Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Termosifonlar


En Verimli Çalışan Termosifon Modelleri Tekzen’de!

Isıtma sistemlerinin olmadığı yaşam alanlarında suyu ısıtma görevini üstlenen cihaza termosifon adı verilir. Doğal bir konveksiyon akışında çalışan bu cihazlar, sıcak su ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılar. Alanında yüksek kalitesiyle ön plana çıkan elektrikli termosifon markaları ve en verimli çalışan modeller Tekzen’de!

Her İhtiyaca Hitap Eden Termosifon Modelleri

Termostatik vana , kazan, rezistans, termostat, emniyet ventili, termal devre kesici ve anottan oluşan termosifonlar; özellikle su ihtiyacının fazla olduğu mutfak ve banyolarda kullanılır. Farklı kapasite seçeneklerine sahip olan modelleri ile her ihtiyaca hitap eder. Kapasitesi doğrultusunda içerisinde sürekli bulunan sıcak su, dilediğiniz farklı sıcaklıklara ayarlanabilir. Tek bir musluğa su verebilen şofben ve kazanlı şofben gibi cihazların yanı sıra bu ürünler birden çok musluğa sıcak su gönderimi yapabilir. Bütçenize uygun termosifon ve kazanlı şofben fiyatları için doğru adrestesiniz.

Kullanışlı Fonksiyonlarıyla Göz Dolduran Termosifon Modelleri

Gelişen teknolojiyle birlikte kullanışlı fonksiyonlarla zenginleştirilen termosifonlar, pratik ve konforlu bir deneyim sunar. Demirdöküm DT4 Basic 80 Litre Termosifon , mekanik kontrollü sistemi ve titanyum emaye kaplı kazanıyla ön plana çıkar. Donma emniyeti, korozyona karşı koruma, bakterilere karşı koruma ve yüksek basınç emniyet ventili ile güvenilir bir kullanım imkanı tanır. A++ elektrikli termosifon modelleri ise yüksek tasarruflu olmaları ile ön plana çıkar. Kullanıcıların beğenisini kazanan bir diğer seçenek Baymak Aqua LCD Prismatic Jet 80 Lt termosifon olur. Çift kat hızı ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayan bu model, dört ayrı kapasitesiyle her türlü sıcak su ihtiyacına cevap verir. Susuz çalışmama fonksiyonu uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getirir. Kullanışı fonksiyonlarıyla göz dolduran daha birçok seçenek Tekzen’de beğenilerinize sunulur.

Termosifon Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı termosifon fiyatları ve modelleri içerisinden seçim yapmanız gerektiğinde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Termosifonun kapasitesi ilk ve en önemli kriter olarak karşınıza çıkar. Termosifon kapasitesini evinizde yaşayan aile bireylerinin sayısına göre tercih etmeniz tavsiye edilir. Kalabalık aileler yüksek kapasiteli, birey sayısı az olan aileler ise düşük kapasiteli modellere yönelmelidir. Isıtma ve soğutma sistemlerinde önemli bir yer teşkil eden havlupanlar , yağlı radyatörler , panel radyatörler ve kombi modelleri seçimlerinde bütüncül estetik görünüm dekorasyon açısından önemli bir noktadır. Termosifon seçiminde de bu noktaya dikkat edilmelidir. Cihazın; banyo veya mutfakta bulunan lavabo, duşakabin, duş setleri ve musluk modelleri ile uyumlu renk ve tasarıma sahip olması gerekir. Her ihtiyaca ve isteğe uygun kapasite, renk, tasarım, özellik ve marka seçenekleri içerisinden sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Termosifon Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Sıcak su ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılan termosifonların temizliği ve bakımı da merak konusu olur. Dış yüzeyinin temizliği ve içinin bakımı, sorunsuz bir şekilde çalışması açısından önemli bir yer teşkil eder. Termosifonun dış yüzeyi aşındırıcı kimyasallar kullanmadan, nemli bez yardımıyla silinebilir. Dış yüzeyinin temizliğini yaparken termosifonun fişini çekmeyi unutmamalısınız. İç bakımını ise ilgili uzmanlardan yardım alarak gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Yetkili servislere başvurarak termosifonunuzun bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız, uzun süreli ve verimli bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Termoboyler temizliği ve bakımını da benzer şekilde yapabilirsiniz.

Aradığınız Termosifon Modelleri İçin Doğru Adres Tekzen!

Göz alıcı tasarımları ve kullanışlı fonksiyonlarıyla günlük hayatınızda önemli bir role sahip olan termosifonlar; tezgah altı, tezgah üstü ve daha birçok seçeneği ile beğenilerinize sunulur. Bütçenize uygun elektrikli termosifon fiyatları ve yüksek kaliteli modelleri bulabileceğiniz Tekzen, sizlere benzersiz bir deneyim imkanı tanır. Aradığınız termosifon modelleri için doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT