Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Infrared Isıtıcılar


En Güçlü Infrared Isıtıcı Modelleri Tekzen’de!

Kızılötesi ışınlar yayarak ısı veren ısıtıcılara ınfrared ısıtıcı denir. Isıtma ihtiyacı olan tüm yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bu ürünler, elektrik ile çalışır. Bulunduğu ortamı dakikalar içerisinde sıcak bir hale getiren ınfrared elektrikli ısıtıcı modelleri, soğuk aylarda kurtarıcınız olur. Buharlı, quartz, fanlı, termostatlı ve daha birçok model seçeneği ile gözler önüne serilen bu ürünler içerisinden ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilir; bütçenize uygun seçimlerle kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Infrared Isıtıcılar Nasıl Çalışır?

Havaların soğumasıyla birlikte evlerden iş yerlerine kadar birçok alanda karşınıza çıkan ınfrared ısıtıcı, çalışma prensibi ile ısıtma ve soğutma sistemleri içerisinde dikkat çeken bir role sahiptir. Güneş ile benzer bir çalışma prensibine sahip olan bu ürünler, direkt olarak objeleri ısıtır. Mekanizması içerisinde ürettiği ışığı bir dizi yansıtıcı ve bobin yardımıyla dışarı doğru yönlendirir ve ısı şeklinde sizlerle buluşturur. Yatay, dikey ısıtıcı gibi farklı model seçenekleri ile karşınıza çıkan bu ürünler çalışmaya başladıkları andan itibaren ısı vermeye başlar. Saplıklı ve dayanıklı olmaları ve fanlı ısıtıcılar gibi bir fana sahip olmadıkları için sessiz çalışmaları; çalışma prensibinin beraberinde getirdiği kullanım avantajları arasındadır.

Her İhtiyaca Hitap Eden Infrared Isıtıcı Modelleri

Kolay ve hızlı ısınabilen ınfrared ısıtıcılar, her ihtiyaca hitap eden model seçenekleri ile gözler önüne serilir. Ayak ısıtıcılar, ofis ve iş yerlerinde kurtarıcınız olur. Ayarlanabilir ayak yüksekliği ve taşınabilir olması, pratik bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Duvar tipi ısıtıcı model seçeneği ise duvara monte edilerek sabit bir ısıtıcı işlevi görür. Duvar tipi ısıtıcıların prize yakın bir şekilde konumlandırılması önemlidir. Infrared şömineler ise nostaljik görünümleri ile yaşam alanlarınızda hem zengin bir duruş sergiler hem de ısıtıcı görevini başarıyla yerine getirir. Termostatlı ısıtıcı, ayaklı, duvar tipi ve daha birçok model içerisinden kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı ile Dikkat Çeken Infrared Isıtıcı

Quartz sobalar veya kaloriferler ile benzer bir göreve sahip olan ınfrared ısıtıcılar; yaşam alanlarını ısıtmak amacıyla kullanılır. Geniş kullanım alanı ile dikkat çeken bu ürünler, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük evlerin tamamını, büyük evlerin belirli odalarını, kafelerin yarı açık bölümlerini, stüdyo dairelerini ve daha birçok alanı ısıtabilen bu ürünler; hem dekoratif hem de işlevsel bir role sahiptir. Ayaklı ısıtıcı modelleri taşınabilir olması sayesinde yeri değişimi gereken mekanlarda tercih edilir. Kumandalı ısıtıcı modelleri ise konforundan ödün vermek istemeyenlerin tercihi olur. Kumandalı, ayaklı, kule tipi ısıtıcı ve daha birçok model; dilediğiniz her yerde kullanıma uygundur.

Hayatınızı Kolaylaştıran Infrared Isıtıcı Modelleri Özellikleri

Yağlı radyatörler, oda termostatları ve daha birçok ürün ile aynı kategoride karşınıza çıkan ınfrared ısıtıcılar; hayatınızı kolaylaştıran model özellikleriyle beğenilerinizi kazanır. Tekzen Home Maress Ateş Karbon Isıtıcı- CR2001 seçeneği, üç farklı ısı seviyesi ile ihtiyacınıza uygun bir kullanım sunar. Dikey ısıtıcı tasarımıyla gözler önüne serilen bu model, devrilme emniyeti sayesinde güvenilir bir deneyimi beraberinde getirir. Minisan İnfrared Isıtıcı SR-2000 modeli ise güçlü bir ısıtıcı arayanların tercihi olur. Yatay ısıtıcı tasarımı ve elektrostatik boyalı gövdesiyle göz doldurur.

Aradığınız Infrared Isıtıcı Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Kuzine ve sobalar yerine elektrikli ısıtıcıları tercih etmek isteyenlerin favorileri arasında yer alan ınfrared ısıtıcılar; uzaktan kumandalı, duvar tipi, kule tipi, cam panel, dikey ve daha birçok model seçeneğiyle geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. Her bütçeye uygun ınfrared ısıtıcı fiyatları için adresiniz Tekzen olur. Led ısıtıcı, panel radyatörler ve diğer ısıtıcılara da yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız hemen şimdi geniş ürün yelpazesini yakından inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT