Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Boyalar kategorisinde yer alan vernik çeşitleri ile ihtiyaç duyduğunuz koruma ve pürüzsüz görünümü elde edebilirsiniz. Uyguladığınız teknik ve kullandığınız malzeme doğrultusunda, uygun olan vernik türünü seçmek üzere kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Herhangi bir ahşap yüzeye ya da eşyaya uygulamak için; yağ bazlı vernikler, selülozik vernikler ve akrilik vernikler gibi birçok ürün sizlerle buluşuyor.

 

Çabuk kuruma özelliğine sahip ve kolay zımparalanma olanağı tanıyan selülozik sistemli vernik, parke yüzeylerinde kullanılan cam cila vernik türleri, neme karşı direnç gösteren ve ahşabın doğal görünümünü koruma altına alan yat verniği, birtakım hava bazlı etkenlere, suya ve güneş ışığına karşı koruma sağlayan tik yağı, ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

 

Bu bölünde bulunan Politex ve Marshall ürün çeşitleri ile aşınma, çizilme gibi deformasyonlara karşı önlem alabilir, uygulama yaptığınız ahşabı; mantar, bakteri ve küfe karşı koruyabilirsiniz. Tik yağı ile tik ağacı ve benzer yapıya sahip ürünlerin, bahçe mobilyalarının ve belirli şartlarda iç mekan mobilyalarının yüksek kalite ile korunmasını sağlayabilirsiniz. Parke vernik çeşitleri olarak kullanılan Cam Cila ürünleri ile aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey elde ederken, tercihinize göre parlak ya da mat bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bütün parke türlerine uygunluk gösteren bu verniği, ister iş yerinizde ister evinizde uygulayabilirsiniz.

 

Farklı oranlar ile sunulan ve tercih ettiğiniz miktar kadar alabileceğiniz ürünlere, İnşaat & Boya ana kategorisinin altındaki Boyalar kategorisinden ulaşabilir, vernik fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vernik uygulaması ile ahşaplarınızı ve eşyalarınızı daha sağlam ve korunaklı hale getirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT