Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Tavan Boyası Çeşitleri

Beyaz ve ekstra beyaz renk seçeneklerine sahip tavan boyaları, en iyi sonuç almanıza yardımcı oluyor. Polisan, Casati, Bolero ve Permolit tavan boyası gibi kaliteli alternatifleri Tekzen güvencesi ile rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Tavan Boyasının Diğer Boyalardan Farkı Nedir?

iç cephe boyasından farklı özelliklere sahip olan tavan boyaları nefes alan bir mekan için öncelikli kriterler arasında yer alıyor. Mükemmel bir kapatıcılığı bulunduğu için tavanların tek seferde boyanmasını sağlıyor. Tavan boyaları sıçrama yapmadığı için amatör kullanıcılar tarafından da rahatlıkla uygulanabiliyor.

Tam mat özelliğe sahip olan tavan boyaları, dekorasyona da katkı sağlayarak duvar boyaları ile de uyum gösteriyor. Uygulama kolaylığı olan tavan boyaları çatlama, kabarma ya da dökülme gibi sorunlara da sebebiyet vermiyor.

Tavan Boyası Nasıl Yapılır?

Permolit tavan boyası, yeni sıva yapılmış bir yüzeye uygulanacaksa yüzeyde kabarcık yapma ihtimali olan alanların pürüzsüz bir hale getirilmesi gerekiyor. Ayrıca yüzeyin de tamamen kuru olmasına da özen göstermelisiniz. Uygulanacak zeminin temiz ve tozdan arındırılması boyama öncesinde dikkate alınması gerekenler arasında yer alıyor.

Tavan boyalarında istenen sonucu elde edebilmek için boyaya su ile inceltme işlemi uygulamalısınız. Aksi halde fırçanın zemin üzerinde kaymadığını görebilirsiniz. Tercih ettiğiniz boyanın özelliklerine bağlı olarak boyaya katılacak su miktarı da değişiklik gösteriyor.

Tavan Boyası Nasıl Seçilir?

Tavan boyası seçiminde önceliğinizin kalite olmasında yarar bulunuyor. Çünkü kalite bakımından güçlü olan tavan boyaları ile tek kat uygulama yeterli oluyor. Tekzen tarafından satışa çıkarılan her bir markadan maksimum verim elde edebilirsiniz.

Tavan boyası seçimi kadar boyanın uygulanış biçimi de ürünün verimliliğini artırıyor. Doğru bir tavan boyası seçmeniz dışında doğru bir uygulama yapmanız da sonucu etkiliyor. Boya seçiminde renk tonu da önem kazanıyor. Tavan boyaları beyaz rengin yanı sıra daha canlı bir görüntü isteyenler için ekstra beyaz seçeneğini de sunuyor.

Tavan Boyalarının Özellikleri Nelerdir?

Tekzen boyalar özellikle nefes alan ve ortamı ferahlatan özellikleri ile dikkat çekiyor. Kapatıcılığı yüksek olan tavan boyaları aynı zamanda rutubetlenme ya da terleme gibi sorunlara da çözüm oluyor. Yüzeydeki hataları ise tek seferde kapatabiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT