Toplam 69 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Telefon / Tablet Tutacağı


Telefon Tablet Tutacağı Çeşitleri

Tekzen güvencesiyle satın alabileceğiniz telefon tablet tutacağı çeşitleri, fonksiyonel özellikleri ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çekiyor. Araç içi aksesuarlar arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden olan telefon tutucu ve tablet tutucu modeller güvenlik açısından da yardımcınız oluyor.

Araç İçi Kullanılacak Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Araç telefon tutucu seçiminde dikkat edilecek özelliklerden biri, ürünün güçlü kilitleme özelliğine sahip olmasıdır. Böylece tutuş gücü artar ve sürüş esnasında rahat bir kullanım sunar. Mıknatıslı araç içi telefon tutucu modelleri, takma çıkarma derdi olmadan telefon arkasına yerleştireceğiniz mıknatıs sayesinde kolayca ana üniteye tutunur ve size güvenli bir seyahat imkanı sağlar.

Direksiyon arası telefon sabitleyiciler ise telefon görüşmeleri sırasında direksiyon hakimiyetini üst düzeyde tutacak şekilde dizayn edilmiştir. Şarj edilebilir özellikli ürünler tercih ederseniz, telefonu hem şarj edebilir hem de belli bir yere sabitleyerek güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz.

Araç İçi Telefon Tutucunun Faydaları Nelerdir?

Araç içi telefon tutucular, sürüş halinde sürücünün dikkatini dağıtmaması ve navigasyon özelliğini kullanırken kolaylık sağlaması nedeniyle çokça tercih edilen aparatlardır. Araçlara kolayca yapışan ve her yöne dönebilen ürünler kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Araba telefon ve tablet tutucu ürünler, aracınızın özelliklerine ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilmeniz için pek çok farklı modelde üretilmiştir.

Telefon sabitleyiciler aynı zamanda cihazı çizmeyecek ve zarar vermeyecek iç yüzey materyalleri ile tasarlanmıştır. Ürünler, telefonun genişliğine ve boyuna göre ayarlanabilmektedir. Telefon görüşmesi sırasında, telefonunuzu tutma sıkıntısından sizleri kurtararak dikkatinizin dağılmasına engel olur.

Telefon veya Tablet Tutucu Nasıl Takılır?

Tablet ve telefon tutucu modelleri, sürücüler için kolaylık sağlamak adına üretilmiştir. Doğru şekilde kullanıldığında hem rahatlık hem de güvenlik sağlar. Sıkıştırmalı olan tutucuları kullanmak için ana üniteyi yerine takabilirsiniz ve ürünü içerisine yerleştirerek sıkıştırma yoluyla sabitlemelisiniz. Mıknatıslı tutucular ise mıknatıs cihazın üzerine yerleştirilir ve mıknatısın ana üniteye kolayca tutunması sağlanır.

Direksiyon arası telefon tutucular, kolay bir şekilde direksiyona monte edilir ve telefon cihaza sıkıştırılarak kullanılır. Araç tablet tutucular, aracın camına vantuzla sıkı bir şekilde yapışır ve istenildiğinde de kolay bir şekilde sökülebilir. Ürünlerde bulunan kilitleme mekanizması sayesinde tabletinizin sarsılması engellenir.

Telefon ve Tablet Tutacağı Fiyatları

Tablet ve telefon tutacağı fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Siz de hayatınıza kolaylık sağlayacak bu ürünlere ekonomik fiyatlarla Tekzen üzerinden sahip olabilir ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak siparişinizi tek tıkla verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT