Ürün Kodu: 2729870

Gazer F225 Park ve Kamera Sistemi

En geç 13 Nisan Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
2.249,00 TL  (KDV Dahil)
249,89 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Temel Avantajlar:
Her kanal için ayrı ayrı kayıt yapan 2 uzaktan Full HD video kameralar
Fotoğraf makinesinin evrensel ultra kompakt boyutları ve görüş açısı 160°
Duyarlılık ayarlı G-Sensörü
Çıkarılabilen çok işlevli düğme (acil durum kaydı, mikrofon kapatma, durum göstergesi, kaydedici kapatma)
Park kayıt modu (park edilmiş bir otomobilde hareket sensörü sinyali ile otomatik başlatma kaydı)
LDWS, FCWS, DEWARP'ın akıllı fonksiyonları
Uykuya karşı işlevleri ve sürücüye farları açma hatırlatması
Yoldaki nesnelere yaklaşma durumunda Speedcam - POI uyarı fonksiyonu, kameralar, radar, yolun tehlikeli bölümleri (opsiyonlu GPS modül gerekmektedir)
128 Gb'ye kadar mikro SDXC bellek kartlarına destek
Çalışma prensibi
2 kanallı Gazer F225, araç DVR’si ve trafik güvenliği sisteminin işlevlerini birleştiren Gazer'dan kademeli bir çalışmadır. Bu, video kaydı ve koruma özel görevleri çözmenin yanı sıra, araçtaki işlevsellik ve kurulum yönteminin yüksek gereksinimlerini yerine getiren, vazgeçilmez bir cihazdır.

Cihaz, dahili 2.7 inç ekranlı işlem merkezi ve ultra-kompakt boyutlu olan iki çıkarılabilen Full HD video kayıt cihazı içerir. İkinci video kameranın bulunması, arabanın içinde veya arkasında neler olduğunu bir video kaydı yapmanıza olanak tanır. Her kameradan alınan sinyal ayrı bir kanalla kaydedilir, farklı ekran modlarının desteği hem her bir kanalı ayrı olarak hem de 2 kameradan birleştirilmiş sinyali aynı anda görüntülemenizi sağlar.

DVR, gözetimsiz bir modda çalışır: motor çalıştırıldığında otomatik olarak çekim moduna girer, çevrimli kayıt işlemi sayesinde yeniden yazma işlevi sürekli olarak gerçekleştirilir. Otomatik kayıt cihazı Motor kapatıldıktan sonra işlemini durdurur ve yalnızca hareket sensörü tetiklendiğinde kayıt işlemine devam eder.

WDR'li minyatür Full HD Kamera
DVR Gazer F225, aracın ön veya arka camlarında veya kabinin diğer bölümlerinde 3M bant ile kurulan 2 adet minyatür video kamera ile donatılmıştır. Kameraların özel tasarımı, cihazları farklı açılarda sabitlemenize ve çekim için en uygun görünümü seçmenize olanak tanır. Ayrıca, her kamerayı ters çevrilmiş bir biçimde monte etmek de mümkündür: bu durumda, gerekli kameradan görüntüyü çevirme işlevi DVR menüsünde etkinleştirilmelidir. Kesişme noktalarında ve çok şeritli otoyollarda durumun tam ölçekli bir şekilde tespiti 160 ° geniş açı lens ile sağlanır. Böylece DEWARP bozulma telafi işlevi görüntüyü tamamen yatay olarak hizalar ve video kayıtlarında balıkgözü efekti oluşmaz.

Ambarella A7 işlemcili merkezi ünite
Video kameralarından gelen sinyal, her kamera ile ayrı bir kanalla video kaydetmenize izin veren özel bir işleme ünitesine gönderilir. Ön ve arka kameralardan gelen dosyalar ayrı klasörler halinde saklanır, bu nedenle seyir ve istenilen filmi aramak basit ve kolaydır. Ambarella A7 güçlü işlemci, akıllı teknolojileri dahil maksimum işlem hızı ve kayıt sitesi geniş işlevselliği uygulama imkanı verir. Gazer F225 önemli bir avantajı ise, Hafıza Kartı mikro SDXC 128 Gb kadar desteği mümkün kılar, bu durum video sayısını maksimumda tutmak imkan verir.

Gazer F225 işlem ünitesi kompakt bir kasada imal edilmiştir ve dahili bir 2.7 inç ekrana sahiptir. Ünitenin küçük boyutları ve pratik tasarım, kaydediciyi 3M bant yardımıyla sürücü için uygun herhangi bir yere monte etmeye olanak tanır, cihaz gözetime engel olmaz ve gereksiz dikkati çekmez. Farklı ekran modlarının desteği hem her bir kanalı ayrı olarak hem de 2 kameradan birleştirilmiş sinyali aynı anda görüntülemenizi sağlar.

Bir düğmeye dokunarak Speedcam, yolda nesnelere yaklaştığı durumda (opsiyonlu GPS modülünü kullanırken) cihazın uyarı moduna geçmesini sağlayabilir ve otomobilin hızını, uygun hız seviyesini, nesneye kadar olan uzaklığı vb. İle ilgili tüm bilgileri ekranda, eşzamanda sesli komutlarla beraber verilir.

Geniş açıklığa sahip F2.0 ve 1/2.7’’ sensörlü üst düzey optikler, yalnızca gündüzleri değil, aynı zamanda mercekte zayıf aydınlatma olması durumunda da yüksek kalitede bir Full HD görüntü elde etmeyi sağlamaktadır. Buna ek olarak, çekim sırasında çok aydınlatılmış veya tam tersi gölgeler kalmış nesneler, video kayıtlarında net ve bilgilendirici kalacaklardır. Bu, profesyonel video gözetim sistemlerinde yaygın olarak kullanılan ve çerçeve içindeki pozlamanın hizalanmasını sağlayan WDR teknolojisi (geniş dinamik aralık) sayesinde mümkündür.

G-sensörlü dosyaların acil korunması
Dâhili 3 eksenli ivme sensörü (G-sensörü) ile donatılmış, 2 kameralı video kayıt cihazı Gazer F225, aracın hareketinin doğasındaki tüm değişiklikleri kaydeder: ani hızlanma, frenleme veya çarpma. G-sensörü tetiklendiğinde kaydedilen videolar, tekrarlanan yeniden yazma sırasında otomatik olarak silinmeye karşı korunur. Böylece, sürücü en önemli video dosyalarının güvenli bir şekilde saklanacağından emin olur.

Ayrıca merkezi ünite üzerindeki buton veya kit ile birlikte verilen uzaktan kumandalı çok fonksiyonlu kontrol düğmesi yardımıyla gerekli video parçası yeniden yazılmaya karşı bağımsız olarak koruyabilirsiniz. Bu düğmenin boyutu oldukça minyatürdür, 3M bant yardımıyla uygun olan herhangi bir yere sabitlenir ve ayrıca kaydının sesi kapatmanıza, DVR'yi açıp kapamanıza ve düğme gövdesindeki LED göstergesindeki çalışıp çalışmadığını belirlemesine imkan verir.

Acil dosyaları kaydetmek için özel bir sistem sayesinde, gereksiz parçaları düzenli olarak silmenize ve korumalı kayırlarla bellek kartının dolmasını izlemenize gerek yoktur. G-Sensor işlemi sırasında veya düğmeye basarak kaydedilen tüm dosyalar, toplam bellek kartının% 30'unda depolanır ve içinde yeniden kaydetme de yapılır.

LDWS+FCWS Entelektüel Teknolojileri
DVR Gazer F225, uzun yolculuklarda sürücüye yardımcı olacak ve aracın hareket esnasında güvenliğini önemli ölçüde artıracak gelişmiş işlevlerle donatılmıştır. Cihaz akıllı LDWS (Şerit değiştirme Uyarı Sistemi) ve FCWS (İleri Çarpışma Uyarı Sistemi) yaklaşım kontrol sistemleri ile donatılmıştır. LDWS sistemi premium otomobillerde sunuluyor ve sürücüye seçilen şeritten sapma konusunda uyarmak için tasarlanmıştır. FCWS sistemi, aracınızla diğer araçlar arasındaki güvenli mesafenin ihlal edildiği zamanında size bildirecek ve böylelikle bir acil durum veya çarpışmadan kaçınacaktır. Her iki fonksiyon da aracınızın boyutlarına ve yaklaşan yolculuk koşullarına göre ayarlanabilir.

"Uyku önleyicisi" işlevleri ve farların dahil edilmesine ilişkin bir hatırlatma
Uzun bir yolculuk sırasında yorgunluk arttıkça, " Uyku önleyicisi " işlevini kullanabilirsiniz. Aktive edildiğinde, DVR periyodik olarak özel bir ses sinyali çıkartacak, bu da sürücünün aşırı yorgunluğundan dolayı yolda konsantrasyonda azalmayı önleyecektir. Ayarlar menüsünde isteğinize göre belirli hatırlatıcı periyotlarını seçebilirsiniz. Buna ek olarak, otomatik yönetim sistemi, dahili ışık sensörü sayesinde farları açma ihtiyacını bağımsız olarak belirleyecek ve farları açmasını gerektiğini özel bir sinyalle hemen anımsatacaktır.

Park modu
Bu modun etkinleştirilmesi, park halindeki bir otomobilin güvenlik çekimi için iki kanallı DVR Gazer F225 aracının kullanılmasına olanak tanır. Motor kapatıldıktan sonra kayıt cihazı kayıt işlemini durdurur ve yalnızca mercekte hareket tespit edildiğinde kayıt işlemine devam eder. Güç geri geldiğinde, DVR otomatik olarak standart kayıt moduna geçecektir.

GPS modülü desteği ve nesnelere yakınlaşma Speedcam özelliği
2 kanallı araba DVR Gazer F225 opsiyonlu GPS modülünün bağlantısını ve sesli komut istemi Speedcam'ın oynatılmasını destekler. Yoldaki nesnelere yaklaşma uyarı modunda, kayıt cihazı ekranında (bu moda geçiş bir düğmeye basarak gerçekleşir) devamlı olarak belirli bir yol alanına geçerli olan aracın mevcut hız ve hız sınırını gösterir. Nesneye 500 metre kala ekranda nesne türüne ve geriye kalan mesafeye ilişkin verilerekranda gösterilir; eşzamanlı sesli bir komut verilir.

Nesnelerin veri tabanı, video kameraların, duran ve hareketli radarların, tümseklerin, yaya geçitlerinin, polis merkezlerinin, tehlikeli yol bölümlerinin ve diğer önemli yerlerin ve olayların yerleştirilmesini içerir. Ayrıca yolda önemli noktalardan ve etkinliklerden oluşan alternatif (size ait) veritabanı yükleyebilirsiniz.

Kitte ihtiyacınız olan her şey
Gazer F225, bağlantı ve sonraki çalıştırma için gerekli olan her şeyle donatılmıştır.

Cihazın standart ekipmanı şunları içerir: 
- ön video kamera (kablo 3 metre) ve arka video kamera (kablo 6 metre); 
- sabitleme parçası dahil merkez işlem ünitesi; 
- uzaktan yönetme düğmesi; 
- araç şarj cihazı 12-24V; 
- kaydedicinin PC'ye bağlamak için USB kablosu; 
- çeşitli ekran aygıtlarına bağlantı için video/audio çıkış kablosu; 
- bağlantı kablolarının doğru şekilde yerleştirmesi için bir dizi montaj klipsi; 
- yedek 3М yapışkan bandı için platformlar; 
- micro SDHC Gazer 16 GB (Class10) hafıza kartı + Adapter; 
- bağlama ve çalıştırma ile ilgili ayrıntılı talimatlar.

Model: Gazer F225
Kamera sayısı: 2
İzleme Açısı: 160°
Maksimum video çözünürlüğü: Full HD (1920x1080)
Tavsiye edilen video çözünürlüğü: Full HD (1920x1080)
Sensör: 1/2.7’’
Mercek: Açıklık F2.0
Kameraları döndürebilme imkanı: 160° yatay
İşlemci: Ambarella A7
Video parametreleri: H.264, MP4
WDR opsiyonu: Evet
Ses kaydı: Evet, her kanal
Mikrofon kapatılması: Evet, menüde veya düğmesine basarak
Video çıkışı analog (TV out): Evet
Video çıkışı miniHDMI: Evet
miniUSB arayüzey: Evet
Dâhili ekran: 2,7"
Hafıza kartı desteği: micro SDXC, 128GB kadar
Dâhili Bellek: Hayır
Dâhil hafıza kartı: Evet, Gazer micro SDHC 16GB + Adapter
Saat ve tarih göstergesi: Evet
Başlıklarda resmi plakaların gösterilmesi: Evet
Güç uygulandığında otomatik açılma: Evet, kayıt modunda
Çevrimsel video kaydı. Evet
Cam montaj tipi: 3М bantta
GPS mod: Evet (seçmeli)
G-sensör: Evet, ek bir hassasiyet ayarı ile
Hareket sensörü: Evet
Park modu: Evet
LDWS+FCWS sistemleri: Evet
Uykuya karşı fonksiyonu: Evet, hatırlatma süresi ek olarak ayarlanır
Far açılma hatırlatması fonksiyonu: Evet, dahili ışık sensörünün sinyali ile
Hatırlatma ve Nesnelere Yaklaşma Speedcam/POI: Evet, opsiyonlu GPS modülü bağlarken
Görüntüleyici yazılımı: Hayır
Güç: 5V, DC 12-24V araba çıkışından
Şarj Edilebilir Pil: Çıkarılabilen, 1100 мА
Yürütme tipi: 2 uzaktan kamera, dahili monitörlü merkezi işlem ünitesi, uzaktan kumanda düğmesi

Ürün Ölçüleri:
Merkez ünite:
Genişlik: 7,8 cm
Yğkseklik: 5,6 cm
Derinlik: 2, 3 cm

Uzaktan kamera:
Yükseklik: 5 cm
Genişlik: 2,8 cm
Derinlik: 2,8 cm

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Gazer F225 Park ve Kamera Sistemi

 
2.249,00 TL (KDV Dahil)
249,89 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT