Toplam 31 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fanlı Isıtıcılar


Zen Home Fanlı Isıtıcı 2000W
Zen Home Fanlı Isıtıcı 2000W
Sadece Mağazada
69,99 TL

Fanlı Isıtıcılar Kategorisinin Çok Satanları

Isıtma sistemleri arasında elektrik ile çalışan ve  taşınabilir pratik özellikleri ile farklı ortamlarda kullanıma uygun olan ürünleri fanlı ısıtıcılar kategorisinden temin edebilirsiniz. Teknik özellikleri, modelleri ve watt değerleri farklı olan ürünleri detaylıca ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz. Fanlı ısıtıcılar hakkında bilgi edineceğiniz kategoride çalışma hızları birbirinden farklı ürünlerden uygun olanı belirleyebilirsiniz.

 

Duvara monte edilme özelliğinin yanında yatay ve dikey gibi farklı pozisyonlarda kullanılabilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük ortamları, banyoları ve küçük iş yerlerini ısıtmada başarılı olan ısıtıcılardan aşırı ısınmaya karşı dayanıklı olanları seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Çift koruma devresi ile daha güvenli bir kullanım sunan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Ayarlanabilir oda termostatı sayesinde ortam yeterli sıcaklığa geldiği zaman güvenlik ayarı sayesinde kendiliğinden kapanan ürünleri çocuk odası gibi ortamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle devrilmeye karşı emniyeti olan ürünleri de çocuk odaları için seçebilir, fanlı ısıtıcılar kategorisinde bulabilirsiniz.

 

Yüksek koruması sayesinde aşırı ısınmada kendiliğinden kapanan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Donmaya karşı otomatik ısı ayarı fonksiyonları bulunan ve fan büyüklükleri farklı olan ürünlerden kullanacağınız ortama uygun ürünü seçebilirsiniz. Kademe ayarlarının yanı sıra yazın kullanım için normal fanı bulunan ürünler; ılık, soğuk ve sıcak seçenekleri ile size dört mevsim fonksiyonel bir kullanım sunar.

 

Aynı zamanda duvar tipi ısıtıcılar dışında ayak aparatı ile satılan ürünleri de kategoriden inceleyebilir, kullanım özelliklerine bağlı olarak ihtiyacınızı karşılayan ürünü seçebilirsiniz. Fakir, Zen Home ve Hudson gibi farklı markalardan temin edeceğiniz fanlı ısıtıcı çeşitleri arasından dilediğinizi Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT