Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Yağlı Boyalar


En Uygun Fiyatlı Yağlı Boya Çeşitleri Tekzen'de!

Yağlı boyalar, iç cephelerde kullanım için özel olarak üretilmiştir. Estetik ve dekorasyon amaçlı olan bu boyalar, kolay bakım ve nem önleme özelliklerine sahiptir. Aşınmaya dayanıklı bir yapıya sahip olan yağlı boya fiyatları ve özelliklerini detaylı bir şekilde bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. İç cephe boyası, fiziksel hasara ve lekelenmeye karşı dayanıklıdır. Kalıcı ve parlak bir iç cephe boyası için ideal olan yağlı boyalar, uygulama kolaylığı sunar. Yağlı boya çeşitleri fiyatları markaya ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Dilerseniz Tekzen kalitesi ile sunulan iç ve dış cephe boyaları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yağlı Boya Kullanım Alanları

Yağlı boya çeşitleri, iç cephelerin boyanması ve dekorasyonu için kullanılır. Temizlik kolaylığı sunan bu boyalar, yüzeylere parlak bir görünüm kazandırır. Bununla birlikte yağlı boyalar, tuğla, ahşap, sıva ve beton gibi hem iç hem de dış yüzeylerde koruyucu ve dekoratif amaçlı olarak kullanılır. Leke tutmaya ve kirlenmeye karşı dayanıklı olan bu boyalar, evlerin yanı sıra iş yeri, restoran ve okul gibi alanlarda fonksiyonel bir kullanım sunar. Solvent bazlı ve parlak yapıya sahip olan Bolero Beyaz Yağlı Boya 2,5 Litre iç ve dış mekânlardaki metal, ahşap ve sıva gibi yüzeylerde kullanılır. Sararmaya karşı yüksek direnç gösteren bu boyalar, fonksiyonel ve pratik bir kullanım sunar. İyi yapışan ve örtücü yapısı ile kolay uygulama olanağı sunan Bolero Lüx Sentetik Beyaz Yağlı Boya 0,75 Litre uygulanan yüzeylere parlak bir görünüm kazandırır.

Yağlı Boya Çeşitleri

İç ve dış mekânlarda kullanılabilen yağlı boyalar, yüzeylerin daha canlı ve parlak bir şekilde görünmesini sağlar. Metal yüzeylerde, ahşap yüzeylerde, iç cephe ve dış cephelerde kullanılan yağlı boya çeşitleri vardır. Kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak zengin renk yelpazesi sunan yağlı boya çeşitleri arasından ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Farklı kullanım kapasitelerine göre üretilen 1 litre yağlı boya ve 5 litre yağlı boya her ihtiyaca yönelik ürün seçeneklerine sahiptir. İç mekânlara farklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan plastik boyalar iç cephe boya çeşitleri arasında bulunur. İç ve dış cepheler için ideal olan boya çeşitleri arasında yer alan silikonlu boyalar dayanıklı yapıları ile uzun ömürlüdür.

Yağlı Boya Nasıl Yapılır?

Yağlı boya yaparken uygulayacağınız yüzeyin kuru ve temiz olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda yüzeyi astar çeşitleri arasından sizin için uygun olan astarı kullanarak daha pürüzsüz ve boyamaya hazır hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte kullandığınız fırçayı tek bir yönde kullanarak kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Katlar arasındaki uygulamalar için belirli bir süre bekleyerek diğer katı uygulayabilirsiniz. Yüzeyde parlak bir görüntü oluşturmak için vernikler arasından ihtiyacınıza uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Yağlı Boya Avantajları

Yağ bazlı boyalar, düşük sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Uygulama sonucunda pürüzsüz ve parlak bir görünüm sunan sentetik yağlı boya, mükemmel bir kapsama alanı sağlar. Yağlı boyaları lekeli, kireçli ya da kirli yüzeylere uygulamak için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte yağlı boya çeşitleri küçük kusurları veya hafif hasarlı alanları örtmek için idealdir. Yağ bazlı boyalar ile boyanmış duvarlar veya süslemeler kolaylıkla temizlenebilir ve ovalanabilir.

Yağlı Boya Nasıl Çıkar?

Boyama işleminden sonra boya lekelerini çıkarmak için yağlı boya çıkarıcı jelleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra boyalar kategorisinde yer alan tinerler de boyayı inceltmek, boya lekelerini çıkarmak ve temizlik amacıyla kullanılır. Boya yaparken kullanılan malzemeler arasında yer alan yağlı boya tabancaları ile pratik ve fonksiyonel bir şekilde boyama işlemini tamamlayabilirsiniz. Tekzen boya çeşitleri arasından kullanım alanınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT