Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

En Sağlam Bahçe Kamelyası ve Çardak Modelleri Tekzen'de!

Apartman önünde, müstakil evin önünde ya da işyerlerinin önünde yer alan bahçeler binaların nefes alan bölgeleridir. İç mekanlarda sıkılan kişilerin dinlenmek için tercih ettiği bahçelere bahçe çardağı gibi korunaklı alanların yerleştirilmesi alanı keyifli hale getirir. Tekzen ladin 15 kişilik kamelya-9m2 kahverengi model kolay kurulumuyla dikkat çeker. Çatısı çam ağacından üretilen kamelyanın iç kısmı ise ithal ladin ağacıdır. Hazır çardak olarak sıkça tercih edilen ürün geniş kapasitesiyle de bahçelerin vazgeçilmezidir. Bazı modellerde masa ve oturağın da dahil olması kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca bahçe bankları da yürüyüş sonrası dinlenmek için idealdir. Aradığınız tüm çardak modelleri Tekzen ile karşınızda.

Bahçe Kamelyası ve Çardak Modelleri Bahçeleri Keyifli Hale Getirir

Yeşilin huzuru getiren renginin farklı ağaç türlerinden üretmiş ahşap kamelya modelleriyle tamamlanması ortama doğal bir sıcaklık getirir. Yazın sıcağından korunmaya yaradığı gibi kış aylarında da sıcak bir içecekle bahçenin keyfini çıkarmak için idealdir. Kamelya modelleri 90 m2 ve 15 kişilik olabildiği gibi 2 katlı olarak tasarlanan seçenekleriyle de dikkat çeker. Ayrıca salıncaklı, banklı ve masalı modeller olduğu gibi dileyen kullanıcı oturmak için zevkine uygun bahçe oturma grubu gibi ürünlerle kamelyalarda sıcak ve şık bir ortam yaratır. Bahçe mobilyaları, kamelya ile birlikte kullanılabildiği gibi ayrı olarak da bahçelerde rahat ve şık durur. İhtiyaç duyduğunuz tüm bahçe mobilyası grupları için doğru adres Tekzen.

Bahçe Kamelyasında ve Çardakta Doğaya Yakın Olun

Kapalı alanların monoton havasından çıkarak doğada vakit geçirmek isteyenler için bahçe içinde yer alan bahçe kamelya modelleri, yakınlığından dolayı, ev konforunda doğanın keyfini çıkarmaya yardımcı olur. Ayrıca kamelya içine ya da dışına yerleştirilen bahçe minderleri ise keyfi konforlu hale getirir. Armut tipi ve büyük minderler yerde olabileceği gibi sandalye minderi olarak da su geçirmeyen yapısıyla her mevsim kullanılmaya uygundur. Bahçe kamelyası aynı zamanda minderler için de korunaklı alanlar yaratmaya yardımcı olur. Bahçelerin keyifli aksesuarı bahçe salıncakları ve bahçe minderleri Tekzen kalitesiyle sunuluyor.

Bahçe Kamelyası ve Çardak ile Huzura Şans Verin

Doğa deyince akla yeşilin onlarca tonu ile birlikte huzur gelir. Şehir hayatında geniş bahçeli evlerin sayısının her geçen gün artması yeşilin huzurunu şehir hayatına taşır. Geniş bahçelerin ortasına kurulan kamelya çeşitleri, hamaklar ile bir arada kullanıldığında konforu hissettirir. Genellikle yerden yüksek tasarlanan modeller her durumda doğal ağaç dokusunu içerecek şekilde tasarlanmıştır. Yerden yüksek çardak modelleri tek basamakla çıkılabilen formda olabildiği gibi 4 adet direk üzerine kurgulanmış modeller de vardır. Çardak modelleriyle birlikte hamak modelleri de Tekzen ile karşınızda.

İstediğiniz Formda Bahçe Kamelyası ve Çardak Modelleri

Kurulacak alanın boyutuna göre farklı ölçülerde kamelya ve çardak modelleri mevcuttur. Çardak ve kamelya fiyatları kullanılan malzemeye olduğu kadar ölçüye ve işçiliğe göre de değişkenlik gösterir. Ayrıca çardak ile birlikte Mandu ahşap çok amaçlı bahçe depolama dolabı (Büyük) mnd151 de ihtiyaç duyulan eşyaları taşımadan depolamaya yarar. Ayrıca isteyen kullanıcı kürek, çapa gibi malzemeleri de dolabın içinde depolayabilir. Basit çardak modelleri sadece üstü kapalı ve 4 direkten oluşurken daha kompleks modellerde çatı ve masa, sandalye gibi detaylar vardır. Ayrıca farklı ölçü ve renklerdeki tente modelleri de modüler özellikleriyle özel davetler için idealdir. Farklı özellikteki tente modelleri Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Her Bütçeye Uygun Bahçe Kamelyası ve Çardak Modelleri

Farklı ölçüdeki çardak modelleri kullanıcıya alanına ve ihtiyacına göre seçme imkanı sunar. Dileyen kullanıcı yerden yüksek ve masa ve bankın olduğu modeli tercih ederken biraz daha yüksek kapasiteli bir çardak tercih edenler için iki katlı modeller ve daha geniş modeller idealdir. Bunun yanında kare, dikdörtgen, beşgen ve yuvarlak tasarımlar bulundukları alanlara farklı bir hava getirir. Hazır kamelya kolay kurulumu ile de kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bahçe masaları gibi fonksiyonel ürünlerle de birlikte kullanılan çardak ve kamelyalar açık havada yemek yemenin de keyfini yaşatır. Kamelya ve çardak fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinerek aradığınız ürünlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için doğru adres Tekzen.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT