Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Telefon / Tablet Tutacağı


Telefon / Tablet Tutacağı

Telefon ve tablet tutacağı kategorisinin altında aracınızı kullanırken ihtiyaç duyacağınız her türlü telefon tablet tutacağı modellerini bulabilirsiniz. Aracınızın ya da elektronik cihazınızın modeli ne olursa olsun, size yollarda rehberlik ederken telefonunuzu ya da navigasyon cihazınızı en güvenli şekilde tutacak olan tutacaklar bu kategoride.


Sürüş keyfinizi maksimum seviyeye çıkaracak olan tutacaklar, kalorifere takılabilen, aracınızın ön camına yapıştırılabilen, direksiyona tutturulabilen, mıknatısla tutabilen modelleriyle burada. Cihazınızı, küçük ya da büyük, ince ya da kalın, modeli ne olursa olsun kavrayabilen, sağlam malzemelerden üretilen telefon ve tablet tutacağı çeşitleri hayatınızı ve sürüşünüzü kolaylaştırıyor.


Pratikliği son seviyeye çıkarırken cihazınıza hiçbir zarar vermeden ellerinize özgürlük sağlayacak, siz aracınızı kullanırken dikkatinizi dağıtmadan kullanmanızı sağlayacak, telefonunuz ya da tabletinizin yanında navigasyon cihazınızı da güvenle kavrayacak olan çeşitler bu kategoride yer alıyor. Sıkıştırılarak takılan, vantuzlu, torpido gözüne takılabilen ürün modellerinin yanında kaydırmaz ped şeklinde kullanılabilen çeşitler de var.


ModaCar, Autukit, GripGo gibi markalar arasından seçebileceğiniz geniş ürün yelpazeli tutacak seçenekleri arasından tercih edeceğiniz ürün, aracınız hareket ederken istediğiniz her türlü elektronik cihazınızı kullanmanıza veya şarj etmenize olanak sağlıyor. Arka koltukta otururken istediğiniz modeldeki cihazınızdan video ya da film izleyebilmenize de olanak sağlayan koltuk başına takılabilen modelleri de araç içindeki misafirlerinizin rahat bir yolculuk geçirmesini sağlayacak nitelikte.


Ani frenlerde bile elektronik cihazınızı tutabilen, silikon modelleriyle cihazınıza zarar vermeyen, 360 derece dönebilme özelliği sayesinde size ve ön yolcu koltuğunda oturanlara da kolaylık sağlayan çeşitlerin arasında istediğinizi bulmanız çok kolay.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT