Ürün Özellikleri

Polisan Akrilik Sprey Parlak Beyaz


Ürün Tanımı : Akrilik esaslı, hızlı korumalı, solvent bazlı, koruyucu ve dekoratif sprey boya.


Özellikleri : İçte ve dışta, ahşap, metal, cam, seramik, plastik, kağıt, karton, beton, yapma çiçek vb. gibi yüzeylerde kullanılır.Makineler, yedek parçalar, çelik eşya, ahşap mobilya, sert plastik, hobi ve el sanatları, motosiklet/bisiklet/oto vb. gibi alanlarda kullanıma uygundur.Solmaya, zor hava koşullarına ve suya dayanıklıdır.Çizilmeye ve darbeye dirençlidir.Kurşunsuzdur, atmosferi kirletici ve ozon tabakasına zararlı CFC gazları içermez.Sprey püskürtme çıkışı kendi kendini temizler özelliktedir.

400 ml


Yüzey Hazırlama : Eski boya tabakası, kir, pas ve pürüzler zımparalanarak ve silinerek uzaklaştırılmalıdır.Yüzey temiz, yağsız, tozsuz, kuru ve gerektiriyorsa uygun şekilde astarlanmış olmalıdır.


Uygulama Şekli : Uygulama öncesinde sprey kutusu en az 1 dakika süreyle çok iyi çalkalanmalıdır.Kapaktaki emniyet kilidi çözüldükten sonra, kutu daima dik konumda tutularak, uygulama yüzeyine 25 cm mesafede, püskürtmeler sırasında parmak basıncı değiştirilmeksizin, kısa süreli peş peşe birkaç kez ince çapraz geçişli küçük alanlı püskürtmelerde, tüm yüzeye eşit dağılıma özen göstererek 15-20 dakik arayla 2 katta tatbik edilir.


Boyanabilen (Kaplanabilen Alan) : Yüzey cinsine, uygulama kalınlığına ve renge göre değişken, tek katta yaklaşık 2,5-3 m2/400 ml.


Kuruma Süresi (20 C ve %50 RH) : Toz kuruması 5-8 dakika, dokunma kuruması 15-20 dakika, tam kurumasını 16-24 saatte tamamlar.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Polisan Akrilik Sprey Parlak Beyaz

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT