Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Tavan Boyaları kategorimizde yer alan ürünler arasında tavan boyası çeşitlerini bulabilirsiniz. Ürün çeşitleri arasında her zevke hitap eden renk seçenekleri bulunmaktadır. Tavan boyaması yaparken iç cephe rulosu ve iç cephe fırçası kullanmak gerekmektedir. Ayrıca boyanacak olan bölgeyi, kullanılacak boyanın özelliğine göre istenilen şekilde temizlemek, yapılan çalışmanın mükemmel görünmesi için gereklidir. Ürün renkleri arasında parlak ve mat boya renkleri bulunmaktadır. Zevkinize göre dilediğiniz özellikte olanı kullanabilirsiniz.


Boya, kullanılmadan önce üzerinde yazan talimatlara göre inceltilmelidir. Boyama yapacağınız yüzey kirlenmişse ya da kabarmışsa önce temizlenmeli, sonrasında iki kat boyama yapılmalıdır. Hava sıcaklığı göz önüne alınarak kuruması için 1-2 saat beklenmelidir. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, su bazlı boya kullanılacaksa, kullanılmadan önce kirli, tozlu ve eski boyalı yüzeyler dikkatli bir şekilde temizlenmeli, üzerine su yeterli oradan su ile inceltilmiş astarlama yapılmalıdır. İlk defa boyanacak yüzeyler için de dolgulu astar kullanımı uygun olacaktır. 


Tavan boyası çeşitlerini incelerken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında; küf ve mantar önleyici, kapata gücü yüksek, su bazlı, akrilik reçine esaslı, kolay sürülebilen, sıçratma yapmayan, anti-bakteriyel olması gibi özellikler bulunmaktadır. Ayrıca pürüzsüz ve kokusuz olması, hava alabilmesi, çatlama ve kabarma yapmaması da boya satın alırken dikkat edilmesi gereken  diğer özellikler arasındadır. 


Dyo, Filli Boya, Polisan gibi markaların ürün çeşitleri en çok tercih edilenler arasındadır. Tavan boyası fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve ambalaj büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Diğer iç cephe ve dış cephe ürünlerini incelemek için boya kategorisini de ziyaret edebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT