Toplam 112 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Sprey Boyalar


Sprey Boya Çeşitleri

Sprey boyalar her alanda hayatımızı kolaylaştıran ve güzelleştiren mükemmel araçlardır. Tekzen aracılığı ve birbirinden güzel sprey boya renkleri ile sprey ahşap boyası, metalik sprey boya, mobilya boyama spreyleri ve daha nicesine ulaşmak hem çok kolay hemde hesaplı.

Sprey Boya Nasıl Kullanılır?

Sprey boyalar, kullanımı her zaman kolay olan ve günlük hayatımızı renklendirmek için tasarlanan ürünlerdir. Havadar bir mekanda renklenmesini ya da cilalanmasını istediğiniz pürüzsüz yüzeye uygulayabilirsiniz. Beyaz sprey boya ile renk düzenlemeleri yapabilir ya da mobilya boyası ile mobilyalarınıza yeni bir dokunuş katabilirsiniz. Tamamen sizin tercih ve özgün zevkinize bırakılmış olan bu boyaların cam, çelik, metal, ahşap, seramik gibi yüzeylere; araç ve makinelerinize özel üretimleri de mevcuttur. Farklı renk ve dokulara uygun üretilmiştir.

Sprey Boya Nasıl Kurur?

Sprey Boyalar çeşit ve uygulanan malzemeye göre kullanım ve kuruma aşamasında farklılıklar göstermektedir. Direkt olarak güneş ışığına maruz kalmadan havadar bir mekanda kurutmaya özen gösterilmelidir. Uygun olan tüm mekanlarda kullanmak üzere Polisan sprey boya, Henkel sprey boya ve Casati sprey boya çeşitleri bulunmaktadır.

Metalik sprey boyalarda renk solmalarını önlemek için kuruma aşamasında güneş ışığına doğrudan maruz bırakmamaya dikkat etmek gerekebilir. Mobilya ve ahşap için üretilen sprey boyaları uygularken işlemi havadar bir mekanda gerçekleştirmek ve aynı koşullara sahip bir mekanda kurutmak gerekir.

Sprey Boya Nerelerde Kullanılır?

Sprey Boyalar ahşap, seramik, cam, çelik gibi dokularda; mobilya, makine gibi araçlarda, uygun ve o malzeme için üretilmiş olan boyaları seçerek uygulanabilir. Siyah sprey boyaları ve farklı renk seçeneklerini, her madde ve malzeme için özel olarak üretilmiş hali ile bulabilirsiniz.

İç mekanlarımızı güzelleştirmek ve renklendirmek için imal edilen sprey boyalar; amerikan kapı boyası, mobilya boyası ve akrilik sprey boya olarak gruplanmıştır. Adeta yeniliklere kapı açmanın farklı bir yolu olarak bizlere kolaylık sağlar. Bu boyalar sayesinde eviniz ve iş yerlerinizde masrafsızca moda renk ve dekorasyonları takip edebilirsiniz.

Sprey Boya Nasıl Temizlenir?

Bir çok alanda kullandığımız sprey boyaların istenmeyen yüzeylere bulaşması ve sıçraması halinde erken davranılmalı ve kurumadan müdahale edilmelidir. Örneğin siyah sprey boyayı açık renkli bir düzlemde kullandığımız taktirde sıçramaları fark etmek kolaylaşır. Hızlı müdahalelerle kolayca temizlemek mümkündür.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT