Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Yağlı Radyatör Modelleri

Birbirinden kaliteli yapı ürünlerini kullanıcılarla buluşturan tekzen.com, yağlı radyatörler ile evinize sıcaklık katacak. Kaliteli radyatör modellerinin yer aldığı kategoride, dayanıklı demirdöküm yağlı radyatör çeşitlerini tercih ederek, uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Yağı Radyatör Nasıl Seçilmeli?

Yağlı radyatör seçiminde dikkat edilmesi gereken temel husus, odanızın büyüklüğü ve tercih edeceğiniz modelin ısıtma gücüdür. Bu iki etkenin birbiriyle orantılı olmasına dikkat ederek, elektrikli radyatör veya elektrikli kalorifer peteği tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz ısıtıcıların, kolay temizlenebilir olmasına da dikkat etmelisiniz.

Emniyet korumalı modelleri tercih ederek güvenli bir ısınma sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir noktadan başka bir noktaya kolayca taşıyabilmek amacıyla tekerlekli ısıtıcıları seçebilirsiniz. Birbirinden farklı özellikteki çeşitleri en uygun fiyatla satın almak için, tekzen.com'dan hemen incelemeye başlayın.

Yağı Radyatör Nasıl Çalışır?

Yağlı radyatör ısıtıcı, içinde bulunan yağın ısıtılmasıyla çalışır. Havayı kurutmaması sebebiyle sıkça tercih edilen bu radyatörler, aynı zamanda diğer ısıtıcılara göre daha az enerji tüketir. Oda içerisinde ısıyı eşit olarak yayan yağlı radyatörler, elektrikle çalışır. Devrilse dahi herhangi bir yangın riski oluşturmaz.

İçerisinde bulunan termostatı belirli bir sıcaklığa geldiğinde ısıtıcı kapansa da, sıcaklık yaymaya devam eder. Uzun yıllar kullanılabilen yağlı radyatörler, her türlü ortama uygun olarak üretilmiştir. Ayarlanabilir ısı derecesiyle sıcaklığı kontrol imkanı sunar.

Yağı Radyatör Nasıl Isıtır?

Geleneksel ısıtıcılar yalnızca belli bir alanı ısıtır. Ancak yağlı radyatörler, bulunduğu ortamın tümüne sıcaklık yayar. Elektrikle çalışan radyatörler, ısıyı direkt olarak vermez. İçerisinde bulunan yağ ısıtılır, daha sonra artan ısı bulunan alana yayılarak sıcaklık sağlar.

Odanızın geceleri soğumasına engel olarak, kış aylarında her günü sıcak geçirmenize imkan tanır. Farklı boyut ve özelliklerdeki elektrikli petek ısıtıcı modellerinde devrilme emniyeti de bulunur. Dilim sayıları değişkenlik gösteren modeller arasından ısınma ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek hemen satın alın.

Yağlı Radyatör Nereden Alınır?

Kaliteli ve dayanıklı ısıtma sistemlerini en uygun fiyatla tekzen.com'dan satın alabilirsiniz. Farklı kapasite ve özelliklerdeki radyatör ısıtıcıları sayesinde hem tasarruf edecek hem de kolayca ısınacaksınız. İhtiyacınıza uygun olan elektrikli petek modellerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT