Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Perde / Güneşlik


Oto Perde Güneşlik Modelleri

Sıcak yaz günlerinde arabalarınızın içi tehlikeli sıcaklık boyutlarına ulaşarak araba sürmeyi dayanılmaz hale getirebilir. Tekzen sizlere şık ve kaliteli araba güneşliği ve araba cam perdesi modellerinin olduğu bir koleksiyon sunuyor.

Araca Uygun Güneşlik Seçimi Nasıl Olmalı?

Araba perdesi seçiminde en önemli noktalardan birisi arabanız için uygun boyutlarda bir güneşlik almaktır. Eğer aldığınız oto cam perdesi çok küçükse arabanızı güneşten korumak adına çok etkili olmayacaktır veya arabanız için gerekenden daha büyük boyutlarda bir güneşlik alırsanız arabanıza güneşliği takarken zorlanabilirsiniz. Bu yüzden boyutu doğru ayarlamak oldukça önemlidir.

Araba güneşliği almadan önce aracınızın camlarını doğru ölçtüğünüzden emin olun. Ayrıca aracınızın hangi camı için araba güneşliği ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Aracınızın tek bir camı için güneşlik alabileceğiniz gibi tüm camları içeren bir set de alabilirsiniz.

Oto Güneşliğinin Özelliği Nedir?

İyi bir araç güneşliği aracınızı güneşe karşı tam olarak korumalıdır. Bu nedenle oto güneşliği boyutu alacağınız cama uygun olmalıdır. Ayrıca oto güneşliğinin kaliteli olması uzun süre kullanımınıza olanak sağlar. Ayrıca kolay olarak takılıp çıkarılabilen bir özelliğe sahip olması da konforunuzu arttırması açısından önemlidir.

Seçeceğiniz oto güneşliğinin dizayn olarak da size hitap etmesi önemlidir. Eğer araba güneşliği sevdiğiniz bir tasarıma sahipse, sizi onu kullanmaya motive edecektir. Tabii sadece dizaynı satın almak için yeterli olmamalıdır, ayrıca kaliteli ve kullanışlı olması da gerekir.

Hangi Tür Oto Güneşliği Seçilmelidir?

Araba güneşliği çeşitleri sahip olduğu farklı tasarım ve modellerle zevkinize ve arabanıza en uygun ürünü almanıza imkan sağlar. Eğer aracınızda güneşliği koyacak çok yer yoksa katlanabilir güneşlik alarak kolay bir şekilde katlayıp arabanızda taşıyabilirsiniz.

Aracınızın yan camlarına alacağınız oto cam perdesi ile aracın arka koltuğunda oturan çocuklarınız ve bebekleriniz için konforlu bir seyahat sağlayabilirsiniz. Bu güneşlikler sayesinde çocuklarınızı güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, aynı zamanda çocuk koltuklarının ve emniyet kemerlerinin aşırı ısınmasını da önleyebilirsiniz.

Oto Güneşliği Hangi Zamanlarda Kullanılmalıdır?

Oto güneşlikler, aracı güneş altında aşırı ısınmalara karşı önleyeceği için eğer araç güneş alıyorsa mutlaka kullanılmalıdır. Aracınızın az miktarda güneş alması veya gölge bir yerde olması halinde bile araba güneşliğin takılı olması aracınızı günün herhangi bir saatinde alabileceği güneşe karşı koruyacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT