Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Telefon / Tablet Tutacağı


Konforuna Düşkünler İçin Telefon Tutacakları Tekzen’de!

Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ile akıllı aletler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlar gün içinde pek çok işimizi kolaylaştırmaktadır. Akıllı telefonların kullanımını kolaylaştırmak adına pek çok aksesuar tasarlanmaktadır. Telefon tutucu da bu aksesuarlardan biridir. Bu aparatlar telefonunuzun elinizi kullanmadan sabit durmasını sağlar.

Güvenli Bir Sürüş İçin Gerekli Aksesuarlar

Dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz telefon tutacağı, özellikle arabalarda yaygın şekilde bulunmaktadır. Araba kullanırken bir elinizde telefon tutmak oldukça zararlı olabilir. Navigasyon kullanmanız ya da hoparlör ile telefon görüşmesi yapmanız gerektiğinde telefonunuzu bir yere sabitlemek işinizi kolaylaştıracaktır. İdeal bir yere sabitlemediğinizde ekranı görmeniz zorlaşacaktır. Araç içi telefon tutucu modelleri bu gibi ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. Bu ürünlerin çalışma prensibi değişkenlik gösterse de hepsinin amacı telefonun tutturulduğu yerde sabit şekilde kalmasıdır. Araç telefon tutucu aparatlar cama ya da klima bölümüne yerleştirilebilir. Mıknatıslı seçeneklerde aparatta güçlü bir mıknatıs bulunmaktadır. Telefonunuzun arkasına yapıştıracağınız mıknatıs yapışkanı ile aparata tutunmasını sağlayabilirsiniz. Telefon dışında tablet tutucu çeşitleri de bulunmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Araç İçi Aksesuarlar

Arabalarda tercih edilen bir başka aparat ise kıskaçlı oto telefon tutacağı modelidir. Telefonunuzun tam oturması için esneyen kıskaçların arasına telefonunuzu yerleştirmeniz yeterlidir. İki yandan telefonunuzu tutarak düşme gibi sorunları ortadan kaldırır. Bu aparatlar yatay ya da dikey şekilde kullanılabilir. Bu yönleri ile oldukça avantajlıdır. Araç içi aksesuarlar kategorisinde telefon tutacağı dışında pek çok farklı yardımcı aparat bulunmaktadır. Oto kolçakları bu ürün çeşitlerinden biridir. Kolunuzu dayadığınızı oto kolçağının konforlu hissettirmesi oldukça önemlidir. Deri ve kumaştan üretilen seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca bazı çeşitlerde bardaklık da yer almaktadır. Oto bardaklıkları genellikle vitesin arkasında yer alır. Bardağınıza daha kolay erişebilmek ve daha sağlam durabilmesi adına klima bölümüne takılan oto bardaklıklarından tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birden fazla bardak koyabileceğiniz ve koltuk arkasına asılabilen bardak tutucu modelleri bulunmaktadır.

Aradığınız Tüm Oto Aksesuarları Tekzen’de!

Direksiyon aksesuarları arasında öne çıkan ürünler kılıflar ve koruyuculardır. Dayanıklı kumaş ya da deri gibi malzemelerden üretilen bu kılıflar direksiyona kolayca yerleştirilebilir. Daha rahat bir tutuş sağladığı gibi direksiyonu güneş, toz ve kir gibi dış etkenlerden korumaktadır. Direksiyon göbeği de bu aksesuarlardan biridir. Oto aksesuarları araç içi güvenliğinizi sağladığı gibi işlerinizi kolaylaştırmaya yarar. Aküden araç süpürgesine kadar ihtiyacınız olan tüm ürünler bu kategoride yer almaktadır. Tekzen’de bulabileceğiniz bu aksesuarlar sayesinde sürüş deneyiminizi daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Araç İçi Düzeni Sağlayan Yardımcılar

Araç içi askılık ve organizer ürünleri aracınızın daha düzenli olmasını sağlar. Takım elbisenizi ya da montunuzu asmak için askılar, koltuk arasında koyabileceğiniz düzenleyiciler, bardaklık ve koltuk arkasının kirlenmesini önleyen ürünler bulabilirsiniz. Ayrıca bu kategoride yer alan pedal ve direksiyon kilitleri güvenlik açısından tercih edilebilir. Araçlarda teknolojik aletlerinizi kullanmanızı sağlayan çakmaklar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çakmaklar şarj etmek için ya da USB girişi için kullanılabilir. Akıllı cihazların şarj edilmesini sağlarken USB girişi ile çalışabilen aletlerin de araç içinde çalıştırılmasını sağlar. Tekli seçenekleri de bulunur ancak çakmak çoklayıcı aparatlar ile daha kullanışlı hale getirilir. Bu sayede birden fazla cihaz için çakmaktan faydalanabilirsiniz.

Vantilatör ile Aracınızı Serinletin!

Özellikle sıcak havalarda aracınızda oldukça işinize yaracak bir ürün olan araç içi vantilatör , son derece sessiz şekilde çalışmaktadır. Araç çakmak girişine takılarak çalıştırılabilir. Boyut açısından kullanışlı ve etkilidir. Dönen başlığı ile tüm aracın içini soğutmaya yarar ve klima ihtiyacını en aza indirir. Boyunu ayarlayarak araç içerisinde dilediğiniz yere yerleştirebilir ve hava akımını sağlayabilirsiniz. Tekzen’de ihtiyacınız olan tüm araç aksesuarlarına ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT