Toplam 126 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Sprey Boyalar


İnşaat&Boya kategorisinin altında olan Boyalar bölümünde bulabileceğiniz sprey boyalar alanından, polisan ve casati gibi markalı ürünlere farklı kullanım alanlarını da göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun seçeneklerle ulaşabilirsiniz.


Ürün modelleri daha çok kullanım alanlarına göre özel amaçlı altın varak, alüminyum jant, oto jant, radyatör, soba boyası gibi birçok çeşit içermektedir. İhtiyacınız olan ürünlere ek olarak beyaz, sarı, siyah, gri, yeşil, kırmızı, kahverengi, pembe, bordo ve daha birçok geniş renk seçeneklerine ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca parlak ya da mat ürün modellerine yine bu bölümden ulaşabilirsiniz.


Bu kategoride özellikle emaye kaplı beyaz eşyalarda, buzdolabı, çamaşır makinesi bulaşık makinesinde, küvet ve lavabolarınızın çizik olduğu durumlarda ya da rötuş işlemlerinde kullanabileceğiniz emaye beyaz sprey boya ürününü bulabilirsiniz.


Ürün çeşitleri içerisinde bulunan vernik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri, dekoratif koruyucu olmaları, hızlı kuruyabilmeleri ve birçok yüzeye kolaylıkla uygulanabilir özellikleri nedeniyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürün modellerinin kurşunsuz olması ve içinde atmosferin kirlenmesine ya da ozon tabakasına zararlı CFC gazları olmadığı için güvenilir olması ve zor hava koşullarına, çizilmeye, solmaya karşı dayanıklı olması da tercih edilme sebeplerinden olmaktadır.


Sprey boya çeşitleri bölümünde olan özel amaçlı altın varak sprey boyalara da bu alandan ulaşabilir ve ahşap, seramik, çelik eşya, cam, metal, makineler, ahşap mobilya gibi farklı kullanım alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Dilerseniz sıvı halde ya da sprey şeklinde çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz ürünlere de yine bu bölümden ulaşmanız mümkün olmaktadır.


Tekzen kalitesi ile kolaylıkla ürünleri inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT