Ürün Özellikleri

Bolero İç Cephe Astarı 2,5 Litre


Ürün Özellikleri

2,5 Litre

İç Cephe Astar Boya

Akrilik kopolimer esaslı, silikon katkılı dolgulu iç cephe astarıdır.

Sıva, beton, tuğla ve benzeri yüzeylerde ilk astar olarak kullanılıp üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlar ve son kat boyanın sarfiyatının düşürür. Silikon ihtiva ettiğinden su itici özelliğe sahiptir. Su geçirmez özelliği ve su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı atılmasını sağlar. Çok iyi örtme ve aderans gücüne sahiptir. İlk defa boyanacak mineral esaslı, hem sıvalı yüzeylerde ve eski boyalı iç cephe yüzeylerinde kullanılabilir. Saten alçı gibi aşırı tozumalı yüzeylerde aderans problemi yaşanabileceğinden önerilmez.


Yüzey Hazırlama:

Yüzeyde bulunan serbest toz ve kir, fırça ile temizlenmeli, yüzey temiz ve kuru olmalı. Yüzeyde bulunan gevşek kabarmış boyalar temizlenmeli, yüzeydeki seviye bozuklukları uygun macun ile doldurulmalı ve zımparalanmalıdır. Yüzeydeki tüm serbest tozlar temizlenmelidir.


Uygulama Şekli:

İnceltme işleminden sonra tek kat olarak uygun tatbikat aletleriyle uygulama yapılmalıdır. Ortam sıcaklığına bağlı olarak astar uygulamasından en az 3 saat sonra boya uygulaması yapılmalıdır.


Kullanılabilir Aletler: Fırça veya rulo ile uygulanabilir.

İnceltme / Karışım Oranı: Su ile %10 - 15 oranında inceltilir.

Boyanabilen Alan: Tek katta yaklaşık 10-12 m2/L

Kuruma Süresi: Kurumasını 20 derece sıcaklıkta ve %50 bağıl nem oranında 1/2 saatte tamamlar.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bolero İç Cephe Astarı 2,5 Litre

Sadece mağazalarımızda satılmaktadır
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT