Toplam 98 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Boya Tabancaları


İnşaat ve yapı işlerinde kullanılan boya çeşitlerini bulabileceğiniz boyalar kategorisinde boya yaparken kullanacağınız malzemelere de ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasında boya yapmak için kullanılan tabancaları boya tabancaları kategorisinden temin edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünlere ulaşacağınız kategoride ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, ürünler arasında marka karşılaştırması yapabilir ve boya tabancalarının fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Boya tabancası kategorisinden ulaşacağın bu ürünler arasında farklı boya kapasitesine sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu boya tabancaları arasında ürünlerin çalışma basıncı, püskürtme kapasitesi ve hortum uzunluğu gibi özelliklerini inceleyebilir, size uygun ürüne kolayca satın alabilirsiniz. İğne, meme ucu, hortum, bez hortum, boya aktarıcı, hortum adaptörü ve anahtar gibi farklı aksesuarları ile birlikte set halinde satılan ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Boya fırçalarına oranla daha pratik ve daha temiz bir kullanım sunan bu ürünler arasında elektrikle çalışan ve farklı watt değerlerine sahip ürünlere de ulaşabilir, hassas püskürtme sistemine sahip boya tabancaları arasında uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Hortum muhafaza sistemi ve kademeli boya ayarı gibi özelliklere sahip ürünleri kategoriden temin edebilirsiniz. Yumuşak tutamak kısmı ve omuz askısı olan bu ürünleri tercih ederek rahatça kullanabilirsiniz.

 

Farklı özelliklere sahip bu boya tabancaları arasında ayarlanabilir püskürtme göstergesi, püskürtme ayar kontrolü ve püskürtme yönü ayarına sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasında kolay doldurulan boya haznesi ile pratik ve temiz bir kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Black&decker, Stanley, MagicBrush, Bosch, Maestro ve Kale Makina gibi farklı markalarda bulabileceğiniz bu ürünleri Tekzen güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT