Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Aracınızın bakım, tamir, temizlik ve tuning işlemleri için gerekli olan malzeme ve ekipmanlara oto aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Cilalar, pas sökücüler, araç süpürgeleri, bakım setleri, oto şampuanları ve yakıt tasarruf ürünleri gibi araçlarla aracınızın rutin bakım ve temizlik işlemlerini kendiniz de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Aracınızın iç ve dış görünümünün ilk günkü kondisyonda ve temizlikte kalması için düzenli boya koruma ve onarım uygulamaları yapmanız son derece önemlidir. Oto bakım ürünleri bölümünde yer alan, Nasiol, MR, Mastercare, Nigrin, Meguiars ve Stac İtaly gibi markaların oto iç bakım ürünleri ve oto kaporta bakım ürünleri içinden aracınızın metal ve boya yapısına göre en ideal modelleri inceleyebilir; Tekzen güvencesi ile bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Güneş ışınları, yağmur, kar ve dolu gibi doğa şartlarına bağlı olarak her gün aracınızın üzerinde gözle görülmeyen miktarda deformasyonlar oluşur. Kaporta ve metal aksam üzerinde gerekli onarım işlemleri yapılmadığı takdirde, yıllar içinde aracınızın yüzeyinde güneş yanıkları, oksitlenmeler, boya solmaları ve kabarmalar gibi istenmeyen durumlar meydana gelecektir. Profesyonel oto bakım seti ile zamanında yapılan kapsamlı oto boya koruma işlemi sayesinde aracınızı dış etkenlerden rahatlıkla koruyabilirsiniz.


Aracınız, doğa şartları dışında kalan çevresel faktörlerden de etkilenir. Çamur, reçine, zift lekeleri, böcekler ve kuş dışkıları asitik materyaller içerdikleri için kaportaya temas ettiği noktalarda ciddi zararlara sebebiyet verebilir. Nano teknoloji ile üretilen zift, katran ve böcek izlerini gideren oto bakım temizlik ürünleri ile belli dönemlerde yapacağınız temizlikler, lekelerin yerleşmeden önce yok edilmesini sağlayacak ve aracınızın olası deformasyonlara maruz kalmasını önleyecektir. Tekzen güvencesiyle yapacağınız alışveriş sonrası aracınıza gereken özeni gösterebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT