Toplam 5669 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Branda / Örtü


Branda / Örtü Kategorisinin Çok Satanları

Araç Branda Örtü Modelleri

Her otomobil modeline uygun ve fonksiyonel özelliklere sahip olarak üretilen araba brandası çeşitleri aracınızı, güneş ışınları, yağmur ve toz gibi zararlı dış etkenlere karşı korur. Kaliteli ve sağlam materyaller kullanılarak üretilen araba örtüsü çeşitlerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Araba Brandası Nasıl Kullanılır?

Araba çadırı arabanızı dış etkenlerden korumanın yanı sıra diğer arabaların aracınıza hafif sürtünme risklerine karşı da koruma sağlar. Değişik özellikteki örtüler içinde aracınızın tamamını örten modellerin yanı sıra sadece üst bölümünü kaplayan araba örtüsü modelleri de mevcuttur. Suya karşı dayanıklı olan olan oto çadırı modelleri içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Aracınızı ve araç boyanızı muhafaza eden oto brandası kuş pislikleri, güneş ışınları ve toza karşı üstün koruma sağlar. Araç boyasının yanı sıra aracın ön ve arka tampon kısımlarını da sarabileceğiniz örtüler fonksiyonel olmaları sebebiyle de tercih edilir.

Araba Brandası Araç İçin Zararlı mı?

Arabanızın ebatlarına ve modeline uygun olan brandaları seçerken kaliteli yapıda olan brandalara yönelmeniz gerekir. Aracınıza hiçbir zarar vermeden üstün koruma sağlayan pamuklu kumaş yapısına sahip olan brandaların yanı sıra soğuk ve karlı havalarda buz önleyici özelliğe sahip olan oto branda modellerini de tercih edebilirsiniz.

Miflon yapısındaki oto brandası ise terletmeyen ve toz geçirmeyen yapısıyla aracınızı çizmeden örtebileceğiniz kaliteli yapıya bir yapıya sahiptir. Aracınızı örterken uzun ömürlü yapıya sahip olan ve nefes alabilen özellikteki branda modellerini tercih etmelisiniz.

Araba Brandası Nasıl Takılır?

Aracınız için uygun ebatlarda olan oto brandanızı kullanmadan önce aracınız kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Aracınız Islak, çamurlu ya da tozlu bir durumdayken araç örtüsünü kullanmanız aracın boyasına zarar verebilir. Araba çadırı arabanızı dış etkenlerden korumanın yanı sıra diğer arabaların aracınıza hafif sürtmeleri durumunda da koruma sağlar.

Oto çadırı takılırken örtünün potluk yapmadan düzgün bir şekilde durması için öncelikle bir ucundan diğer bir uca doğru gerilmesi gerekir. Uygun bir biçimde kapattığınız aracın örtüsünü açmak istediğinizde ise; örtüyü ön kısmından tutarak arka kısma doğru sararak pratik bir biçimde toplayabilirsiniz.

Araba Brandası Nasıl Yıkanır?

Oto brandanızı uzun ömürlü kullanabilmeniz iki, üç ayda bir düzenli olarak yıkamanız gerekir. Araç dışı aksesuar modelleri içinde yer alan oto branda modellerine Tekzen kalitesi ve güvencesi ile gönül rahatlığı içinde sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT