Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Branda / Örtü


Branda 4x6 Metre
Branda 4x6 Metre
Temin Edilemiyor

Araç Örtüsü ve Araba Brandası Çeşitleri Tekzen’de!

Araç dışı aksesuarları içerisinde kullanıcıların kurtarıcısı olan branda ve araç örtü modelleri, her otomobile uygun seçenekleriyle beğenilerinize sunulur. Araçları yağmur, güneş ışınları ve toz gibi olumsuz dış etkenlerden korumaya yarar. Kaliteli materyallerden üretilen Tekzen araç brandası ve örtüleri, farklı fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeker. İç tarafı mifron adı verilen yumuşak bir materyal ile kaplıdır. Bu sayede, ürünlerin sürtünme gibi sebeplerle aracınıza zarar verme ihtimali ortadan kalkar. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu yardımcılar ile tüm endişeleriniz geride kalır. Aracınızı park yerine bıraktığınızda acemi sürücülerin sebep olabileceği çizikler ve benzeri zararların önüne geçmek istiyorsanız Tekzen kalitesiyle sahip olabileceğiniz branda modellerini inceleyerek ilk adımı atabilirsiniz.

Örtü ve Branda ile Aracınızı Koruma Altına Alın

Pratik oto aksesuarları olarak karşınıza çıkan örtü ve brandalar, dayanıklı yapıları sayesinde aracınızı koruma altına almanızı sağlar. Keyifli bir tatil veya piknik yapmak için yeni bir maceraya atıldığınızda aracınızın güneş ışınlarından olumsuz etkilenmesinin önüne geçmek brandalar ile kolay bir hale gelir. Katlanabilir brandaların kullanımı ve saklaması da oldukça pratiktir. Araba branda ve örtüleri kullanarak aracınızın dış yüzeyini ve içerisindeki koltuk kılıfı ve benzeri yüzeyleri aşırı sıcaklardan koruyabilirsiniz. Üzerlerinde yer alan delikler sayesinde kolayca sabitlenebilirler ve rüzgarlı havalarda uçması engellenir. Sadece yaz aylarında değil dört mevsim kullanıma uygun olan Tekzen araç örtüsü ve brandaları; yağmur, kar ve dona karşı da etkili bir koruma oluşturur. UV ışınları, rüzgarda kopup gelen parçalar, asit yağmurları, hava kirliliğinden oluşabilecek lekeler, sokak hayvanlarının küçük sürprizleri, çamur, toz, diğer araçların sürtünmeleri ve daha birçok istenmeyen durumlardan aracınızı korumak için araba brandaları ve örtüleri imdadınıza yetişir. Onlarca farklı soruna tek bir çözüm olmayı başaran bu ürünler, geniş yelpazesiyle her araç modeline hitap eder.

Pratik Kullanımlarıyla Beğenileri Kazanan Örtü ve Brandalar

Aracınızın modeline uygun olan brandayı seçerek pratik bir kullanımın kapılarını aralayabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce aracın temiz ve kuru olmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Araç kirli, ıslak veya çamurlu iken üzerine örtü sermeniz istenmeyen çizikler ve boya çıkması gibi durumlara sebebiyet verebilir. Takma aşamasında ilk adım brandayı veya örtüyü bir uçtan diğer uça germeniz olur. Ardından dikişsiz bir yapıya sahip olan yardımcınızı kolay bir şekilde ayarlayıp aracınızın tamamının kaplanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz aracınızın sadece üstünü örten bir model de tercih edebilirsiniz. Sizlerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanılan bu ürünler, farklı amaçlar doğrultusunda özelleştirilen modelleri hizmetinize sunar. Araba dolu koruma brandası, meteoroloji acil bir dolu uyarısı yaptığında veya yaşadığınız bölgenin mevsim koşulları dolu ihtimalini artırıyorsa sizlere hem kullanışlı hem de güvenilir bir deneyim sunar. Dayanıklı yapısı sayesinde aracınızın zarar görmesini engellerken acil bir durumda oluşabilecek stresli zamanları da geride bırakır. Su geçirmez araba brandası ise terletmeme özelliği sayesinde aracınızı profesyonel bir şekilde koruma altına alır. Suyun branda üzerinden akıp gitmesini sağlayarak aracınızın yüzeyinin her daim kuru kalmasına yardımcı olur. Hava alıp su almayan özel tasarımı, toz geçirmeme özelliğiyle zenginleştirilir. Her koşulda aracınızı ve bütçenizi koruyan bu ürünler, vazgeçilmez ürünleri oto bakım ve temizlik paketinizdeki yerini alır.

Her Marka Otomobile Uygun Branda Modelleri Tekzen’de!

Yüksek kaliteli materyallerden üretilen araç brandası modelleri, zengin ürün yelpazesiyle her marka otomobile uygun seçeneğe sahip olur. Gri renk tonları ile sıklıkla tercih edilen bu ürünler, Toyota Aristo’dan Nissan X-Trail modeline kadar yüzlerce farklı araba markasına uygun tasarımlarıyla hizmetinize sunulur. Kumaş materyali ve ebatları, ileri teknolojilerden yardım alınarak titizlikle üretilir. Bu sayede, aracınızla kusursuz bir şekilde bütünleşen koruyucu aksesuarlar oluşturulur. Mitsubishi Star oto branda seçeneği, yerli üretim olmasıyla dikkat çeker. Polyester ve müflon içeren yapısı, terletmeme özelliğiyle beğenilerinizi kazanır. Yağmur, çamur, çizilme ve diğer dış etkenlere karşı otomobilinizi muhafaza eder. Kaynak ile desteklenen dikişsiz presli yapısı kolay bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Aracınıza serip örttüğünüz bu brandaları haftada bir açıp kapatarak havalandırmanız tavsiye edilir. Sağlam araba örtüsü modelleri, aracınızın dış yüzeyiyle beraber ön ve arka tamponlarını da örtüp koruma altına alabilmenize imkan tanır. Fonksiyonel özelliğe sahip olmaları sebebiyle çokça tercih edilen araba örtüsü fiyatları, boyut ve materyal bakımından değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz buz önleyici özelliğe sahip olan modelleri tercih ederek karlı ve soğuk havalara karşı önleminizi alabilirsiniz. Terletme yapmayan ve nefes alabilen bu ürünleri tercih ederek uzun ömürlü bir kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Farklı Materyallerden Üretilen Araba Brandası Modelleri

Kapı ve tampon koruyucu olarak kullanılabilen brandalar, farklı materyallerden üretilebilir. Pamuklu araba brandası, iç tarafı miflonla kaplı olan yapısı sayesinde aracınızı özel ve hassas bir koruma altına alır. Terletmeyen kumaş materyali, su ve toz geçirmez. Aracınızın boyasına zarar vermeden muhafaza eder. Kumaş araba brandası seçenekleri ise ileri kumaş teknolojileri kullanılarak profesyonel bir koruma sağlar. Aracınızı her türlü zarardan korumasının yanı sıra şık bir duruşu da gözler önüne serer. Nem dengeleyici özellikleri, terlemeyi önleyerek boya verniğinde hasar oluşmasını önler. Narin dokusuyla aracınızla kusursuz bir uyum gösterir. Farklı iklim koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanan farklı modeller hem esnek hem de sıkı yapılarıyla beğenileri kazanır. Bez araba brandası seçeneği, özellikle kapalı ve açık otoparklarda aracınızın kirlenmesi ve çizilmesini önler. Bez branda seçimlerinde kumaş türünün su geçirip geçirmeme özelliğine dikkat etmeniz gerekir. Koruyucu bir görev üstlenen bu ürünler, yanlış kullanımlarda istenmeyen durumlara sebebiyet verebilir. Örtüyü gevşek takmanız, aracınızın boyutuna uygun olmayan bir branda kullanmanız ve aracınızı örtmeden önce kirli olması olumsuz sonuçları beraberinde getirir. Bu sebeple, örtünün boyutlarını aracınıza uyumlu almanız, aracınızın temiz olması ve plastik kaplamalı bir kablo yardımıyla aracı alttan bağlamanız tavsiye edilir. Örtü veya brandanın çalınma riskini ortadan kaldırmak için ise kilitlenebilir bağlama kablolarını tercih edebilirsiniz.

Aradığınız Uygun Fiyatlı Araç Branda ve Örtüsü İçin Doğru Adres Tekzen

Farklı renk, ebat ve özellikleri içerisinden kendi aracınıza uygun en iyi araba brandası için doğru adres Tekzen! Branda 4X6 metre ve diğer boyut seçenekleriyle aracınız için doğru örtüyü kolaylıkla bulabilirsiniz. Su ve ışık geçirmeyen bu ürünler sayesinde aracınızın yüzeyini ilk günkü gibi saklayabilirsiniz. Otomatik araba brandası seçeneği, takma işlemini daha basit bir hale getirir. Tek bir hareketinizle açılır ve aracınızın üzerini örter. Sağlam yapısı, dışarıdan gelebilecek etkilerden olumsuz etkilenmez. Otomatik modellerin yanı sıra pamuklu, kumaş ve bez brandalar da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünleri uzun ömürlü bir şekilde kullanmak istiyorsanız iki üç ayda bir yıkamanız tavsiye edilir. Güneş ışınları, toz, su, kar ve daha birçok etken sebebiyle endişe etmenize gerek kalmaz. Su geçirmez, terletmez, buz önleyici, otomatik ve daha birçok fonksiyona sahip olan modellere Tekzen güvencesiyle bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Araba brandası fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT