Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Astarlar


Yapı sektöründe özellikle boyama işini kolaylaştıran seçenekler arasında astarlar bulunuyor. Boya yapmaya başlamadan önce uygulama yapılacak zeminin üzerindeki fazlalıklardan arındırılması yapılacak işlemi kolaylaştıracaktır. Ayrıca uygulama yapılacak zeminin önce astarla kaplanması sarfiyatı azaltacağı için oldukça ekonomik bir iş ortaya çıkmış oluyor. Ayrıca inşaat sektöründe kullanılan çeşitler zemindeki çatlakları kapatacağı için hem yalıtım sağlıyor hem de boyanın boşluklara girmesini engelleyerek daha az malzeme harcanmasını sağlıyor. Astar kullanımı farklı amaçlarla gerçekleştirilebiliyor. Pürüzsüz bir zemin için kullanılabiliyor. Daha az malzeme sarfiyatı için kullanılabiliyor. Zemindeki boşlukları doldurup yalıtım için kullanılabiliyor. Bir de duvarların renginin değişeceği ortamlarda renk değişikliğini kolaylaştırması açısından bu ürün kullanılıyor.


Bu ürünler iç cephe için ve dış cephe için olmak üzere iki ayrı ürün olarak hazırlanıyor. Bu ürünlerin içeriği kullanılacağı mekana ve kullanım amacına göre değişiklik gösteriyor. Dış astarlar binaların dışına uygulandığında cepheye su itici özellik kazandırıyor. Böylece hem yalıtım yapılmış oluyor hem de daha az boya ile binanın dış cephesi kaplanmış oluyor. İç cephede kullanılan dolgu, su kesici ve transfer astarı gibi malzemeler de yine iç cephede işlemi kolaylaştırmak ve güzel bir görüntü elde etmek için kullanılıyor. 


Zeminlere astarlar farklı şekillerde uygulanabiliyor. Fırça, rulo ve tabanca ile bu malzemeyi uygulamak mümkün oluyor. Ürün bir çok kat uygulanırsa ve her kat arasında bir süre beklenirse daha verimli sonuçlar alınabiliyor. Bu malzemeleri alırken kaliteli olanlarını tercih etmekte fayda bulunuyor. Kimyasalların çok olmaması ve zararlı içerik bulundurmaması adına bilinen markaların tercih edilmesi daha uygun görülüyor. Tekzen'de bu ürünleri inşaat-boya kategorisinde satışa sunuluyor. İnşaat malzemesi üretimi yapan Casati, Kale, Kalekim, Polisan gibi markaları bu kategoride bulmak mümkün oluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT