Ürün Özellikleri


Polisan Poligard Su Kesici Astar-galonÜrün Tanımı: Sentetik reçine esaslı izolasyon malzemesidir.


Özellikleri: Dış cephe duvarları, banyo zeminleri ve yüzme havuzlarına  malzeme kaplanmadan önce, beton üzerine su izolasyon malzemesi olarak kullanılır. Kaplama POLİGARD SU KESİCİ ASTAR üzerine yapılır. Şeffaftır ve esnek yapıdadır. Alkali, sabun ve deterjan gibi kimyasallara dayanıklıdır; soğuk ve sıcaktan etkilenmez. Sürülen yüzeylerin içine işler ve gözenekleri doldurur, bu nedenle zamanla yüzeyden dökülmez. Toz tutmaz, yüzeylerde kararma ve kirlilik yapmaz.


Yüzey Hazırlama: Yüzeyler kir, toz, yağ ve nemden arındırılmalıdır. Eğer yüzeyler nemli ise, sıcak hava ile kurutulmalıdır. Çukur ve çatlak yerler için, mermer tozu veya kullanılan dolgu malzemesinin ince tozu ile POLİGARD SU KESİCİ ASTAR karıştırılarak, macun hazırlanır. Arzu edilirse toz boya ilavesi ile macun istenen renge getirilir. Yoklama macunu çekilir ve zımparalanır.


Uygulama Şekli: Yüzeyin emiciliğine bağlı olarak 1-3 kat uygulanır. Katlar arasında 0,5-1 saat beklenmelidir. Katlar arasında 1 gün ya da daha fazla beklendiğinde, yüzeyde buruşma olabilir. 


Kullanılan Aletler: Fırça veya rulo.


İnceltme / Karışım Oranı: Kullanıma hazırdır, inceltme yapılmaz.


Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan: Uygulamaya göre değişir.


Kuruma Süresi: (20°C sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında) Kurumasını 10-30 dakikada tamamlar.


Depolama Şartları: Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, serin yerde depolanmalıdır. Kullanılmadığında ambalajının ağzı kapalı tutulmalıdır.


Parlama Noktası: > 21°C

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Polisan Poligard Su Kesici Astar-galon

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT