Toplam 163 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Oto Kokuları ve Parfümleri


Oto Kokuları ve Parfümleri Kategorisinin Çok Satanları

Araçların havasını değiştiren, çeşitli esanslar ile kullanıcıları mutlu eden birçok oto kokusu, oto kokuları & parfüm bölümde sizleri bekliyor. Kategori içinde aynaya asılan klasik karton ürünlerin dışında , sprey araba kokusu, torpido üzerine koyulan, kalorifere yerleştirilebilen ya da ahşap kapaklı ürünler gibi birçok farklı alternatif bulunuyor.  İçerik olarak kavun, nane, vanilya, şeker, meyve, okyanus ve çam gibi seçenekler arasından siz de zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.


Oto bakım - temizlik ürünleri içinde en sık kullanılan ürünlerinden olan araba parfümü, farklı seçimlere uygun farklı formatlarda üretiliyor.  Sık tercih edilen ahşap kapaklı oto parfüm formatında, ürünün ilk açılışında yapıldığı gibi, şişeyi kapağı ıslanana kadar baş aşağı tutmak yeterli oluyor. Sprey ürünler ise ürün çalkalandıktan sonra araç içine sıkılarak uygulanılıyor. Torpidoya ya da bardaklık kısımlarına yerleştirilebilen ürünler ise ambalajı açıldıktan sonra aracın hareketlerine göre esans yayıyor. Kategoride bulabileceğiniz tüm bu alternatif içinde oyuncak şeklindeki  ürünler de yer alıyor. Oyuncak içerisine yerleştirilen esanslar, aracın havasını değiştirdiği gibi aksesuar olarak da kullanılmaya devam edilebiliyor. 


Önceleri kısıtlı esans seçenekleri ile üretilen ürünler, artık kullanıcılara bir çok alternatif sunuyor. Aracında daha ferah ve taze bir ürün isteyenlerin tercihi okyanus, çam ve nane esansları olurken, daha etkili ve baskın  sevenler şeker, meyve ve vanilya esanslarını tercih ediyor. Bu seçeneklerin yanında kategoride klasik  karton ürün çeşitleri  gibi spreyli ürünler de yer alıyor . Siz de hemen Tekzen'de istediğiniz oto parfüm fiyatları hakkında bilgi alabilir, Discover, Areon, Meguiars, Simoni, Willer gibi markalar arasından istediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT