Toplam 255 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Silecek & Ekipmanları


Oto Aksesuarları ve Araç Dışı Akseuar bölümlerinin alt kategorisi olan silecek ekipmanları, otomobil camlarında temizlik amacıyla kullanılan çeşitli silecek modellerine ev sahipliği yapıyor. Araba camını temizleme ve kurutma amacıyla kullanılan ekipmanlar, sağlam yapıları ve uzun ömürlü kullanımlarıyla ürün tercihinde kaliteye önem verenler için ideal.


Kullanım amaçları ve işlevsellikleri açısından farklılık gösteren oto cam sileceği modelleri, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Alternatif kullanım özellikleriyle dikkat çeken muz tipi, metal tip ve düz silecek ekipmanları haricinde silecek motoru, lastiği ve aparatları gibi çeşitli ürünler de yer alıyor. Muz tipi ekipmanlar özellikle temizleme ve kurulama konusunda geniş açılı kavrayıcılıklarıya temizlik esnasında pratik bir temizlik deneyimi yaşatıyorlar. 


Araba camı temizleme konusunda oldukça esnek seçenekleri barındıran ürün modelleri, ayrıca pratik kullanımlarıyla üst düzey bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Bunun yanı sıra, kategoride bulunan su geçirmez donma önleyici ürünler sayesinde silecek ekipmanlarını, özellikle soğuk havalarda buzlanma gibi hava olaylarına karşı korumak da mümkün. Yine aynı şekilde kategoride bulunan bakım ekipmanları sayesinde ekipmanların kullanım ömrünü uzatma şansına da mevcut.


Zengin kullanım opsiyonları ve işlevsellikleriyle dikkat çeken ekipman modelleri arasında A4, Accent, Astra G, Astra, Auris, Autokit, City, Civic, Clio, Corolla gibi alanında lider markaların ve üreticilerin ürünleri yer alıyor. Oldukça avantajlı aralıklarda yer alan oto cam sileceği fiyatları da tüketicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Farklı model alternatifleri arasında ürün özelliklerini de detaylı bir şekilde inceleyerek talebiniz için en uygun ürünü kolaylıkla bulabililir ve Tekzen güvencesiyle sadece birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT