Toplam 124 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Cilalar


Cila Çeşitleri

Oto cila çeşitleri sadece araçların daha parlak bir görünüme kavuşmasını sağlamak ile kalmıyor. Pasta cila ürünleri bir arada kullanıldığında yapılan işlem aracın yüzeyine daha dayanıklı bir özellik de kazandırmış oluyor.

Araç Cilası Nasıl Seçilir?

Pasta cila seti özellikle donanımlı ve daha profesyonel bir bakım yapmak isteyenlerin aradığı her ürünü içerisinde barındırıyor. Oto pasta cila ürünlerinin tercihi yapılırken üründen istenen performansın ne olduğunun da dikkate alınmasında yarar bulunuyor. Özellikle son yıllarda tercih edilen sıvı cila seçenekleri amatör kullanıcılar için de ideal oluyor.

Ciladan beklentiniz doğrultusunda uygun ürünlerin özelliklerini ve içeriklerini inceleyerek tercih yapmanızda yarar bulunuyor. Üründen beklentileriniz arasında sadece parlaklık bulunmuyor ise çizikleri de kapatma özelliği olan cila seçeneklerini değerlendirmeniz ihtiyacınızı karşılama açısından önemlidir.

Araç Cilası Ne İşe Yarar?

Araç cilası denince her ne kadar akıllara boyadan kaynaklanan mat görüntünün yok edilmesi gelse de ürünler farklı özellikler ile de dikkat çekiyor. Özellikle araç yüzeyinde dayanıklı bir katman oluşturan pasta cila, boyaya su itici güç kazandırıyor. Cila yüzeysel çizilmeleri de kapatıyor.

Uygun bir ürün tercihi ile araç üzerinde koruyucu ince bir katman elde edilebiliyor. Böylece çizikler kapatılırken yeni çiziklerin oluşumu da engelleniyor. Cila sonrasında aracın daha az kir tuttuğunu da görebilirsiniz.

Araç Cilası Nasıl Yapılır?

Oto cila işlemine başlamadan önce aracın mutlaka oto şampuanı ile yıkanmış ve kurulanmış olması gerekiyor. Tercih ettiğiniz ürünün özelliğine göre serin bir ortamda cilalama işlemi yapmanız gerekebiliyor. Bazı ürünler, sıcak ortamda kullanım için uygun olmuyor.

Kullanma talimatları doğrultusunda yapacağınız cilalama işleminde mutlaka mikrofiber özelliği olan bir bez tercih etmenizde yarar bulunuyor. Pasta cila süngeri işlem esnasında işinizi kolaylaştırıyor. Cilanın ince bir tabaka halinde plastik aksama ve camlara gelmeyecek bir biçimde yaydığınızdan emin olana kadar uygulamaya devam etmelisiniz.

Oto Cila Çeşitleri

Sıvı biçimde tasarlanan araba cilası çeşitlerinin yanı sıra kremsi dokuya sahip seçenekler de bulunuyor. Özellikle ilk kez pasta cila uygulaması yapacak olanlara kolaylık kazandırmak için ise sprey özelliğe sahip kutu seçeneklerini de "Oto Bakım Temizlik Ürünleri" kategorisinde bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT