Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Kauçuk & Halı Paspaslar


Oto Paspas Halı Onyx
Oto Paspas Halı Onyx
Temin Edilemiyor

Otoların iç zeminini koruyan, temiz kalmasını sağlayan aksesuarlar, kauçuk halı paspası kategorisinde sizi bekliyor.


Eskimiş yıpranmış, güzel görünümünü yitirmiş olan araba paspaslarınızı değiştirmek veya yedek paspas almak istiyorsanız bu kategorideki ürünler sizin için uygun olabilir. Sağlam, dayanıklı oto paspası çeşitleri pek çok araca uyumlu paspasları kapsıyor. Ford Focus, Honda Civic Sedan, Honda Civic HB, Mercedes, Opel Astra gibi otomobillerin ve daha birçok aracın zeminine özel yapılmış arka ve ön bölüm paspasları için ürünlerin üzerine tıklayarak inceledikten sonra karar verebilirsiniz.


Düz veya havuzlu modellerde üretilmiş oto paspasları, arabanızın zemin malzemesini korurken araç içi temizliği de kolaylaştırıyor. Kayma yapmayacak şekilde üretilmiş olmaları, Tekzen'de bulunan paspas - koltuk kılıfları kategorisinde yer alan kauçuk halı paspası modelleri ve diğer tüm aksesuarlar için önemli bir özellik olarak sizlere sunuluyor. Aracınıza uyumlu olarak üretilmiş paspasları bulabileceğiniz kategoride bilinen pek çok markanın ürünlerine yer veriliyor.


Autokit, 3D Havuzlu Paspas, B'Home, Carub, Demircioğlu, Erpar, İmaj, Leader, Sparco, Tekzen ve daha birçok tanınmış markanın ürünlerini kategori içinde inceleyebilirsiniz. On dört farklı markanın, onlarca değişik ürününü bir arada ve toplu halde inceleyerek oto paspası modelleri ve kauçuk halı paspası fiyatları karşılaştırması yaparak satın alma şansına sahip olabilirsiniz. Seat Lenon, Skoda Octavia, Volkswagen Passat, BMW, Citroen, Fiat Albea ve araba markalarının diğer modellerine ait paspas çeşitleri, kategoride beğeninize sunuluyor. Aracınızın iç dekorasyonunda kullanılan renklere uyumlu veya zıt olarak tercih edebileceğiniz siyah, krem, gri gibi renk seçenekleriyle sunulan paspasları kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT