Ürün Özellikleri

Bolero Silikonlu Dış Cephe Tuğla


Ürün Özellikleri
15 lt
Dış cephe tuğla

Ürün Tanımı
Akrilik bağlayıcı esasllı, silikonlu son kat dış cephe boyasıdır.
Kullanılan Aletler: Fırça veya rulo ile uygulayınız.
İnceltme / Karışım Oranı: Su ile %15 oranında inceltilir.
Boyanabilen (Kaplanabilen Alan): Tek katta yaklaşık 8-10 m2/L

Özellikleri
Yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklşı dış cephe boyasıdır. Su itici özelliği sayesinde suyu geçirmez. Su buharı geçirgenliği özelliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlar. Her türlü beton, briket, gaz beton, sıva tuğla ve benzeri mineral yüzeyler üzerinde uygulanır.

Yüzey Hazırlama
İlk kez uygulanacağı yüzeylerde kirli veya gevşek dokular, eski boyalı yüzeylerde de kabaran ve tozutan kısımlar temizlenir ve Polizolan, Silikonluı Astar, Perla Dış Cephe Silikonlu Astar veya Bolero Dış Cephe Astarı ile astarlanır. Kireci fazla olan ham sıvalı yüzeylerin astar ve boya tatbikatı yapılmadan önce 1 kısım sirke ile 1 ksıım su karıştırılarak, yüzeyin yıkanması tavsiye edilir.

Uygulama Şekli
2 kat olarak uygulanması önerilir. Boya, astarlama işleminden en az 24 saat sonra yapılmalı ve boya katlar arasında 2-3 saat beklenmelidir.

Kuruma Süresi
20 derece sıcaklıkta, %50 bağıl nem oranında, yüsey kurumasını 1-3 saatte tamamlar, 24 saatte sertleşir. Kuruma süreleri; film kalınlığına, havalandırmaya, yüzeye, boyanın geçirdiği işlemlere göre değişiklik gösterebilir.

Depolama Şartları
Direkt güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda 5-35 derece arasında depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Dondan koruyunuz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Bolero Silikonlu Dış Cephe Tuğla 15 lt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT