Ürün Kodu: 2729865

Gazer F150 Şerit Takip ve Anti-Sleep Araç Kamerası

En geç 24 Ocak Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
1.499,90 TL  (KDV Dahil)
187,49 TL x 8 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Temel Avantajlar:
Super HD (2304x1296) kayıt formatı
Altı tabakalı cam mercek
Büyük diyafram F2.0
WDR işlevi
Duyarlılık ayarlı G -sensörü
Akıllı LDWS ve FCWS sistemleri
"Uykuya karşı" işlev
Yağmur sensörü şeklinde gövde
Güç kaynağılı sabitleme
SD bellek kartları için 2 yuva
Super HD yeni nesil çekimi
Gazer F150 otomatik kayıt cihazı, eskiden Full HD cihazlar için bile mevcut olmayan yeni nesil videolar için standartlar sağlayan ultra-yüksek çözünürlüklü Super HD (2304x1296) formatında kayıt yapıyor. 6 katlı cam mercekle ve geniş bir açıklık Super HD ile süper HD çözünürlük, yüksek hızla sürüş yaparken dahi işaretlerin en üst seviyede ve ayırt edilebilirliği ile birlikte net ve kontrastlı video çekmenizi, aynı zamanda karede bulutlu havasında ve düşük ışıkta bile çekim yapmanızı sağlar.

140 ° geniş açı objektifi ile aracın önü tamamen kaplar. Ve çekim, aydınlatmada keskin değişiklikler (tünelden çıkarken, arabanın ışığa karşı hareket ettirirken vs.) yapılırsa, WDR pozlamanın otomatik hizalanması teknolojisi (geniş dinamik aralık), görüntüdeki "kör" alanları hariç tutacaktır. Çekim sırasında fazla aydınlatılmış veya tam tersi gölgeler düşmüş objelerin video kayıtları net ve bilgilendirici kalacak.Yağmur sensörü şeklinde tasarım
Gazer F150'nin önemli avantajlarından biri, geleneksel araba yağmur sensörü formundaki kompakt form faktörüdür. Modelin montaj braketi bile, kasanın genel ergonomisini bozmamak ve kayıt cihazının boyutlarda arttırmamak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda, geliştiriciler 2 inç diyagonal ve form faktöründe bir otomatik kapanma işlevi olan uygun bir yerleşik ekran uygulamayı başardılar. Böyle özenli bir tasarım çözümü, cihazı mümkün olduğunca göze çarpmayacak şeklinde kurmanızı sağlar ve rahatınızı bozmaz. Sabit DVR sürücü görüşünü engellememekte ve gereksiz dikkati çekmektedir, bu nedenle cihazın düzenli olarak kurulması / sökülmesine gerek yoktur. Araba sahibi kayıt cihazını arabada rahatça bırakabilir ve aracın emniyet ve güvenliği açısında emin olabilir.

2 SD kart ile daha fazla kayıt
Gazer F150 modelinin ayırdedici bir özelliği - 128 Gb'ye kadar toplam hacmi ve 2 yuvaya sahip olan SD bellek kartların varlığı. Bu çözüm, kaydedilen dosyaların sayısını artırmakla kalmayıp, aynı zamanda kullanıcıya otomobil DVR'sının günlük kullanımında bir takım avantajlar sağlar. Tartışmalı trafik durumlarında, polis memurlarına veya diğer kişilere çekimleri hızlı bir şekilde sunmak gerektiğinde, bir sürücü her zaman ilgili dosyaların kendi kopyasını alabilir. Tek bir tıklamayla cihaz menüsündeki dosyaları bir karttan diğerine kolayca kopyalayabilir, aktarabilirsiniz ve silebilir. Bu durumda, döngüsel yeniden yazma modunda 2 hafıza kartında sırayla kayıt yapılmaktadır: bir hafıza kartındaki alan dolduğunda kayıt cihazı çekimi durdurmadan otomatik olarak başka bir hafıza kartına geçmektedir

G-sensörlü dosyaların acil korunması
Dâhili G-sensör ani hızlanma, frenleme veya çarpma esnasında kaydedilen dosyaları otomatik olarak tekrar yazılmasını önleyecektir. Aynı zamanda, G-sensörün hassasiyet ayarlama işlevini kullanarak mümkün olduğunca sürüş özelliklerine ve yol özelliklerine uygun bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Örneğin, sensörün hassasiyetini düşürerek, bozuk yolda sürüş sırasında sensörünün sık sık aktife olmasını önleyebilirsiniz. Ayrıca, kasadaki "sıcak" düğmesine basarak istenilen klipin yeniden yazılmasını önleyebilirsiniz.

LDWS+FCWS akıllı teknolojileri
Araç DVR’si Gazer F225 akıllı LDWS (Şerit değiştirme Uyarı Sistemi) ve FCWS (İleri Çarpışma Uyarı Sistemi) yaklaşım kontrol sistemleri ile donatılmıştır. Bu sistemler, ulaşımda trafik güvenliğini önemli ölçüde iyileştirmek için tasarlanmıştır ve uzun yolculuklar sırasında sürücüye vazgeçilmez yardımcı haline gelecektir. FCWS sistemi, aracınızla diğer araçlar arasındaki güvenli mesafenin ihlal edildiği zamanında size bildirecek ve böylelikle bir acil durum veya çarpışmadan kaçınacaktır Her iki fonksiyon da aracınızın boyutlarına ve yaklaşan yolculuk koşullarına göre ayarlanabilir.

"Uyku önleyicisi" işlev
Sürücülerin en çok talep görenlerinden biri olan Gazer F150 modelinde yorulma kontrol sistemi "Uyku önleyicisi" gerçekleştirilmiştir. Yolculuk sırasında yorgunluk arttığini hissedince bu işlev yardımcı olacak. Aktive edildiğinde, DVR periyodik olarak özel bir ses sinyali çıkartacak, bu da sürücünün aşırı yorgunluğundan dolayı yolda konsantrasyonda azalmayı ve uykuya dalmayı önleyecektir.

Time-lapse modda çekim
Gazer F150 modelinin trend işlevlerinden biri, yavaş çekim Zaman Aşımı'dır (Time-lapse). Bu modda, kaydedici uzun bir aralıkla resim çeker, ancak son video dosyasını 30 fps'lik standart bir frekansla oluşturur. Bu tür kayıt sosyal paylaşım ağlarının aktif kullanıcıları tarafından beğenilecek: Time-lapse etkisi ile çekim, seyahatiniz hakkında olağanüstü bir video raporu denemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için mükemmel bir neden olacaktır. Ek olarak, Time-lapse kayıt, monoton bir durumun uzun çekimi esnasında hafıza kartında yer tasarrufu sağlamak için etkili bir çözüm olacaktır (örneğin, uzun yolculuklar sırasında).

Kompakt montajli güç kaynağı
Yağmur sensörü şeklinde DVR Gazer F150, ergonomik sabitleme ile donatılmış ve cihazın kasasının tasarımını mükemmel şekilde tamamlanmıştır. Desteğin önemli bir avantajı, gücü kaydediciye bağlamak için özel bir konektör bulunmasıdır. Böylece, cihazın kurulması/sökülmesi sırasında, kullanıcının her seferinde güç kaynağı ünitesinin fişini takması/bağlantısını kesmesi gerekmez. Bu düşünceli bir çözüm çok kullanışlıdır: güç kablosunu iç salonun etrafında doğru bir şekilde yerleştirebilirsiniz ve artık kaydediciyi birkaç saniye içinde tek seferde çıkarıp takabilirsiniz.

Braket, ön camda 3М yapışkan bant vasıtasıyla sabitlenir, tasarım özellikleri ve kompakt boyutları, kurulum sırasında kaydedicinin boyutlarını hemen hemen arttırmaz. Çekim yönünü ayarlamak için, cihaz bir döner kamera lensi ile donatılmıştır. Özel tutturma elemanları, sürüş esnasında kayıt cihazı titreşimlere maruz kalmayacak bir şekilde sabitlenmesini sağlamaktadır.Kitte ihtiyacınız olan her şey
- Araba Super HD kaydedici Gazer F150, bağlantı ve sonraki çalıştırma için gerekli olan her şeyle donatılmıştır.

- Cihazın standart ekipmanı şunları içerir:  
- 3M yapışkan bant üzerine kompakt montajlı güç kaynağı fonksiyonlu;  
- micro SDHC Gazer 16 Gb (Class 10) hafıza kartı + Adapter;  
- araba şarj cihazı 12-24В;  
- bağlanma ve çalıştırma ile ilgili ayrıntılı talimat.

Model: Gazer F150
Kamera sayısı: 1
Kameraların açısı: 140°
Videonun maksimum çözünürlüğü: Super HD (2304x1296)
Önerilen video çözünürlüğü: Super HD (2304x1296)
Mercek: Açıklık F2.0
Kamerayı döndürme imkânı: Evet, mercek dikey olarak dönebilir
Video Seçenekleri: H.264, MP4
WDR işlevi: Evet
Ses kaydı: Evet
Mikrofonu kapatma: Evet, menüde veya düğmesine basarak
Video çıkışı analog (TV çıkışı): Evet mini
USB arayüzey: Evet
Dâhili ekran: 2", 960x240, kapatma fonksiyonu ile
Hafıza kartı desteği: 2х micro SDНC, total hacim 128 Gb’ye kadar
Dâhili Bellek: Hayır
Hafıza kartı dâhil: Evet, Gazer micro SDHC 16GB + Adapter
Saat ve tarih kaplaması: Evet
Güç uygulandığında otomatik açılma: Evet, kayıt modunda
Çevrimsel video kaydı: Evet
Cama montaj tipi: Güç kaynağı fonksiyonlu, 3M"lik yapışkan bant üzerinde
GPS modülü: Hayır
G-sensör: Evet, ek bir hassasiyet ayarı ile
Park modu: Hayır
LDWS + FCWS sistemleri: Evet
"Uykuya karşı" işlevi: Evet, hatırlatıcıların periyodik olarak ek bir ayarıyla
Menüyü bir parola ile korumak: Evet, 4 sembollü
Zaman aşımı kaydı: Evet
Güç kaynağı: 5V, DC 12-24V araba çıkışından
Yürütme tipi: Yağmur sensörü şeklinde

Boyutlar (mm)

87х59х41 - monte parçasız;
107х59х46 - monte parça ile

Ağırlık

85 g – monte parçasız;
112 g – monte parça ile

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Gazer F150 Şerit Takip ve Anti-Sleep Araç Kamerası
 
1.499,90 TL (KDV Dahil)
187,49 TL x 8 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT