Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Infrared Isıtıcılar


Minisan İnfrared Isıtıcı SR-3000
Minisan İnfrared Isıtıcı SR-3000
Sadece Mağazada
209,90 TL

Isıtma kategorisinin altındaki infrared ısıtıcı bölümünde bulunan buharlı, fanlı, quartz, ayaklı ısıtıcı veya termostatlı elektrikli soba gibi farklı tiplerdeki ürünlerle kışın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Geniş marka aralığı ve tasarım yelpazesinde bütçenize, ihtiyacınıza ve beğeninize en uygun ürünü bu bölümde rahatlıkla bulabilirsiniz. UFO, Kumtel ve Vestel gibi kaliteli ve güvenilir markaların sunduğu farklı modeller arasından kış günlerinde hayatınızı ısıtacak ürünlere ulaşabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarına yayılan kaliteli ürünlerle bütçenize uygun seçimi yapabilir, ihtiyacınıza yönelik ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Sağladığı enerji tasarrufuyla büyük talep gören infrared ısıtıcılar, ışık yoluyla ısıtma sağlıyor. Verimli ve güvenli ısıtıcıları tercih ederken öncelikle ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Eğer ürünü ayaklarınız için satın almak istiyorsanız ayak ve bacakları ısıtan, ağrılara olumlu etkiyen taşınabilir ayak ısıtıcılarını tercih edebilirsiniz. Lokal olarak ısıtmak istediğiniz, sık havalanan alanlarda ise mini ya da şömine tipi ürünleri seçebilir, mekandaki ısı kaybını önleyebilirsiniz. Bu tip cihazlar tutma yerleri sayesinde kolaylıkla taşınabilir, istenildiği zaman bir başka yerde de rahatlıkla kullanılabilir. Daha geniş alanlarda kullanmak üzere bir ürün arıyorsanız, kendi etrafında belirli bir açı derecesinde dönebilen kule tipi modelleri seçebilirsiniz. Yine geniş alanlara hitap eden, istenilen yöne manuel döndürülebilen ve yüksekliği ayarlanabilen ayaklı ısıtıcılar devrilme kilitleriyle güvenliğinizi de sağlıyor. Zaman ayarlı ve devrilme esnasında otomatik kapanma özelliğine sahip termostatlı infrared ısıtıcılar ise yakın mesafedeki nesneler için otomatik ısı ayarı yapıyor. Farklı işlevlere göre tasarlanan ürünleri, değişik renk ve tasarımlarda da seçmeniz mümkün. Siyah, metalik ve beyaz renk alternatifleriyle infrared ısıtıcılar yaşam alanlarınızı sadece ısıtmıyor, şık tasarımlarıyla havasını da değiştiriyor.

 

Kış mevsiminde içinizi ve yaşama mekanlarınızı ısıtacak infrared ısıtıcı ürünlerine Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ulaşabilir, bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak özelliklerini inceleyebilir, beğeninize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT