Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Tinerler


Sentetik Tiner 320ml
Sentetik Tiner 320ml
Temin Edilemiyor
Sentetık Tıner 640ml
Sentetık Tıner 640ml
Temin Edilemiyor

Doğru malzemeleri ve ekipmanları kullanarak yaşadığınız alanları kolaylıkla dekore edebilir ve daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. İnşaat & boya kategorisi içinde yer alan boyalar, doğal taşlar, cam tuğlalar, tavan kaplama ve yalıtım malzemeleri gibi evinizin güzelliğini ve fonksiyonelliğini artıracak malzeme ve aksesuarlara kolaylıkla ulaşabilir; Tekzen güvencesi ile istediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.


Boyalar kategorisinde Agromak, Polisan, Casati, Marshall, Henkel, Black & Decker ve Bolero gibi markaların çok sayıda boya ve boya ekipmanları içinden evinizin veya iş yerinizin mimari özelliklerine en uygun ürünlere Tekzen güvencesi ile sahip olabilir; yaşam alanlarınızı modern, şık ve estetik mekanlara dönüştürebilirsiniz.


Boyalar bölümünde bulabileceğiniz tinerler; temizlik, boya inceltme ve boya lekelerini çıkarma gibi farklı kullanım alanlarında sizlere yardımcı olacaktır. Tiner fiyatları, ürünün markasına ve türüne göre farklılık gösteriyor. Boyanın homojen bir biçimde sıvılaşması amacıyla her boya için farklı tiner kullanılır. Bu yüzden, seçtiğiniz boyanın üzerinde yazan talimatlara ve boya türüne uygun olan tiner çeşitleri tercih edilmelidir.


Selülozik tinerler, Mineral terebentin bazlı incelticiler olarak belli oranlarda selülozik boyalar içine karıştırılır. Sentetik tinerler ise sentetik içerikli boyaların sıvılaştırılması ve boya ekipmanları üzerinde kalan lekelerin temizlenmesi için kullanılır. Boyama işlemi sona erdikten sonra, kullandığınız fırça, rulo ve eldiven gibi boya bulaşmış malzemeleri tiner bulunan bir kabın içinde belli bir süre bekleterek temizlik işlemini de tamamlayabilirsiniz.


Tekzen ayrıcalığı ile kullanım alanınıza en ideal ürünlere anında ulaşabilirsiniz. Ürün özellikleri bölümünde modele ait ağırlık, boyut, renk ve tür gibi teknik özelikleri görüntüleyebilir; isteklerinize en uygun ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT