Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Banklar


Tekzen ÇO.104 Çam Oturak 150 cm aj45
Tekzen ÇO.104 Çam Oturak 150 cm aj45
Sadece Mağazada
309,90 TL
Tekzen AB.105 - Çam Bank 170 cm
Tekzen AB.105 - Çam Bank 170 cm
Sadece Mağazada
419,90 TL

Bahçelerinizde, teraslarınızda ve tüm dış mekanlarda uzun süreler kullanabilmeniz için kaliteli ahşap ve metal malzemeden üretilmiş banklar bu kategoride beğeninize sunulmuştur.

 

Tekzen, Eternal-Garden, Gua-Wan, Rem Market, Javitrade, Kimpaş, Modermo ve Siesta markalarının modellerini inceleyebilir, peyzaj düzenlemenize uygun bir ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bahçe oturma grupları arasında dayanıklılık ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan banklar monte halde veya kolay kurulum özellikli demonte halde sizlere sunuluyor. Elektrostatik toz boyası ile dış etkenlere karşı koruma sağlanmış ürünleri inceleyebilir, ergonomik özelliklere sahip olan modellerden ya da oturak çeşitlerden birini seçebilirsiniz.

 

Ailenizle güzel vakit geçirdiğiniz ve misafirlerinizi ağırladığınız bahçelerinizin şıklığı için bu kategorideki modern banklar arasında karşılaştırma yaparak, sahip olduğunuz mimari tarza en uygun bank seçimini kolayca yapabilirsiniz. Dekoratif özelliklerinin yanında, desenleri ve pik döküm ayaklı modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi olarak sizlere sunulan bahçe ürünleri arasından peyzaj düzenlemenize en uygun modeli kategoriden seçerek rahatça kullanabilirsiniz.

 

Ladin, Çam, Kayın ve Teak ağacı çeşitlerinden özenli bir işçilik aşamasından geçerek imal edilmiş olan bahçe banklar, dış etkenlere karşı dayanıklılıklarının artması için fırınlanarak, emprenye maddesi kullanılarak ya da verniklenerek güçlendirilmiştir. "Tanalith e" gibi yeni nesil emprenye maddelerinin kullanılması ile metal kısmında korozyonların oluşması engellenen, çürümelere ve küflenmelere karşı üstün dayanıklılık kazanan bank çeşitleri içinden, ihtiyacınıza uygun olan seçebilirsiniz.

 

Bahçelerinizi güzelleştirirken, konforu ve dayanıklılığı da uzun süreler yaşamak istiyorsanız, banklar kategorisindeki ürünleri ayrıntılı olarak inceleyebilir, Tekzen güvencesi ve kalitesiyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT