Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kapı Altı Süngerleri


En İşlevsel Kapı Altı Süngerleri Tekzen’de!

İzolasyon malzemeleri içerisinde karşınıza çıkan kapı altı süngerleri, özellikle soğuk havalarda kurtarıcınız olan bir üründür. Kapı altına yerleştirilerek kullanılan bu ürünler, en işlevsel modelleri ile geniş ürün yelpazesinde sizleri bekler. Kapı altı rüzgar önleyici olarak da bilinen bu ürünlerin temel amacı ısı yalıtımı yapmaktır. Ancak ısı yalıtımın yanı sıra farklı işlevsel özelliklere de sahiptir. Kapı altı süpürgelik sünger ürünlerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Kapı Altı Süngerleri Ne İşe Yarar?

Isı yalıtım ürünleri arasında önemli bir role sahip olan kapı altı süngerleri, soğuk havanın odalar arası geçişini önler. Kapı altı boşluk kapatma amacı ile de kullanılan bu ürünler, içerideki sıcak havanın dışarı çıkmasını engeller. Kışın kaloriferlerin etkisini artırmaya yazın ise klimaların çalışmasından tasarruf etmeye yarayan kapı süngeri ürünleri, hava akımının yanı sıra toz ve kirin geçişinin de önüne geçer. Hava temizleme cihazları kullanılan odalarda maksimum verim almak için kapıların altlarından toz, kir ve istenmeyen hava akımlarının girişi engellenmelidir.

Her İhtiyaca Uygun Kapı Altı Sünger Modelleri

Çift taraflı, bantlı gibi farklı model seçenekleri içerisinden ihtiyacınıza uygun kapı altı koruması ürününü bulmanız mümkündür. Tekzen Home kapı altı rüzgarlığı modeli, pratik tasarımı ile iç oda kapıları için uygun bir seçenek olur. Böcek, haşere, kötü koku, su, toz, kir gibi maddelerin girişini engelleyen bu model; yakıt tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Agromak kapı altı rüzgar kesici 3x9x90 cm seçeneği ise sert sağlam köpük yapısıyla dayanıklı bir duruş sergiler. Soğuk hava ve rüzgarı engellemesinin yanı sıra ses aktivitesini azaltma özelliğine de sahiptir.

Kapı Altı Süngerleri Nasıl Takılır?

Kapı altı izolasyon süngeri nasıl takılır sorusu kullanıcılar tarafından merak konusu olur. Bu ürünler, genellikle kapı açık konumdayken takılmalıdır. Ürünün iki ucunu, birini sağ diğerini sol elinizle tutup lastik gerilecek şekilde her iki yana çekmelisiniz. Kapının altındaki boşluktan sırayla ileri sürerek takma işlemine devam etmeniz gerekir. Lastiklerin tümü kapının altından geçip dibe dayanana kadar itmelisiniz. Fazlalık kısmı kapınıza uygun biçimde bir kesici yardımı ile kesmeniz tavsiye edilir. Böylece kapı eşiği süngeri takma işlemini tamamlamış olursunuz.

Kapı Altı Süngerleri Kullanım Alanları

Yalıtım malzemeleri h içerisinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan kapı altı süngerleri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Evinizdeki iç odalarda ve dış kapılarda rahatlıkla kullanabileceğiniz kapı süpürgeliği, bazı özel modelleri ile kullanım alanına özgün tasarımlara sahip olabilir. Dış kapı kullanımı için çelik kapı rüzgar önleyici modellere yönelmeniz tavsiye edilir. Ofis, alışveriş merkezi, okul, hastane ve daha birçok alanda kullanıma sahip olan kapı altlığı süngeri; farklı renk ve boyut seçenekleri ile her alana uyum sağlar.

Aradığınız Kapı Altı Süngerleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Kapı süpürgeliği olarak da bilinen kapı altı süngerleri, yakıt tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur. Kapı ve pencere bantları eşliğinde kullanıma uygun olan bu ürünler, basit bir kullanımı beraberinde getirir. Mekanlar arasındaki toz ve hava geçişlerini önleyen bu ürünlerin böcek ve haşerelerden korunma da önemli bir rol oynadığı bilinmektedir. Bütçe dostu fiyat aralıkları ile her kullanıcıya hitap etmeyi başaran bu ürünler ile sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Isı yalıtımı amacı ile kapı altı süngeri arıyorsanız montaj köpükleri ve diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Aradığınız kapı altı süngerlerine uygun fiyatlarla sahip olmak için Tekzen ürünlerine göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT