Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Elektrikli ve Hermetik Şofbenler


Elektrikli ve Hermetik Şofbenler Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Evinizdeki sıcak su ihtiyacını karşılamak için yardım alabileceğimiz bazı ürünler bulunmaktadır. Elektrikli şofben çeşitleri pratiklik ve kullanım kolaylığı sunan ürünlerdir. Tekzen ısıtma ürünleri arasında yer alan şofben modelleri çalışma prensibine göre değişkenlik gösteren farklı seçeneklere sahiptir. Elektrik ya da gaz kaynağı kullanarak çalışan çeşitleri bulunmaktadır. Aradığınız tüm elektrikli şofben markaları Tekzen’de beğeninize sunulmaktadır.

Keyifli Kullanım Sağlayan Şofben Modelleri

Elektrikli ve hermetik şofbenler en sık tercih edilen modellerdir. Hermetik şofben, enerji tasarrufu sağlayan kullanıcı dostu bir üründür. Ayrıca ortamdaki oksijeni kullanmayan ve atık gazı içerisinde yer alan fan ile dışarı atan daha güvenli bir yapıya sahiptir. Hermetik modeller suyu depolamadan anında sıcak su üretir. En büyük avantajlarından biri birden fazla musluğa sıcak su gönderebiliyor olmasıdır. Bu sayede mutfakta, banyoda ve ihtiyacınız olan her yerde sıcak suya kolayca erişmenize yardımcı olur. Ortamdaki oksijeni kullanmadığı için ekstra bir baca ya da geniş havalandırma boşluğuna ihtiyaç duymaz. Hermetik modellerin yanı sıra doğal gaz kullanan şofbenlerin yoğuşmalı ve bacalı çeşitleri de bulunmaktadır. Şofben fiyatları ürünün markasına, modeline göre değişkenlik göstermektedir.

Yüksek Kalite Kombiler ile Hayat Kalitenizi Arttırın

Isıtma ve soğutma ürün kategorisinde akla ilk gelen ürünlerden biri kombilerdir. Klasik ve yoğuşmalı olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunan kombi modelleri oldukça sessiz çalışmaktadır. Kombiler hem kaloriferlerinizi hem de suyunuzu saniyeler içerisinde sıcak hale getirir. Özellikle kış aylarında artan ısınma ihtiyacını tasarruf sağlayan kombi modelleri ile en avantajlı şekilde geçirebilirsiniz. Yaz ve kış modları bulunan kombilerde suyunuzun ve kaloriferlerin sıcaklığını dilediğiniz ayarda tutabilirsiniz. Düzenli kontrolü ve bakımı yaptırılan kombiler uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilir. Dayanıklı bir yapısı bulunan kombiler genellikle balkonlarda bulunur. Yoğuşmalı modeller daha az enerji ile daha verimli ısıtma sağladığı için oldukça avantajlıdır. Bu sayede kış aylarında doğalgaz faturalarından tasarruf edebilirsiniz.

Pratik Kullanımı ile Avantaj Sağlayan Fanlı Isıtıcı Modelleri

Boyutlarına kıyasla büyük verim sağlayan fanlı ısıtıcılar iç mekanlarda rahatça kullanılabilir. Mobil olarak dilediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda duvara ya da tavana sabitlenerek de kullanılabilir. Isıtmak istediğiniz ortamın büyüklüğüne uygun boyutta ısıtıcı tercih ederek en iyi şekilde ısınma sağlayabilirsiniz. Çalıştırdıktan sonra saniyeler içinde ısınmaya başlayacaktır. Soğuk havada ayaklar çok daha fazla üşümektedir. Bu nedenle ayak ısıtıcıları tasarlanmıştır. Özellikle hava akışı bulunan bir iş yeriniz varsa oldukça ideal bir üründür. Eğimli yapısı ile ayak duruşuna uygun olarak üretilmiştir. Tekzen kalitesiyle sunulan metal ve ahşap görünümlü modelleri bulunan ayak ısıtıcıları aşırı ısınma gibi durumlarda kullanıcıyı uyarır.

İç Mekanları Isıtan Infraded Isıtıcılar

Soğuk havalarda kafe, ofis, restoran gibi mekanların vazgeçilmezlerinden biri haline gelen infrared ısıtıcılar elektrikle çalışır. Çok geniş olmayan ortamların ısınması için oldukça idealdir. Ayaklı yatay ve dikey modelleri yanı sıra duvara monte edilebilen çeşitleri bulunmaktadır. Ayaklı modellerin boyu dilediğiniz şekilde ayarlanabilir. Bölgesel ısıtma ve ortamdaki ısı kaybını önlemek için kullanılabilir. Kule tipi modellerin ısıtıcı kısmı etrafında dönebilir. Bu sayede ürün sabitken ısıtacağı alana doğru çevirebilirsiniz. Isı derecesini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Modern Görüntüsü ile Birbirinden Şık Şömineler

Eski zamanlardan beri kullanılan şömineler günümüzde de pek çok ortamda tercih edilmektedir. Odun gibi yakıtlarla çalışan çeşitlerin yanı sıra elektrikli modelleri de yaygın şekilde kullanılmaktadır. Elektrikli modelleri ile kolay bir kullanım sunan şömineler dekoratif açıdan oldukça şık bir görüntü sunmaktadır. Her zevke uygun modelleri bulunmaktadır. Ayrıca enerji açısından da kullanıcının tasarruf etmesini sağlamaktadır. Aradığınız tüm şofben, kombi gibi ısıtıcı ürünlere en uygun fiyatlarla Tekzen’de ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT