Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Silikonlu Boyalar


En İyi Silikonlu Boyalar Cazip Fiyatlarla Tekzen'de!

Silikonlu boyalar iç ve dış cephe için uzun ömürlü ve dayanıklı bir tercih oluyor. Silikonlu boya, duvarda pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlar. Ayrıca herhangi bir leke ve kirlenme söz konusu olduğunda kolayca temizlenebildiği için uzun süre boyunca boyama işleminin tekrarlanması gerekmiyor. Silikonlu boya modelleri mat, ipek mat ve yarı mat parlaklık derecelerine sahip farklı seçenekler sunuyor. İpek mat, yarı mat ile mat arasında bir parlaklığa sahiptir. Bu boya türü nefes aldıran yapısının yanı sıra yapışma ve tutunma özelliğiyle duvarda çatlak görünümlerinin oluşmasını önler. Çeşit çeşit renkleri ile eviniz için en kaliteli boyalar Tekzen’de cazip fiyatlar ile bulunuyor.

Silikonlu Boyaların Özellikleri ve Avantajları

Silikonlu boyalar, günden güne kullanımı yaygınlaşan türdeki boyalardır. Bu ürünler, içeriğinde bulunan silikonun su iten özelliği ve buhar geçirgenliği ile rutubet önleyici nitelik taşıyor. Çok kısa sürede kuruyabilmesi yönünden avantajlı bir kullanım sağlar. Bu ürünler, sağlığa zarar verebilecek hiçbir maddeyi barındırmadığı gibi nefes aldıran yapısı ile çok tercih ediliyor. Silikonlu iç cephe boyası kolay temizlenebilmesi sebebiyle özellikle çocuk odaları için ideal bir tercih olarak değerlendirilebilir. Temizlik için nemli ve sabunlu bir bez yeterli olacaktır. Lekelerin ve kirlerin çabucak çıktığını görebilirsiniz. Tekzen Bolero silikonlu plastik iç cephe boyası açık fildişi 15 litre mat görünümlü son kat boyasıdır. Eternit, sıva veya beton üzerine astar uygulamasının ardından uygulanabilir. Uygulama öncesi eski boya uygulamalarının kalıntıları temizlenmeli ve astarlı yüzeye iki kat şeklinde fırça veya rulo yardımıyla sürülmelidir. Silikonlu dış cephe boyaları ise dış etkenlere karşı dirençli bir formüle sahiptir. Güneş ışınları bu boyalara zarar veremez. Viva silikonlu dış cephe 15 lt beyaz renk su bazlı bir üründür, nefes alır. Neme ve güneşe karşı dayanıklıdır. Yüksek seviyede örtücülük gösterir. Bu ürün mat derecesinde parlaklığa sahiptir. Tekzen silikonlu boyalar hem iç hem de dış cephe için farklı parlaklıkta boyalar sunuyor.

En Kaliteli Boya Çeşitleri Tekzen’de

Boya ve renk seçimi evin dekorasyonunun en önemli parçasını oluşturacağından önem arz ediyor. Kaliteli bir boya uzun ömürlü ve sorunsuz bir dekorasyon sağlar. Boyama işlemi biraz zaman alan ve emek gerektiren bir işlem olduğundan sürekli tekrarlanması yorucu olacaktır. Bu sebeple iyi bir seçim yapılması ve kaliteli ürün tercih edilmesi gerekir. En kaliteli boya çeşitleri kullanım alanına göre ve renk seçeneğine göre farklı alternatiflerle Tekzen’de bulunuyor. Bu çeşitler arasında duvar, tavan, dış cephe, araç ve eşya boyaları ve vernik, macun gibi yardımcı ürünler de mevcut. Retro, Vintage stillerde eşya boyama amacıyla sprey ürünleri de alternatifler arasında bulabilirsiniz. Böylece evinizi yenilemek ve eşyalara yepyeni görünümler kazandırmak için aradığınız her ürünü Tekzen’den edinebilmeniz mümkün oluyor. Duvar uygulaması için kusursuz bir görünüm ve uzun vadeli kullanım açısından silikonlu boya tavsiye ediliyor. Hem iç cephe hem de dış cephe için birçok avantaj sunan bu ürün canlı renk seçenekleriyle bulunuyor. Silikonlu boya çeşitleri iç cephe ürünlerinde üç farklı parlaklık seviyesinde alternatifler barındırıyor. Dış cephe için ise bu çeşitlilik söz konusu değildir. Silikonlu boyalar ile tavanı boyamanız önerilmiyor. Tavana uygulama yapmak için tavan boyası ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Evinizi Yenilemek İçin Tüm İhtiyaçlarınız Tekzen’de Mevcut!

Evinizde baştan sona bir tadilat ile odaları ve odaların kullanım şekillerini isteğinize göre uyarlayabilirsiniz. Tekzen inşaat ve boya malzemeleri arasında bu tadilatlar için kullanılabilecek birçok faydalı ürün bulunuyor. Silikon, macun, alçı, yapıştırıcı, su kesici, küf önleyici, mastik, membran onarıcı gibi ürünler tadilat işlerinde tercih edilebilir. Parke, taş ve mozaik duvar gibi ürünler ile evler modern ve yaşanabilir huzurlu alanlar haline getirilebiliyor. Boyama uygulaması için ihtiyacınız olan boya pompası, ıspatula, sırık, fırça ve rulo gibi araçlar da Tekzen boya fırça, rulo ve spatulaları kategorisinden temin edilebiliyor. Bu sayede tadilat, yenileme ve inşaat gibi tüm işleriniz için ihtiyaçlarınızı rahatlıkla temin edebilmeniz mümkün oluyor. Fırça ve rulolar farklı boyutlarda ve ölçülerde seçenekler sunuyor. Böylece kusursuz bir uygulama için gerekli olan spatula, fırça, rulo ve sırık gibi ürünleri ihtiyacınız olan ölçülerde bulabiliyorsunuz. Mala ve fayans tarağı ile pürüzleri giderilebilir, uygulamanın düzgün olması adına rötuş yapılabilir. Zımpara malası kullanarak uygulama yapacağınız yüzeyi pürüzsüzleştirmeniz, kusursuz bir görünüme bir adım daha yaklaşmanızı mümkün kılar. Ayrıca eviniz için en iyi silikonlu boya modellerini Tekzen’den alabilirsiniz. Silikonlu boya fiyatları ürünlerin özelliklerine ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Antipas Ürünler ile Uzun Ömürlü Performans Sağlayın

Metal zeminler ve boruların hem renklendirilmesi hem de korunması için antipas astar çeşitleri tercih edilmelidir. Bu ürünler pas oluşumunun önlenmesi ile metal zeminlerin dayanıklılığını artırır ve görsel özelliklerinin korunmasında önemli rol oynar. Paslanan bir metal üzerindeki boyalar kolayca dökülür ve ürünün kullanımı sağlığa zararlı hale gelebilir. Antipas astarlar metal yüzeylerde kalıcı tutunma ve pas oluşumunu önleme açısından tavsiye edilmektedir. Ayrıca eşyalar ve dolaplar gibi MDF veya ahşap benzeri yüzeylerde boya uygulamasından önce kalıcılık sağlanması adına zımpara ve ardından Tekzen vernik çeşitleri kullanılması gerekiyor. Zımpara yüzeydeki pürüzlerin giderilmesini sağlar. Vernik ise daha iyi bir tutunma açısından astar görevi görür. İç cephe ve dış cephe için astar uygulaması vernik dışındaki ürünler ile yapılır. Astar uygulamasından 24 saat sonra boyama uygulamasına geçilebilir. İç cephe ve dış cephe uygulamaları için silikonlu ürünler tercih ederseniz çok daha avantajlı bir seçim gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıca uzun ömürlü performans garantisini sağlayabilirsiniz. Silikonlu modeller yapışma, nefes aldırma ve pürüzsüzlük gibi konularda yüksek performanslı olmaları sebebiyle ideal ürünlerdir. Silikonlu dış cephe boyası modelleri renk ve kullanım yeri açısından farklı seçenekler barındırıyor. Boya fiyatları ürünleri ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Tekzen Yağlı ve Plastik Boya Çeşitleri

Plastik boyalar, zeminde iyi bir tutunma sağlayarak çatlama, kabarma ve kalkma gibi sorunların oluşmasını önler. Plastik modeller daha iyi bir kapatıcılık ve pastel görünüm sağlar. Mat ve kokusuzdur, çabuk kurur. İkinci kat uygulaması bu plastik boya çeşitleri ile daha kısa sürede yapılabiliyor. Ayrıca silikonlu plastik ürün çeşitleri de bu modeller arasında bulunabiliyor. Renk seçenekleriyle evinize ve odalarınıza en uygun tercihi gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Açık tonlu renkler seçmekten çekinmeyeceğiniz kaliteli alternatifler, lekelerin kolay geçirilebilmesi açısından büyük avantaj vadediyor. Tekzen yağlı boya çeşitleri ise yüksek parlaklıkları nedeniyle tercih edilmekte. Her türlü yüzeyde kullanılabilen bu ürünler sentetik esaslıdır ve son kat için uygulanır. Uygulanmadan önce inceltilmesi gereken yoğun kıvamlı bu ürünler tinerle birlikte kullanılabilir. Kullanılacak tiner türü ürün çeşidine göre belirlenmelidir. Silikonlu boyalar parlaklık bakımından yağlı ürünlere yakın parlaklıklarda çeşitler sunuyor. Tekzen silikonlu boya markaları başlıca Polisan, Casati ve bolero olarak sayılabilir. İç cephe ve dış cephe için ayrı ayrı silikonlu modeller bulunuyor. Boya fiyatları boyanın türüne ve özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürün seçenekleri için ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza ve beğenilerinize hitap eden bir ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT