Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Vernikler


En İyi Vernik Çeşitleri Tekzen'de!

Boyadığınız materyallerin daha uzun süre aynı şekilde kalmasını sağlayan ve boyasını koruyan materyallere vernik ismi verilmektedir. Üzerine uygulanan malzemelere koruyucu bir katman görevi gören verniklerin çeşitleri bulunmaktadır. Uygulandığı yüzeye, renklerine ve diğer özelliklerine göre çeşitlilik gösteren bu ürünler vernik markaları tarafından da farklı alternatifler halinde sunulmaktadır. Mat, parlak, eskitme, cam için farklı şekillerde kullanıma uygun ve değişik etkileri olan seçenekler arasında ihtiyacınıza en uygun model Tekzen kalitesiyle sizlerle!

Vernik Modelleri ile Çok Fonksiyonel Kullanım

Ahşap verniği olarak da bilinen ürünler; mobilyalarınızın, tahta ve ahşap malzemelerinizin üzerinde kullanıma elverişli seçeneklerdir. Zımparalandıktan sonra yapılan uygulama çok daha efektif bir sonuç ortaya koymakta ve oldukça pürüzsüz, temiz yüzeyler elde etmenizi sağlamaktadır. Ahşap boyalar ise tepsi, çerçeve, süs eşyası, masa, sandalye gibi ahşap yüzeylerin boyanmasında kullanılmaktadır. Sprey boyalar şeklinde kullanımı gerçekleştirilen ürünlerin pastel, canlı, açık, koyu, ana, ara gibi yüzlerce renk seçeneği ürünler arasında sizleri beklemektedir. Boyadığınız ahşap malzemelerinizin üzerini mobilya verniği sayesinde daha dekoratif hale getirebilir, kendi ellerinizle bahçe mobilyalarınıza farklı bir hava kazandırabilirsiniz.

Vernikler ile Yüzeyleriniz Daha Dekoratif

Polıtex cam cila parlak 0.75lt çizilmelere, aşınmalara ve soyulmalara karşı oldukça koruyucu sert bir tabaka sunmaktadır. Kullanılan yüzeylerin üzerine dökülen sıvılardan koruması sayesinde iz bırakmaz ve solmaz bir yapı kazandırmaktadır. Dekoratif bir görünüm kazandıran cam cila yüksek kalitesi ve hızlı kuruyan özellikleri sayesinde oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Parke zeminler üzerinde de kullanıma uygundur. Vernik renkleri ise beyaz, siyah, gümüş, altın, bronz gibi farklı renklerde olabilmekle beraber saydam özellik gösteren seçenekler de ürünler arasında yer almaktadır. Vernik çeşitleri ile uygulamaya başlamadan önce mutlaka yüzeylerinizi temizlemeniz, gerekirse zımparalamanız ve üzerinde pürüz kalmadığından emin olmanız tavsiye edilmektedir. Yağlı ve tozlu olmayan bölgeye yaptığınız lüks vernik uygulaması sonucunda oldukça beğenilen ve memnun kalacağınız yüzey görünümleri elde edeceksiniz.

Vernik Modelleri Tercih Sebepleri

Polisan sprey vernik mat hızlı kuruyan, solvent bazlı ve sprey şeklinde uygulanan bir modeldir. Her türlü yüzeyde kullanımı sağlanabilen bu ürünler çetin hava şartlarına uygun olmakla beraber kullanılan yüzeyin solmasına ve çizilmesine karşı dayanıklı bir yapı kazandırmaktadır. Zararlı gazlardan ve sentetik maddelerden içermemesi sebebiyle doğayla karşı da kendinizi sorumlu hissetmenizi sağlayan bu modeller mat ve tok bir yüzey görünümü sunmaktadır. Mat vernik uygulanan boyanın üzerinde bir katman oluşturarak çizilmelere, dışarıdan alınan darbelere ve solmalara karşı dirençli bir yapı sunmaktadır.

Vernik ve Boya Seçenekleri Tekzen ile Sizlere Sunuluyor

İnşaat ve boya malzemeleri, evinizi dekore etmenize yardımcı olacak ürünleri sizlerin kullanımına sunmakta, mobilya boyalarından tavan boyaları gibi seçeneklere kadar her ihtiyacınız düşünülmektedir. Antipas astar ise uygulanan yüzeylerin paslanmamasını sağlamakta ve daha uzun süreli kullanım imkanı tanımaktadır. Koruyucu bir yüzey görevi gören astarlar sayesinde uygulamalarınız daha şık bir görünüm kazanırken dayanıklı bir yapı da sunmaktadır. Sprey vernik kullanım açısından oldukça rahat ve pratik bir özellik göstermektedir.

Boya Aksesuarları ile Eksiğiniz Kalmasın

Fırça, rulo ve spatula boya veya vernikleme işlemleri esnasında kullanılan araçlar arasında yer almaktadır. Tam teşekkülü bir ekipman ile uygulamalara başlamanızı sağlayan ve yarı yolda kalmanızı önleyen tüm ihtiyaçlarınız Tekzen ile sizlere sunulmakta. Siz de ihtiyacınız olan boya çeşitleri, tiner çeşitleri uygulama aksesuarlarına Tekzen kalitesiyle ulaşabilir, tüm bu ürünleri fiyat bilgisiyle inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT