Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Yarı Mat Plastik Boyalar


Yarı mat plastik boyalar geniş renk yelpazesi ile iç ve dış cepheleri renklendiriyor. Solvent bazlı olan ürünler yüksek kaliteli renklendirme işlemi sağlıyor. Beton, ahşap, sıva, alçı gibi yapı malzemelerine astar sonrası uygulanabilen ürün çeşitleri, üstün kapama kabiliyeti ile tercih ediliyor. Yüksek yapışma ve iyi yayılma isteyenlerdenseniz siz de yarı mat boya ürünlerini seçebilir, cephelerinizi silinebilen malzemelerle temiz gösterebilir, yenileyebilirsiniz. İç cepheler kirlendikçe lekeleri silerek çıkarabilir, kararma olmadan uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. 


Dekoratif ve koruyucu son kat cilasi olan yarı mat su bazlı plastik boya, uzun ömürlü yapısı ve düşük koku özelliği ile dikkat çekiyor. Küf ve rutubet sorunu yaşayan alanlarda da kullanılabilen yarı mat boya çeşitleri sayesinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Sıçratma ve damlatma yapmayan ürünler, hızlı kuruyan özellikleri ve kremsi yapısı ile homojen renk dengesi oluşturuyor. Kuru ve temiz yüzeylere kullanılması gereken ürünler, iki katta tam örtme vadediyor. Problemli ve pürüzlü yüzeylerde üç kat uygulamasının gerekebileceği hatırlatılıyor. 


Kimi ürünler silikon da bulunduruyor. Bu sayede su itme ve buhar geçirgenliği artan modeller, kabarma ve dökülme sorunlarına mani oluyor. Mat görünümü ile elegant bir tarz vadeden özellikli ürünler, yüksek pigmentleri ile beklentilere yanıt veriyor. Ürünlerin uygulanmadan önce küçük bir alanda denenmesi öneriliyor. İyi yapışma için parlak yüzeyleri önce matlaştırmalısınız. Astar ile yüzey hazırlandıktan sonra kuru alanlara uygulamaya başlayabilirsiniz. Siz de yarı mat plastik çeşitler ile duvarları temizleme zahmetini en aza indirebilir, işlemi kolaylaştırarak hızlandırabilir, yaşam alanlarınızı yenileyebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT