Toplam 806 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

ISITMA & SOĞUTMA


Tekzen ısıtma ve soğutma sistemleri kategorisinde, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor. İçerisinde güneş enerji sistemleri, ısıtma sistemleri, fanlı ısıtıcılar, şofbenler, sobalar, havalandırma sistemleri, infrared ısıtıcılar, klimalar ve vantilatörler de bulabileceğiniz bu kategoride, pek çok ünlü ve güvenilir markanın ürünleri yer alıyor.


Ev ve ofislerinizde aradığınız ısıtma ve soğutma cihazları için, güneş enerji sistemleri, hava temizleme ve nemlendirme cihazları, soğutma ve ısıtma olmak üzere dört kategoriye ayrılan bu ana kategoride, ortam iklimlendirmesi konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz.


Kaisun ve Ezinç marka güneş enerji sistemleri çevre dostu bir enerji imkanı tanırken, elektrikli sobalar ve fanlı ısıtıcılar pratik ısınma olanağı sağlıyor. Farklı kombi modelleri, kuzineler ve sobalar ise soğuk kış günleri içinizi ısıtıyor. Soğutma bölümündeki mini fanlar, vantilatörler ve klimalar ise sıcak yaz günlerinde ferah bir ortam yaratıyor. Yine bu bölümdeki hava nemlendirici cihazlar havanın içerdiği toz, polen ve sigara partiküllerini nötralize ederek ev ve ofislerinizin havasını değiştiriyor.


Sağlamış oldukları yüksek performansla olduğu kadar, tasarımları ile de ilgi çekici modeller bulmanıza olanak sağlayan Tekzen, hızlı ve güvenilir bir alışveriş için ihtiyacınız olan online alışveriş ortamını sizlere sunuyor. Fakir, Samsung, Tekzen Home, Demirdöküm, Regal, Delonghi, Daylux, Baymak ve Mitsubishi gibi ısıtma ve soğutma sistemleri firmaları, farklı ürünlerini ev ve ofislerinizde daha rahat etmeniz için sizlerle buluşturuyor.


Tüm markaların aradığınız özelliklere sahip modellerini bulabileceğiniz Tekzen, ihtiyacınız için en uygun ürünler ile yaşam kalitenizin daha üst seviyelere çıkmasına olanak sağlıyor. Bütçenize uygun cihaz seçeneklerini daha hızlı ve kolay bir şekilde bulabileceğiniz Tekzen sayesinde, güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT