Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Ahşap Boyalar


Lüx Fırça No:1.5
Lüx Fırça No:1.5
Temin Edilemiyor
Ürün görseli hazırlanıyor
MULTI ASTAR 0,750 LT
Temin Edilemiyor

Ahşap boyalarını sadece renk vermek amacıyla değil; mobilyalarınızı sürtünme, aşınma, çarpma, yağmur, toz vb. dış etkenlere karşı korumak, estetiğin yanında ürünlerinize sağlıklı uzun ömürler kazandırmak için de kullanabilirsiniz. Arz talep ilişkisine göre pek çok çeşidinin bulunduğu boyalar, uygulandığı ürünün üzerine kolayca örtüşme ve emilme özelliğine sahiptirler. Yüzeye uygulandıkları andan itibaren ürünün tazeliğini tıpkı ilk günkü gibi korurlar.


Ahşap boyalar kategorisindeki bu bölümde değişik renk ve çeşitlerdeki ürünlere ulaşabilir, arzu ettiğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kategoride ihtiyaç duyacağınız aksesuarlara göz gezdirebilir, pratik araç gereçlerle işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Farklı renk ve model seçeneklerinin bulunduğu ürün ve aksesuarlarda dilediğinizi sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. 


Ahşap boyası hobi amaçlı kullanarak objelerinizde farklı ve eğlenceli tasarımlar yaratabilir, eşyalarınızı kaplama ya da dış faktörlerden ve zararlardan koruma amaçlı kullanabilirsiniz. Özellikle yağışlı günlerin fazla hasar verdiği bahçe mobilyalarınızı bu ürünlerle ilk günkü görüntüsüne ve sağlığına kavuşturabilirsiniz. 


Tekzen kalitesi ve güvencesiyle satışa sunulan malzemeleri çeşitlerini ihtiyacınız olan renge ve bütçenize göre seçip satın alabilirsiniz. Polisan gibi markaların ürünleri arasında piyasaya sürülen pek çok renk ve çeşitten dilediğinize karar verebilirsiniz.


Beyaz, kırık beyaz, koyu vişne, siyah, boncuk mavi, lacivert, kahverengi, sütlü kahve, sahra beji, nefti yeşil, sarı, şampanya gibi daha birçok renk seçeneğinin mevcut olduğu ahşap boyası çeşitlerini; iç ve dış mekanlardaki kapılarda, pencerelerde veya metal yüzeylerde, kara ve deniz araçlarının yüzeylerinde kullanabilirsiniz. 


Uygulandıkları yüzeye kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler, parlaklığını uzun süre koruduğu için eşyalarınız veya objelerinizde ilk günkü görüntüyü sağlayabilirsiniz. Kurşun içermeyen sentetik ürünler içeriğindeki maddeler sebebiyle eşyalarınızı korurken öte yandan insan sağlığına zararsız olarak üretildiğinden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullandığınız bu ürünler sayesinde ağaç kurtları, güneş ve yağmur etkenleri, mantar, yıllara dair aşınma, eskimenin önüne geçebilir sahip olduğunuz eşya, zemin, cephe ve objelerin ömrünü uzatabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT