Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Bezler & Süngerler


Camsil 23 cm.-BO 846
Camsil 23 cm.-BO 846
Temin Edilemiyor
Camsil 34 cm - BO847
Camsil 34 cm - BO847
Temin Edilemiyor

Araba temizliği için kullanılan tüm ürünlerin yer aldığı Oto Aksesuarları kategorisinin içerisinde bulunan bezler&süngerler bölümünde microfiber süngerli araba yıkama süngeri, pasta cila süngeri, oto yıkama püskülü, çekerek kurulama aparatı, oto yıkama fırçası, mikrofiber oto havlusu , camsil ve kutu mendil gibi pek çok farklı ürün yer alıyor. Her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Tekzen, Carub, Autokit, 3M, Modacar, Rainbow, Gojo, Magis Dose ve Arexons gibi kaliteli ve uygun fiyatlı markaların ürünleri arasında tercih yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün detaylı bilgilerine üzeirne tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. 


Bezler ve süngerler bölümünde yer alan ve çok tercih edilen microfiber süngerli araba yıkama süngeri kolayca köpürüyor. Elde tutması kolay bu ürün ile araba yıkama işlemi çocuk oyuncağı haline geliyor. Araba içi ve dışında kullanılabilen bu ürünle zamandan tasarruf ederek temizliğinizi kolayca bitirebilirsiniz. Aynı bölümde yer alan saplı araba yıkama süngeri ile ulaşmadığınız bölgelere ulaşarak daha profesyonel bir temizlik yapmak mümkün hale geliyor.


Aracınızın tüm kaporta yüzeyinde, plastik yüzeylerde ve cilalama işlemlerinde kullanabileceğiniz güvenle mikrofiber araba silme bezi bezler ve süngerler bölümünde yer alıyor. Suyu içine çeken yapısı zahmetsiz kullanım sunuyor. 

Bezler ve süngerler listesinde bulunan güderi araba silme bezi suyu ve kiri içine hapsediyor. Dayanıklı, uzun ömürlü ve üstün su emici özelliğe sahip yapısıyla yıkanan araçların leke bırakmadan kurulanmasını sağlıyor. Tekzen güvencesiyle kullanımınıza sunulan ve üstün performans sağlayan bu ürünler araç temizliğinde olduğu gibi ev temizliğinde de ideal bir temizlik malzemesi olarak öne çıkıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT