Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Bahçe Koltukları Modelleri

Bahçe mobilyası, diğer adıyla dış mekan mobilyası balkon, teras veya bahçe gibi mekanlar için tasarlanan mobilya çeşitlerine denir. Dış mekan mobilyalarının dört mevsim iklim koşullarına uygun olması gerekir. Bundan dolayı sağlam malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Tekzen.com.tr bu konuda güvence vermektedir. Ayrıca bahçe dekorasyonunda bahçe aydınlatması ön plandadır.

Kullanışlı Bahçe Koltuğu Nasıl Olmalı?

Bahçe dekorasyonunda kullanılan mobilyaları seçerken mevsim koşulları göz önünde bulundurulması gerekir. Kış aylarındaki şiddetli kar ve soğuk havaları diğer taraftan yaz mevsimin aşırı güneş ışığı mobilyaların yıpranmasına sebep olur. Bundan dolayı parçalar seçilirken bu şartlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bahçe mobilyalarını seçerken aynı zamanda mekanın boyutu önem arz etmektedir. Dar alanlarda minimal tasarımları, daha geniş bahçeler de ise oturma gruplarını tercih edebilmelidir.

Diğer bir dikkat edilecek husus ise kumaş seçimine önem verilmesidir. Yoğun yağışlı havalarda su geçirmeyen sentetik yapıdaki kumaşları seçmek gerekir. Ayrıca bu kumaşların renkleri de gün ışığında solmayacak kumaşlardan seçilmelidir.

Bahçe Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sıcak havaların başlamasıyla birlikte bahçe sezonu açılmıştır. Bahçe mobilyası seçerken fonksiyonel, renkli ve rahat olması önem arz eder. Bahçe mobilyası seçerken birçok faktörün göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Bahçe mobilyaları seçerken dış ortam ve hava şartlarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçilmeli. Dış mekanlarda kullanılan ürünlerin hepsi dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Olumsuz hava koşullarında az etkilenmelidir. Bahçe aydınlatma bahçe mobilyalarıyla uyumlu olmalıdır.

Mobilyalar kaliteli malzemeler ile alanında uzman kişilerce tasarlanmalıdır. Mobilyalarda örgü detayları varsa uç bitimleri iyi saklanmalı, örgüler gergin ve düzgün yapıda olmalıdır. Her mevsimde kullanılmaya uygun olan sentetik materyalden yapılmalıdır. Su ve yumuşak fırça ile kolayca silinebilir yapıda olmalıdır. Sert hava koşullarına dayanıklı teak ağacından yapılan mobilyalar daha dayanıklı ve uzun ömürlü olur.

Tekzen.com bahçe mobilyaları teknik özellikleri

Tekzen.com ürünleri demonte olarak gönderir, kurulumunu sizin yapmanız gerekmektedir. Genellikle bahçe mobilyaların kurulumu için 4 adet vida kullanılır. Kurulum için gerekli şema ve araç-gereçler paket içinde yer alır. Minderler kaliteli malzemelerden ve silinebilir kumaştan üretilmiştir. Bahçe mobilyası ürünleri çok renk ve şekilde üretilmiştir ki her tarza hitap eden bir model bulabilesiniz.

Bahçe mobilyası grubu içinde sedirler 70X70, 70X200, 70X140 gibi farklı boyutları mevcuttur. Ürünlerin renkleri beyaz, siyah, kahverengi, füme ve lacivert gibi klasik ve bahçenizi şık gösterecek olan renklerden oluşmaktadır. Tekzen.com farkıyla sahip olacağınız bahçe mobilyalarını hem hesaplı hem de güvenilir teslim alırsınız. Ürünlerin en hızlı şekilde kargolanması sağlanır. Ayrıca vida ile uğraşmak istemeyen müşteriler için tamamen geçmeli ürün gruplar da mevcuttur.

Bahçe sandalyesi nedir seçerken neye dikkat etmek gerekir?

Bahçe sandalyesi doğayla iç içe olmak isteyenler veya balkonlarını değerlendirmek isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren ürün grubunun başında yer alır. Tekzen.com bazı sandalye modelleri geçme sistemli olduğu için ekstra bir malzemeye gerek duymadan rahatlıkla kurulumunu yapabilirsiniz. Sandalye modellerinde beyaz, siyah ve lacivert gibi renkler bulunmaktadır. İster tek başına ister diğer bahçe mobilyalarıyla kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT