Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Buz Çözücü


Buz Çözücü Kategorisinin Çok Satanları

Soğuk kış aylarında ve özellikle yoğun kar yağışı olduğu zamanlarda aracınıza ulaşmak oldukça zahmetli olabiliyor. Yoğun bir şekilde araç üzerine biriken kar, soğuk havanın da etkisiyle katılaşıyor ve karoser üzerinde buz kalıplarının oluşmasına neden oluyor. Kapı ve pencereleri açabilmek, kabin içine ulaşabilmek için katılaşmış buz ve kar birikintilerini araç üstünden uzaklaştırmaya ihtiyaç duyuluyor. Sürüş güvenliği ve rahatlığı açısından araç içindeki tüm camların, dikiz aynalarının, tavan ile kaput sacının kar ve buzdan tamamen arındırılması gerekiyor.


Araç üzerine biriken kar yığınlarını, cam yüzeyler ile bütünleşen buz kalıplarını ve araç birleşim alanlarını dolduran inatçı buzları ortadan kaldırmak için geliştirilen çok sayıda işlevsel ürün bulunuyor. Buz çözücü, toplayıcı ve kırıcı özelliklere sahip olan oto kış ürünleri, kısa süre içerisinde kar ve buz sorunlarını ortadan kaldırabilmenize olanak tanıyor. Kauçuk, metal ya da sert plastik materyallerden imal edilen pratik buz kazıyıcı aletler ile inatçı buz kalıpları kolaylıkla yerinden kaldırılabiliyor. Eldivenli buz kırıcı modelleri ise elleriniz üşümeden buzlardan kurtulabilmenizi sağlıyor.


Solvent ve araç buz çözücü sprey ürünleri yardımıyla, cam ve kaporta üstündeki inatçı buzları yerinden oynatabilmek mümkün oluyor. Kaba temizliği yaptıktan sonra, elle çıkarılamayan buz kalıpları üstüne sprey sıkarak hızlı sonuçlar alınabiliyor. Kapı kilitleri, kapı fitilleri, kaput ya da bagaj menteşeleri ve cam dip lastik yüzeyleri üzerine de buz çözücü sprey uygulanabiliyor. Pil ya da araç çakmağından güç alan elektrikli araba buz çözücü cihazları da pratik bir şekilde cam ve aynalardaki buzları çözmenize yardımcı oluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT