Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Kombiler


Kış Yaklaşırken Aradığınız Kombiler Tekzen’de!

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızın karşılanmasında önemli bir rol oynayan kombi, ısıtma soğutma işlemlerini sahip olduğu kusursuz mekanizması sayesinde kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyor. Her evin olmazsa olmaz bir parçası olarak hayatlarınızdaki yerini alıyor. Özellikle kış mevsimi yaklaşırken kaliteli ve kullanışlı bir kombiye sahip olmak daha da önemli bir hale geliyor. İleri teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan onlarca farklı Tekzen kombi çeşitleri ile sıcak bir kışa merhaba diyebilirsiniz.

Kombi Çeşitleri Nelerdir?

Gelişen teknolojiyle birlikte farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden kombiler, kuzine ve soba gibi araçların yerine getirdiği ısıtma işlemini daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Yoğuşmalı, bacalı ve hermetik çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Örneğin, Buderus Logamax Plus GB012 Hermetik Yoğuşmalı Kombi modeli, yüksek verim ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Kompakt tasarımıyla beğenileri kazanan ve farklı çeşitlerin bir araya geldiği daha birçok modeli; Buderus, Demirdöküm ve Ariston kombi gibi markalar içerisinden seçebilirsiniz.

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen çeşitlerden biri yoğuşmalı kombi oluyor. Verim oranının oldukça yüksek olduğu bu ürünler, enerji tasarrufu sağlamaları ile beğenileri kazanıyor. Su buharının yoğuşması ile elde edilen enerji kullanıldığı için bu şekilde isimlendiriliyor. Oda termostatları ile iş birliği içerisinde çalışarak ayarladığınız ortam sıcaklığının sabit kalmasını sağlıyor. Daha az doğal gaz ile evinizi daha çok ısıtıyor. Yüksek performans sergileyen bu ürünlerle hem bütçenizi hem de çevrenizi koruyabilirsiniz.

En İyi Kombi Markaları Nelerdir?

Kullanıcılar tarafından merak konusu olan en iyi kombi markaları listesinde; Demirdöküm, Ariston, Vaillant ve Buderus kombi ön plana çıkanlar arasında yer alıyor. Düşük enerji tüketimleri, kolay bakımları, sessiz çalışma özellikleri ve yüksek kaliteleri ile beğenileri kazanan bu markalar; kusursuz mekanizmalarıyla gözler önüne seriliyor. Radyatör aksesuarları ile uyum gösteriyor. Sıcak su konforunu sizlerle buluşturan bu markalar, geçmişten bugüne süregelen tecrübe birikimleri ve uzman bilgisi ile sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

Kombi Temizliği Nasıl Yapılır?

Panel radyatör temizliğini de içerisine alan kombi temizliği, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım için gerekli oluyor. Isı kaybını önleyen bu temizlik, maksimum verim elde etmenizi sağlıyor. Temizleme işlemine başlamadan önce kombiyi ve su vanalarını kapatmanız gerekiyor. Su akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için petek temizliği ile başlanılması tavsiye ediliyor. Petek temizleme cihazından yardım alınarak kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen bu işlemin süresi kir oranına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Temizlik sonrasında ısınma kapasitesi yüksek seviyelere çıkan petekler ile ısınan sıcak odalarınızda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Belirli aralıklarla yapmanız gereken kombi bakımı, birtakım kontrol ve temizleme işlemlerinden oluşuyor. Öncelikle kaloriferinizin ve sıcak suyun yanıp yanmama durumunu kontrol etmeniz gerekiyor. Akabinde kombinizin su sızdırmazlık ve tozlanma durumlarını kontrol edip gerekli temizlemeleri yapmalısınız. Elektrik bağlantı noktalarını kontrol ederek herhangi bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Baca fanını temizleyip mevcut suyu boşalttıktan sonra brülor temizliğine geçebilirsiniz. Gaz ayar, filtre, fan ve diğer tüm kontrolleri yapıldıktan sonra cihazı petek ve sıcak su konumunda çalıştırıp sorun olup olmadığına bakmalısınız. Kombinizin bakımında alanında uzman servislerden yardım alabilirsiniz. Quartz sobalar ve diğer ısıtıcıların işlevini gören panel radyatörleriniz bakımı yapılmış olan kombiniz sayesinde kusursuz bir şekilde çalışacaktır. DemirDöküm Nitromix P 24 Yoğuşmalı Kombi modelinin paslanmaz çelik eşanjörü, kolay bir bakımı beraberinde getiriyor. Tekzen tarafından sizlerle buluşturulan daha birçok model, yeni teknolojilerle donatılan özel yapıları ve kolay temizlenebilir özellikleri ile beğenilerinizi kazanıyor. Kombi fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için siz de geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT