Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Yağlı Radyatörler


Yağlı Radyatörler Kategorisinin Çok Satanları

Yağlı Radyatörler

Kışın ısınma sorununuzun olmaması evinizdeki en  büyük rahatlıktır. Sunduğu Isıtma çözümleri ile Tekzen sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyor. Merkezi ısıtma sistemi olan bir eviniz yoksa kışın oldukça sinir bozucu geçebilir. Odalar arası sıcaklık farkı, sürekli yanan ısıtıcıların yaptığı baş ağrısı, tek bir odak noktasını ısıtan ısıtıcılar yüzünden ısınamama problemi ya da ısıtıcınızın fişini çektiğiniz anda buz gibi olan odanız kışın yaşayacağınız problemlerden sadece bazıları.

 

Yağlı radyatörler kolay ısınma ve zor soğuma özellikleri ile kışın en yakın dostunuz olacak. Kolayca ısınan yağlı radyatörler ısıyı uzun süre muhafaza etmeleri sebebiyle kışın enerji tasarrufu sağlar aynı zamanda da odanızın çabucak soğumasını engeller. Farklı petek, boyut ve güç seçenekleri ile evinize veya kullanacağınız alana göre en uygun modeli tercih edebilir tasarruflu yağlı radyatör tavsiyelerine göz atmalısınız.

 

9, 11, 12,13 dilim gibi seçenekleri olan yağlı radyatörlerin dilim boyutları değişiklik gösterebilir. Farklı güç seçenekleri de bulunan radyatörler arasından ısınma ihtiyacınıza göre tercihte bulunabilirsiniz ya da kademeli ısı ayarı yapılabilen modelleri tercih edebilirsiniz. Yağlı radyatörler kolay ve tasarruflu kullanımın yanı sıra emniyetli bir ısınma da sağlar. Yağlı radyatörlerde bulunan devrilme emniyeti radyatörünüzün tekerlekleri ya da ayakları yerden teması kestiğinde devreye girer. Ya da aşırı ısınma koruması sayesinde radyatörünüzün ısısı tehlike arz edecek bir seviyeye yükseldiği zaman radyatörünüzün elektrik bağlantısını keser. Böylelikle kendini, sizi ve evinizi emniyete almış olur.

 

Isıtma & Soğutma ve Yağlı Radyatörler ürün gamında Arzum, Philips, Fakir, Tekzen Home, Isıfan markalarının geniş ürün yelpazesine sahip Tekzen aracılığı ile ihtiyaçlarınıza en uygun modeli güvenle ve kolayca temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT