Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Oto Kokuları ve Parfümleri


Efemark Oto Kokusu Bambu 50 ml
Efemark Oto Kokusu Bambu 50 ml
Sadece Mağazada
24,99 TL

En İyi Araba Kokusu Çeşitleri Tekzen'de!

Ulaşım için en konforlu araçlardan biri de arabalardır. Kişiye özel olan arabalarla yolculuklarınızda çok daha hızlı ve pratik bir şekilde gideceğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Bu noktada arabanızın iç tasarımı, temizliği, kokusu çok önemlidir. Arabalarınızın daha güzel kokması için birbirinden güzel oto kokusu mevcuttur. Araç içi koku şehirlerarası ya da şehir içinde yolculuklarınızı güzelleştirecek ve arabanızdaki havayı ferahlatacaktır. Klasik bir kullanım olarak askılı araba kokusu tercih edebilirsiniz. Bu aşamada kendi zevk ve tercihlerinize en uygun araba kokusuna Tekzen farkıyla ulaşabilirsiniz.

Araba Parfümü Çeşitleri

Araba Parfümü içerisinde çiçek, meyve, deniz, ağaç gibi çeşitli aromaları mevcuttur. Kişisel zevkinize bağlı olarak burnunuza en hoş gelen kokuyu tercih edebilirsiniz. Örneğin; "Carpex Kavanoz Koku Mango Limon & Kavun Kokusu 100 ML" yoğun esanslarıyla arabanızda kalıcı bir koku bırakacaktır. Limon, kavun ve mangonun efsanevi birleşimi araba sürme keyfinizi bile arttıracaktır. Şişeyi dik konumda tutarak kullanmanız önerilmektedir. Bununla beraber kavanoz koku üzerinde beyaz kapak yardımıyla koku yoğunluğunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Farklı bir koku olarak "Little Trees Yeni Araba Kokusu 10189" ağaç kokusunu arabanızın içine taşıyacaktır.

Araç içi Temizlik Ürünleri Tekzen’de!

Gün içinde bir yerlere ulaşmak için kullandığınız arabalara dışardan kir ve toz taşıyabilirsiniz. Günün telaşından arabanıza binerken ayakkabınızdaki çamuru ya da pisliği temizlemek için fırsat bulamayabilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok. Arabalarınızı temizlemenin oldukça kolay ve pratik bir yolu var. "araç süpürgesi" sayesinde arabanızın koltuklarına, paspasların altına veya üstünde biriken pislikleri süpürebilirsiniz. Araç süpürgeleri, dar alanda kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. Ergonomik tasarımı sayesinde arabanızın her yerini süpürebilirsiniz. Araç süpürgelerini, çakmak girişine takarak çalıştırabilirsiniz. Farklı voltaj, kablo uzunluğunda ve değiştirilebilir başlık uçları mevcuttur. Bununla beraber derinlemesine bir temizlik için "koltuk ve döşeme temizlik malzemeleri" sizleri Tekzen’de bekliyor. Bu malzemeler; koltuk, döşeme, halı temizleyicileri, deri temizleyicileri şeklindedir.

Parlak ve Pürüzsüz Araba Görünümü

Arabaların genel görünümünün hoş durması herkes için önemlidir. Araba torpidosunun temiz olması, arabanın dışında herhangi bir çizik veya farklı bir boya olmaması tercih edilir. Bu gibi durumlar gerçekleştiğinde, anında yok edebilirsiniz. Örneğin; çeşitli "torpido parlatıcılar" kullanarak daha temiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Torpido parlatıcıların fiyatı markasına ve mililitresine göre değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber arabanızın dışında meydana gelen çizikleri "araç cilaları" kullanarak giderebilirsiniz. İhtiyacınız olan araç cilasını Tekzen kalitesiyle inceleyebilirsiniz.

Jant Temizleyici ve Araba Bezleri

Tekerlek iskeleti de diyebileceğiniz jantlar bir arabanın görünüşünü büyük ölçüde etkiler. Jantların tasarımı ve parlaklığı bir arabayı çok daha havalı gösterecektir. Bu sebeple jant bakımı çok önemlidir. Arabanızın jantlarını düzenli aralıklarla "jant bakım ürünleri" kullanarak temizleyebilirsiniz. Genel araba temizliğini de "araç temizleme bezi" kullanarak yapabilirsiniz. Camlarınız için çekçek ve direksiyon, torpido vb. için bez tercih edebilirsiniz. Öte yandan araç kaputunda veya kapıların kenarlarında oluşan pasları "pas sökücüler" kullanarak giderebilirsiniz.

Arabanızın İhtiyacı Aksesuar

Araba aksesuarı ilk seferde, dekoratif bir şeymiş gibi düşünülse de daha farklı amaçlarda kullanılmaktadır. "oto aksesuarları" arabaları dekoratif anlamda güzelleştirmekten çok, arabada ihtiyaç duyulabilecek veya kullanımı kolaylaştıracak eşyalar olarak adlandırılabilir. Araba aksesuarları; benzin bidonu ibiği spirali, motor temizleme seti, lastik tamir spreyi, paspas, bagaj havuzu, koltuk minderi gibi örneklendirilebilir. Bu anlamda öngörülü olarak ihtiyaç duyabileceğiniz araba aksesuarlarını arabanızda bulundurmak beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda sizlere kolaylık sağlayacaktır. İhtiyacınız olan araba aksesuarlarına Tekzen aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT