Toplam 18 üründen, 1-18 arası gösteriliyor.
Şömineler Kategorisinin Çok Satanları

Şömineler

Isıtma sistemlerinin en eskilerinden olan şömineler genellikle masalsı ve romantik imgeleri, meşe odunlarının çıtırtılarında sıcak ve huzurlu bir kış gecesini çağrıştırırlar. Isıtma sistemleri içinde önemli bir yeri olan bu ısıtıcılar, kuzine modelleri ile geleneksel modellerinin yanı sıra modern tasarımları ve tüm çeşitleriyle sizleri bekliyor.

 

Şömineler, kuzineler ve görsel alev efektli elektrikli ısıtıcılar, evinizin tasarımına ve ruhuna en uygun modellerle beğenilerinize sunuluyor. Klasik olarak dizayn edilmiş bir ev için rokoko tarzı klasik süslemeleriyle göze çarpan bir model tercih edilebilirken, modern tasarımlı evler için de aynı çizgide modern tasarımlı modeller bulabilirsiniz. Üstelik katı yakıtlı ve elektrik ısıtmalı sobalar arasından da eviniz için tercih yapabilirsiniz. Odun veya kömür kullanmadan bu keyfi yaşamak isteyenler için ise görsel alev efektli elektrikli şömineler bulunduğu gibi sobalarını aynı zamanda fırın olarak kullanmak isteyenler için, katı yakıtlı fırınlı kuzine modelleri de yine Isıtma & Soğutma kategorisi altında, bu kategoride sizi bekliyor. Fırınlı modellerde evinizi ısıtırken, akşam yemeğinizi sobanızın fırınında odun ateşinin lezzet farkıyla hazırlayabilir; yemek sonrasında çayınızı yine odun ateşinde demleyebilirsiniz. Ayrıca su kazanlı modelleri tercih ederek mutfak ve banyolarınızdaki sıcak su ihtiyacınızı da bu soba tiplerinden karşılayabilirsiniz. Ayrıca keyifli bir ısınma deneyimi için tüm şömine fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.

 

Daiwa, Tekzen Home, Sefer Döküm, Oscar, Dabanlar, Vizyon markalı şömine ve kuzinelerin katı yakıtlı ve elektrikli modelleri, klasik ve modern tasarımları arasından eviniz için tercih ettiğiniz ürünü Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sipariş edebilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT