Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Buz Çözücü


Soğuk kış aylarında ve özellikle yoğun karyağışı olduğu zamanlarda aracınıza ulaşmak oldukça zahmetli olabiliyor. Yoğunbir şekilde araç üzerine biriken kar, soğuk havanın da etkisiyle katılaşıyor vekaroser üzerinde buz kalıplarının oluşmasına neden oluyor. Kapı ve pencereleriaçabilmek, kabin içine ulaşabilmek için katılaşmış buz ve kar birikintileriniaraç üstünden uzaklaştırmaya ihtiyaç duyuluyor. Sürüş güvenliği ve rahatlığıaçısından araç içindeki tüm camların, dikiz aynalarının, tavan ile kaputsacının kar ve buzdan tamamen arındırılması gerekiyor.


Araç üzerine biriken kar yığınlarını, camyüzeyler ile bütünleşen buz kalıplarını ve araç birleşim alanlarını dolduraninatçı buzları ortadan kaldırmak için geliştirilen çok sayıda işlevsel ürünbulunuyor. Buz çözücü, toplayıcı ve kırıcı özelliklere sahip olan oto kışürünleri, kısa süre içerisinde kar ve buz sorunlarını ortadan kaldırabilmenizeolanak tanıyor. Kauçuk, metal ya da sert plastik materyallerden imal edilenpratik buz kazıyıcı aletler ile inatçıbuz kalıpları kolaylıkla yerinden kaldırılabiliyor. Eldivenli buz kırıcımodelleri ise elleriniz üşümeden buzlardan kurtulabilmenizi sağlıyor.

Solventve araç buz çözücü sprey ürünleri yardımıyla,cam ve kaporta üstündeki inatçı buzları yerinden oynatabilmek mümkün oluyor.Kaba temizliği yaptıktan sonra, elle çıkarılamayan buz kalıpları üstüne spreysıkarak hızlı sonuçlar alınabiliyor. Kapı kilitleri, kapı fitilleri, kaput yada bagaj menteşeleri ve cam dip lastik yüzeyleri üzerine de buz çözücü spreyuygulanabiliyor. Pil ya da araç çakmağından güç alan elektrikli araba buzçözücü cihazları da pratik bir şekilde cam ve aynalardaki buzları çözmenize yardımcıoluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT