Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Klimalar


Klima Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Hem yaz hem kış aylarında sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelen klima modelleri, farklı teknik özellikler sebebiyle birbirinden ayrışır. Klimalar, serinletici özelliği sayesinde özellikle sıcak yaz aylarında kurtarıcı görevi görmektedir. Farklı kullanım alanına sahip olan klimaları, alışveriş merkezleri, ofis, okul ve ev gibi ortamlarda görmek mümkündür. Son yıllarda yüksek enerji harcamadan kullanılmaya başlanan klimalar sayesinde kullanıcıların tasarruf etmesi mümkün hale gelmiştir. Klimaların yüksek enerji harcamaması sonucunda çevre dostu kullanım amaçlanmıştır. Siz de Tekzen aracılığıyla üstün performans sağlayan klima modellerine göz atabilir, beğeninize göre en uygun ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Farklı Teknik Özelliklere Sahip Klima Alternatifleri

Yaz aylarında sıklıkla başvurulan elektrikli aletlerin başında gelen klima çeşitleri, birbirinden farklı teknik özelliklere sahiptir. Farklı donanım ve modeller sayesinde kullanıcılar, istek ve ihtiyaçlarına en uygun klima modelini rahatça satın alabilir. Klima markaları, klima satın alırken göz önünde bulundurulması gereken unsurlar arasında yer alır. Ek olarak, klimayı kullanacağınız alanın büyüklüğüne de dikkat etmenizde fayda bulunmaktadır. İklimlendirme seçenekleri arasında en çok başvurulan yöntemlerden biri olan klimalar, çevre dostu özellikleri sayesinde hem sıcak hem soğuk aylarda tercih edilir.

Çevre Dostu, Tasarruf Özellikli Klima Modelleri

Kaliteli modellerden meydana gelen ürün ağını bünyesinde barındıran klimalar, birtakım tasarruf özelliklerine sahiptir. Duvar tipi klima modelleri, yerden tasarruf etmek amacıyla tercih edilen ürünlerin başında yer alır. Düşük ses seviyesine sahip olan mobil klima seçenekleri, kullanıcıların farklı mekanlarda sıklıkla tercih edeceği klima alternatifleri arasında bulunur. Küçük boyutu sayesinde rahatça taşınabilen mobil klimalar, ısıtma ve soğutma ürünleri kategorisinde yer alarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Mobil klimalar, özellikle küçük alanlarda üstün performans sağlaması sebebiyle tercih edilmektedir.

Isıtıcı ve Soğutucu Özelliğe Sahip Inverter Klima Çeşitleri

Birbirinden güçlü performansa sahip olan klima çeşitleri, geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Inverter klima modelleri, enerji tasarrufu sağlamak adına özel olarak geliştirilen teknolojiden meydana gelir. Klimanın dış ünitesinde yer alan kompresör sayesinde çevre tasarrufu sağlanır. Airfel LTXN35U 12000 BTU Inverter klima modeli, üstün tasarruf sağlayan çevre dostu klima çeşitleri arasında yer alır. Klimaların sahip olduğu hızlı soğutma ve hızlı ısıtma özellikleri sayesinde gereksiz enerji harcamanın önüne geçilir. Inverter klimalar, gün içerisinde uzun süreler boyunca kullanılabilen klima modelleri arasında yer almaktadır.

Üstün Donanım ve Performansa Sahip Klima Modelleri

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen klimalar, üstün donanım özelliklerinden meydana gelmektedir. Klima markaları, her alana uygun boyutta ürünler üreterek ürün çeşitliliğini arttırmayı amaçlar. Kullanıcılarına sunduğu yüksek performans sebebiyle adından söz ettiren Arçelik klima modelleri, kolay kullanım avantajına sahiptir. Baymak klima modelleri, bünyesinde barındırdığı çevre dostu ürün seçenekleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Enerji tüketimi az olan klima seçenekleri, kullanıcılarına pratik kullanım avantajı da sunar. İstenilen ısı derecesine ulaşıldığı an otomatik olarak duran klima seçenekleri, uyku moduna geçerek fazla enerji harcanmasını engeller.

Bütçe Dostu, Uygun Fiyatlı Klima Modelleri

Sağladığı enerji tasarrufuyla bilinen klimalar arasında yer alan Demirdöküm A5 A++ 12000 BTU Inverter duvar tipi klima modeli, uzun süre boyunca yüksek performans gösterir. Kış aylarında sıcak, yaz aylarında soğuk havanın iletilmesini sağlayan klimalar her bütçeye hitap etmektedir. Klima fiyatları model, marka ve teknik özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Siz de Tekzen soğutma ürünleri kategorisinde yer alan klima modellerini inceleyebilir, ortamınıza en uygun boyut ve özelliğe sahip klimaya uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT