Toplam 52 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Perde / Güneşlik


Perde / Güneşlik

Araç içi oto aksesuarlarından biri olan araç perdelerinin onlarca farklı çeşidine bu kategori altından ulaşabilirsiniz. Otomobillerinizin içine güneş girmesini engellemek için otomobilin ön camına, arka camına veya yan camlarına uygun birer ürün alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Araç perdesi özellikle yaz aylarında araçların en büyük ihtiyaçlarından biri oluyor. Kullanılmadığı takdirde eksikliği kolayca hissediliyor.


Günş koruyucu perde türlerine göz atabileceğiniz kategori içerisinde araçların her camına uygun bir araç cam örtücü model bulabilirsiniz. Hem arka cama, hem ön cama hem de yan camlara uygun modeller bulunuyor. Özellikle bebekli ailelerin bebekleri güneşten koruması için arka ve yan camlara birer güneşlik takması çok önemlidir. Tekzen sayesinde bu camlara uygun olacak onlarca farklı çeşidini bulma imkanınız oluyor.


Klasik siyah tonlarındaki sıkıcı ürünlerden sıkıldıysanız çözüm yine Tekzen'de. Birbirinden farklı desendeki ve renkteki güneşlik çeşitlerini burada bulabilirsiniz. İster çocuğunuzu eğlendirecek renkli modelleri isterseniz de sizin gözünüze hoş görünecek şık tarzları satın alabilirsiniz. Araç güneşlik montajı itibariyle de çok kolaydır. Her modelin takılış şekli değişebiliyor olsa da hepsi satın alınır alınmaz kullanılmaya hazır halde elinize ulaşıyor. Size sadece çıkarıp aracınıza rahatça takmak kalıyor.


Güneş ışığının araç içine girmesini engelleyen ürünler böylece aracın içindekileri sıcaktan da korumuş oluyor. Aynı zamanda bu ürünler geceleri araba sürerken aracın yan camlarından gelebilecek olan far yansımalarının bir miktarını engelleyip, gözünüzün daha geç yorulmasını sağlıyor. Kategorideki ürünleri satın alırken bu modellerin sizin aracınızın camlarına uygun olup olmadığına da dikkat ediniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT