınız

Tatil planları yapıldığında ya da kısa süreli de olsa yolculuğa çıkıldığı durumlarda valizler, şüphesiz kişilerin en büyük yardımcısı olarak görülüyor. Birbirinden farklı renk ve boyutlarda olan valiz modelleri ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirilebilir ve emniyete alabilirsiniz. Örneğin; ÇÇS Büyük Boy Lacivert Valiz, ekstra güçlendirilmiş dayanıklı yapısı ve şifreli kilit sistemi ile hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinizde özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşınabilir.

İster Set Hâlinde İster Tek Parça

Seyahat planlarınızda yanınıza almak istediğiniz eşyaların düzenli ve emniyetli tutulmasını, ayrıca kolay taşınabilmesini sağlayan valizler, yolculuk sırasında maksimum seviyede kolaylık sağlıyor. Günümüzde mobil yaşamın hayatımızın bir parçası hâline gelmesi ile birlikte valiz setleri de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen parçalar olarak karşımıza çıkıyor. Seyahatlerimize tek başına çıkıyorsak ya da kısa süreli yolculuk planlıyorsak orta boy valiz ihtiyacımız olan eşyaların taşınması için yeterli olabiliyor. Özellikle kıyafetler dışında makyaj malzemeleri, evraklar ya da ev eşyalarının da taşınması gerekebiliyor. Bu durumda da giysiler için kullanılan valizin dışında küçük boy valiz tercih etmesi diğer eşyalarının muntazam bir şekilde taşınmasını sağlayabilir. Benzer şekilde bel çantaları da seyahatlerde ihtiyaç durulan görevi görmektedir.

Renk Renk Valiz Çeşitleri Tekzen’de!

Seyahatlerimiz sırasındaki en büyük yardımcımız olan bavullar, çeşitli renkleri ile zevkleri yansıtırken şık tasarımları ile de göz dolduruyor. Klasik renklerden hoşlananlar için tasarlanan siyah valizler özellikle iş seyahatlerinde tercih edilen renklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle yaz aylarında açık renkli kıyafetlerin, omuz çantalarının tercih edildiği durumlarda bej valiz bu kombine mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Rahat ve geniş iç hacme sahip, dört tekerlekli ve %100 ABS plastik malzemeden üretilmiş olan ÇÇS Orta Boy Bej Valiz, en güzel yolculuklarınızda size eşlik ediyor. Canlı renklerden hoşlananlar ve kırmızı renge ayrı bir tutkunluğu olanlar için kırmızı valiz seçeneği de Tekzen valiz kategorisinde sizleri bekliyor.

Çeşitli Boylarıyla Tekzen Valizler

Çok çeşitli ürün yelpazesi sayesinde istediğimiz gibi seçebileceğimiz bavullar, yolculuk sırasında konforu artırırken kolay taşınabilirliği ve dayanıklı olması sebebi ile kullanıcıya ekstra bir yük oluşturmuyor. Özenle seçilen bu ürünler aslında yolculukların en şık aksesuarları olarak değerlendiriliyor. Seyahat çantaları gibi hafif ve düşük kapasiteli olmamalarına rağmen uzun yolculuklar ve günlerce kalınması planlanan tatiller için gerekli olan bir eşya olarak tercih ediliyor. Bu tür yolculuklarda yanımıza alacağımız eşya miktarı artacağı ya da çocuğumuzun eşyalarını da taşıyabilmek için büyük boy valiz kullanmamız daha doğru olabilir. Tekerlekleri sayesinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ailecek gideceğiniz bir tatil planında yanınızda çok fazla valiz taşımak istemiyorsanız battal boy valiz seçeneğini de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar, Kaliteli Ürünler ve Daha Birçok Ürün

Tekzen bavul seçenekleri arasında kahverengi valiz de özellikle erkekler tarafından çok beğenilen bir ürün olarak seçiliyor. Hem kiri çok belli etmemesi hem de klasik çizgiye yakın olması nedeni ile fazlasıyla tercih ediliyor. Valizlerin özelliklerine baktığımızda, çekme kolunun yer alması, taşıma için ayrı bir parçanın bulunması, tekerleklerin her yol şartında kolaylıkla dönebilmesi gibi taşımayı kolaylaştırıcı donanımlarının bulunduğunu görüyoruz. Ayrıca valizin içerisinde yer alan lastikli kemer eşyalarınızın dağılmasını önlemek için tasarlanan önemli bir parçadır. Tüm bunlar valiz seçimini etkileyen kriterler olmakla birlikte aynı zamanda valiz fiyatlarını da belirleyen detaylardır. Her bütçeye uygun fiyat avantajlarını, çeşitli renk, tasarım ve boyutlardaki valiz çeşitlerini Tekzen’de bulabilirsiniz. Aynı zamanda doğa yürüyüşlerini ve kamp faaliyetlerini seviyorsanız Spor & Outdoor kategorisi üzerinden Outdoor çantalar bölümünü inceleyebilir, ihtiyacınız olan fonksiyonel ürünlere ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT