Toplam 107 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Silecek & Ekipmanları


En İyi Araç Silecek Malzemeleri Tekzen’de

Günümüzde üretilen tüm araçların dış aksesuarları olarak bilinen silecek modelleri, sürücünün konforunu ve güvenliğini sağlayan birçok donanım araçlarından biri olmaktadır. Özellikle yağışlı ve karlı havalarda sürücünün önünü görmesinde oldukça önemli bir görevi üstlenen silecekler, görüş açısı konusunda aracın en önemli parçalarından biridir. Silecekler, otomobilin ön camında bulunan ve birbiri ile senkronize olarak hareket eden iki silecekten meydana gelmektedir. Ancak bazı otomobil markalarının modellerinde silecekler, ön camı çok daha geniş bir açıda kapsayan tek bir parçadan oluşmaktadır. Bununla birlikte bazı araba markalarında arka cam sileceği ve far sileceği de bulunmaktadır. Peugeot 407 İnwells Muz Silecek Takımı (2004-2010) 018072 gibi pek çok marka araç silecek malzemeleri Tekzen kalitesi ile sizlerle.

Silecek Ekipmanları

Araç sileceği üzerinde bulunan kauçuk malzeme, cam üzerinde bulunan yağmur ve kar suyunun temizlenmesini sağlayarak sürücüye daha güvenilir bir görüş açsısı kazandırmaktadır. Çoğu modelde silecekler için hız kontrolü bulunmaktadır. Bu sayede yağmurun şiddetine göre sileceklerin hız ayarlaması yapılabilir. Ön cam silecek takımı ve silecek lastikleri, silecek kolu, silecek dişlisi, silecek motoru, cam suyu silecek pompası ve haznesi ile kumanda kollarından meydana gelmektedir. Birçok marka ve modelde bulunan silecek takım ürünlerini satın almadan önce aracınıza uygun silecek takımlarına göz atabilirsiniz. Silecek takımlarından olan Peugeot 301 RBW Muz Silecek Takımı (2012-2018) ve çok daha fazlası için doğru adres Tekzen.

Otomobil Aksesuar Ürünleri

Otomobil tutkunları ya da araçlarına ilgi gösteren kişiler için çok farklı çeşitlerde aksesuar ürünleri bulunmaktadır. kapı tampon koruyucu gibi ürünler sayesinde araçların görünümü değişir ve daha konforlu bir hal alır. Araç içi aksesuarları arasında araç içi navigasyonlar, telefon tutacakları, koltuk ısıtıcı, kaydırmaz petler gibi aksesuarlar bulunur. Araç dışında ise aracın görünümünün değişmesinde etkili olan araç sticker çeşitleri yer almaktadır. Bu aksesuar sayesinde aracınıza sevdiğiniz tarzlarda sticker kullanmak mümkündür. Silecekler, oto dış aynaları , kapı fitilleri, far ampülleri, cam filmleri, cam rüzgarlığı gibi aksesuarlar da aracın daha konforlu olmasını ve şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Benzer şekilde plakalık da aracınızın görünümünde oldukça önemli bir rol oynar. Araçların daha güvenlikli, rahat olmasını destekleyen otomobil aksesuar ürünleri aynı zamanda aracın iç ve dış görüntüsünü de değiştirerek daha yüksek standartlara taşır.

Silecek Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Araba sileceği bir otomobilin en önemli parçalarından biri olmaktadır. Doğru malzemeler kullanılarak imal edilmiş silecekler, daha güvenli ve kaliteli bir kullanım imkanı sağlar. Malzeme özelliği açısından hakiki kauçuk kullanılan silecek modelleri, çok daha uzun ömürlü olmakla birlikte camın çizilmemesini sağlar. Kaliteli ve iyi bir marka silecek alınması sayesinde araç camında hasar oluşma ihtimali önlenmiş olur. Araç için alınacak sileceklerde aracın cam ölçüsüne uyacak genişlikte silecek modelleri tercih edilmelidir. Uygun ölçülerde alınan silecekler sürüş güvenliğini de artırmayı sağlar. oto aksesuar ürünleri sayesinde aracınızda istediğiniz değişimleri yapabilir, daha konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Aracınıza uyacak birçok farklı model ve markada silecek modeli Tekzen’de.

Silecek Ekipmanları Fiyatları

Oto silecek ürünleri malzemenin kalitesi ve marka seçimi konusunda farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin farklı olması fiyatlarının da değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Camlarda biriken kar ve buzlanma sonucunda sileceklerin cama temas ettiği kuvvet ve basınç dengesi bozulabilir. Bozulma sonrasında silecek lastiklerinin performansı azalabilir. Bu durumda da silecek takımlarının değiştirilmesi, performansın gelişmesine ve sürücülerin daha güvenilir görüş alanına sahip olmasına neden olabilir. Sürücülere büyük avantaj sunan silecek takımları için Tekzen silecek ekipmanları modellerini inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra far folyosu veya oto lastikleri gibi pek çok ürüne de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT