Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Cam Suyu & Bakım


Arabanızın bakımı için gerekli olan pek çok ürünü bulacağınız Oto Aksesuarları kategorisinin içerisinde yer alan cam suyu bakım bölümünde farklı markalara ait ürünler değişik ihtiyaçlara cevap veriyor.  Tekzen, Autokit, Brilliant Care, Carpex, Formula1, Gojo, Modacar, Sonax, Nanolife ve Maestro gibi çok kullanılan markaların kaliteli ürünlerilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Oto cam suyu, antifrizli su, yağmur kaydırıcı, yüzey buz çözücü, cam temizleme spreyi ve yüzey temizleme ilacı gibi pek çok farklı ürünü Tekzen kalitesi ile satın alabilirsiniz.


Cam suyu ve bakım kategorisinde bulunan farklı markalar, fiyatlarının ekonomik olmaları sayesinde hesaplı bir alışveriş imkânı sunuyor. 5 litrelik cam suyu veya ekonomik 2'li paketler gibi farklı seçeneklerden birine karar verip kullanmaya başlayabilirsiniz. İklime göre tercih edeceğiniz alkollü, mango veya portakal aromalı gibi farklı zevklere hitap eden ürünleri bu kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. Kullanıldığında hoş bir koku veren bu ürünler egzoz dumanı, böcek kalıntıları ve tozu arabanızın pencere yüzeyinden kolayca çıkararak kalıcı bir temizlik sağlıyor.


Aynı kategori altında bulunan antifriz ürünleri, fiyatları ile ekonomik ve kaliteli ürünler arasından istenilen tercihi yapmanızı sağlıyor. Aracın cam suyu deposu, fıskiye ve bağlantı hortumlarındaki suyun donmasını -30 derecelik sıcaklıklara kadar engelleyen antifrizleri de bu kategori altında inceleyebilirsiniz. Kış şartlarında araç sahiplerine sağladıkları kolaylıklar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Antifriz çeşitleri içerisinde yer alan farklı özellikleri kıyaslayarak ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün içeriklerine ve kullanım özelliklerine ulaşabilir ve doğru ürünü seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT