Ürün Özellikleri

Polisan Polilak Yat Vernik 0.75 Litre Marine


Yüzey Hazırlama: Yüzey ilk kez verniklenecekse, kuru, zımparalanmış ve temiz olmalıdır. Yüzey üzerinde budaklar varsa GÜLEN BOYA SELÜLOZİK TİNER veya POLİSEL SELÜLOZİK TİNER ile silinerek temizlenmelidir.

Önceden verniklenmiş yüzeyler tamamen kazınmalıdır. POLİLAK uygulanmış eski yüzeylere uygulama yapılmadan önce hafif bir zımpara yapmak yeterlidir.

Dekoratif amaçlı olarak renk vermek istenirse, vernikleme öncesi 1-2 kat POLİTEX LUX PARLAK AHŞAP KORUYUCU veya POLİTEX DEKORATİF MAT AHŞAP KORUYUCU uygulanmalıdır.

Ürün Tanımı: Özel reçine esaslı, parlak bir verniktir.


Teknelerin ahşap aksamlarını deniz suyunun yıpratıcı etkilerinden, güneş, yağmur ve darbelerden korur. Parlak ve dayanıklıdır. Çatlamaz ve  pul pul dökülmez. İç ve dış mekanların ahşap kısımları üzerinde  kullanıldığında mükemmel sonuç verir. (PARKELERDE VE RABITALARDA KULLANILMAZ.)


Nasıl Uygulanır?

Uygulama Şekli: 2 veya 3 kat olarak uygulanır. En iyi sonucun alınması için katlar arasında 1 gün beklenmelidir.

Kullanılan Aletler: Fırça 

İnceltme / Karışım Oranı: Kullanıma hazırdır, istenirse GÜLEN BOYA SENTETİK TİNER ile inceltilebilir.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan:  Ahşabın emiciliğine bağlı olarak, tek katta yaklaşık 15-20 m2/lt. alan verniklenir.


Kuruma Süresi: 

(20°C'de) Yaklaşık 24 saattir. Kuruma süresinin geç olması, ürünün çatlamaya ve dökülmeye karşı olan dayanıklılığını arttırmaktadır.     


Depolama Şartları: Ağzı kapalı ambalajlarda, serin yerde depolayınız.

Parlama Noktası: > 38°Ca

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Polisan Polilak Yat Vernik 0.75 Litre Marine

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT