Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Şömineler


Hem Şık Hem İşlevsel Şömine Modelleri Tekzen’de!

Kolay kullanımlı ve pratik bir ısıtıcı türü olan elektrikli şömine, timer ve termostat fonksiyonlarının devreye giriyor olduğu modelleriyle güvenilir ve problem yaratmadan kolay bir şekilde kullanılabiliyor. İstenen her ortamda kullanılan bilen yaşam alanını sıcak bir hale bürüyen şömineler, zengin model seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Uzaktan kumandalı olan modeller ile kontrolün tamamen kullanıcı elinde olduğu ve bu şekilde daha kolay bir kullanım vadeden şömine çeşitleri, ısıtma güçleri ile aranan ürünler oluyor. Gerçeğe yakın görsel alevleri ile kullanıldıkları ortama dekoratif bir hava da katıyor. Isıtma gücünün yanı sıra görsel estetiği sağlamak amacıyla da kullanılan Tek Tes Plazma Elektrikli Şömine ideal bir alternatif oluyor.

Her Dekorasyona Uygun Bir Şömine Modelleri

Modern, klasik ve retro başta olmak pek çok dekorasyona ve mekâna uygun şömine modelleri ve alternatifleri bulunabiliyor. Kullanıldıkları alanı çok kısa süre içerisinde ısıtabilen ve aynı zamanda farklı görüntü modlarında çalışabilen seçeneklerle de ekonomik olarak zorlanmadan satın alınabiliyor. Şık ve zarif görünümlere sahip dekoratif şömine modelleri, soğuk havalarda hem ısınma hem de görsel bir şölen yaşamak için ideal oluyor. Ev tekstili ve dekorasyonu kategorisinde kolaylıkla bulunabilecek ve modeller arasında seçim yapılabilecek Tekzen şömineler, yılın her günü ısıtma özelliği devreye sokulmadan, bağımsız alev efekti fonksiyonu ile farklı bir ortam yaratılabiliyor.

Şömine Modelleri ile İç Mekânlara Özgün Bir Tasarım Katkısında Bulunun

Birbirinden farklı ısıtma soğutma sistemleri bulunan Tekzen elektrikli şömine modelleri sadece evlerde değil, iş yeri gibi yaşam alanlarında da dekoratif yönü ağır basacak şekilde tercih ediliyor. Sakinleştirici görüntüsü ve ısıtma derecesi ile ortamlarda yeterli ısıyı sağlayabiliyor. Son dönemde teknolojinin de gelişmesi ve ilerleme kaydetmesi ile birlikte yenilikçi özellikler kazanan şömineler, iç mimarların sıkça etkisinden faydalandığı ürünler oluyor. Kullanıcıların zevklerine ve mevcut dekorasyonuna bağlı olarak seçebilecekleri retro, klasik veya nostaljik tasarımlı olan önden üflemeli şömineler, iç mekanlarda sorun yaşanmadan konumlandırılıyor. Performansıyla da son derece tatmin edici bir etki bırakan ürünler, farklı seçenek ve alternatifleri ile kullanıcılara geniş bir yelpaze sunuyor.

Şömine Aksesuarları ve Eski Usul Şömine Modelleri

Ağırlıklı olarak evlerin içinde yer alan hazır şömine bölümleri, yerini artık elektronik olan ve daha zahmetsiz modellere bırakıyor. Ayrıca şöminelerin kendisi kadar önemli olan şömine aksesuarları da odunları düzenli bir görünüme sokmak ve ateşi daha başarılı bir şekilde yakabilmek için kullanılıyor. Odun kovası ve maşa takımı gibi aksesuarlar sayesinde şömine yanlarında kullanışlı olmalarıyla birlikte dekoratif anlamda da otantik bir görünüm elde etmek için ideal oluyor. Zamanla kuzine ve sobaların yerini alan ve bu tip eski usul şömineleri geride bırakan elektrikli modeller her evde kendine yer açmayı başarıyor. Aynı zamanda infrared ısıtıcılar da kullanışlı olmaları sayesinde elektrikli şöminelerle aynı niteliklerde satışa sunuluyor.

Son Teknoloji Ürünü Şömine Çeşitleri

Oturma odalarından yatak odalarına, çalışma odalarından salonlara kadar pek çok yerde kolaylıkla kullanılabilen elektrikli şömineler, standartların ve alışılmışın ötesinde tasarımları sayesinde yaşam alanlarında yer ediniyor. Ayak ısıtıcıları olarak bilinen modelleriyle çalışma odalarında sıklıkla tercih edilen ürünler, kontrolü daha rahat sağlanabilen Bluetooth’lu şömine modelleriyle de dikkatleri üzerlerine çekiyor. Bu özelliğe sahip olan ve kalitesiyle öne çıkan Tek Tes Plazma Önden Üflemeli Bluetooth’lu Şömine, ihtiyaçları yeterli düzeyde karşılayan performansıyla vazgeçilmez bir ürün oluyor. Teknolojik anlamda son derece gelişmiş ürünler, ihtiyaca bağlı olarak belirlenen özellikleri ile birbirlerinden ayrılıyor. Şömine fiyatları bu bağlamda farklı aralıklarda belirlenebiliyor. Sizler de hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun olan elektrikli şömine modeline ulaşabilmek için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT