Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Fanlı Isıtıcılar


Simtech Seramik Isıtıcı KM-1716
Simtech Seramik Isıtıcı KM-1716
Sadece Mağazada
189,90 TL

Fanlı Isıtıcılar

Kış mevsiminde ısınmayı sağlayan seçenekler arasında bulunan fanlı ısıtıcı modelleri ile soğuğun etkisini mekanlarınız da hissetmezsiniz. Kullanım alanınıza göre farklı formlarda seçeceğiniz elektrikli fanlı ısıtıcılar arasından seçim yapabilir, ısınma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Kullanım Alanları

Fanlı ısıtıcılar bütün iç mekanlarda kullanılabilir. Genel bir ısınma sisteminin olmadığı durumlarda ısıtıcı fan kullanarak ısınma sorununuzu çözebilirsiniz. Bazı modeller ısıtıcı ve soğutucu fan özelliklerinin ikisini de barındırarak her mevsim kullanmanıza olanak sağlar. Kışın daha sıcak, yazın daha serin ortamlar oluşturarak konforunuzu arttırır.

Farklı markaların farklı özellikleri taşıyan ısıtıcılarına Tekzen'den sahip olabilirsiniz. Bu alanda isim yapmış markalar ürün kataloğunun önemli bir kısmını oluşturur. Trotec ısıtıcı ve Zen home ısıtıcı daha iyi bir ısınma sağlamanız için sizleri bekliyor.

Fanlı Isıtıcı Kullanmamanın Avantajları Nelerdir?

Fanlı ısıtıcılar mobil olarak kullanılabilecekleri gibi duvara da monte edilebilirler. Mobil kullanımları sayesinde ısıtıcıları istenilen alana kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Duvar tipi fanlı ısıtıcı modelleri ise duvara monte edilerek kullanılırlar ve özellikle ekstra güvenlik ihtiyacı olan kişiler için daha uygundur. Evde çocuk ya da evcil hayvan varsa monte edilen bir model daha avantajlı olacaktır.

Fanlı ısıtıcılar çalıştırıldıkları andan itibaren çok kısa bir süre ısınmaya ve etkisini göstermeye başlar. Sıcak havayı fan yardımıyla daha iyi dağıtırlar. Hava şartlarının değişken olduğu zamanlarda kullanılarak kısa sürede sonuca ulaşılmasını sağlayan uygun ısıtma sistemleridir.

Fanlı Isıtıcı Seçmeden Önce

Fanlı ısıtıcı seçmeden önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ısıtmak istediğiniz alandır. Fanlı ısıtıcılar büyüklüklerine göre performansları değişen ürünlerdir. Bazı modeller banyo gibi küçük alanların ısıtılmasında, bazıları ise daha geniş alanlarda kullanıma yönelik tasarlanmışlardır.

Seçim konusundaki ikinci önemli nokta ise ısıtıcının fiziksel şeklidir. Alan küçükse küçük bir fanlı ısıtıcı daha uygun olacaktır. Ancak kule tipi elektrikli ısıtıcı fan ve duvar tipi fanlı ısıtıcılar daha geniş alanlar da daha iyi ısınma sağlarlar. Buna rağmen çocuk ve evcil hayvan olan evlerde maksimum güvenlik sağlayan duvar tipi modeller daha uygun olacaktır.

Fanlı Isıtıcılar Verimli midir?

Fanlı ısıtıcılar watt birimleri oranında ısıtma gerçekleştirirler. Bu ölçüm metrekareye uygun ısıtıcı seçimini kolaylaştırır. Fanlı ısıtıcıların birçok ısınma sistemine göre daha verimli olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kumtel fanlı ısıtıcı gibi bilinen markaları tercih etmeniz ısınmanızı doğrudan etkileyen bir unsurdur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT