}
Ürün Kodu: 2885739

Eclectia İsobond Hazır Tamir Macunu 330 gr Beyaz

En geç 10 Ağustos Salı günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
22,00 TL  (KDV Dahil)
2,44 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İsobond Hazır Tamir Macunu 330 gr Beyaz


Ürün Özellikleri ve Tanıtımı

Hazır Tamir Dolgusu; Modifiye akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, esnek yapıda, iç ve dış mekânlarda kullanıma hazır, duvar ve zemindeki, çatlak, delik ve pürüzleri kapatmak üzere hazırlanmış kullanıma hazır dolgu ve yüzey düzeltme macunudur. Sıva, mineral esaslı yüzeylerdeki çatlak ve deliklerin tamirinde herhangi bir aparat olmaksızın birleştirme yüksek yapışma özelliğine sahip genel amaçlı tamir harcı olarak kullanılır. Elde edilen yüzey düzgün ve mattır.  Üzeri zımpara yapılabilir, boyanabilir. Uzun ömürlüdür. Yanıcı değildir. Kolay sürülür, çabuk kurur. Tam kuruma sonrası neme ve suya karşı dayanıklıdır. Çatlama ve çökme yapmaz.


Uygulama Alanları

İsobond elastik tamir harcı, her tür beton yüzeyde, duvar veya zemin alçı levha, sıva, tuğla, gaz söve, yalı baskı, , granit, mermer gibi mineral esaslı yüzeylerdeki çatlak ve deliklerin yüzeylerinde, söve, kat silmeleri, yalı baskı vb. gibi ürünlerin birleşme yerlerinde tamir harcı olarak kullanılır.


Uygulama Talimatı

Uygulama yapılacak yüzeyler, toz, kir ve yağdan arındırılmalı, yüzey kuru halde olmalıdır. Gevşek tabakalar varsa giderilmelidir. Kullanıma hazır olan “isobond elastik tamir harcı“ mevcut hazırlanan satıha doldurulur. Doldurulduktan sonra yüzey düzeltilebilir.5mm’- 10 mm den fazla tek seferde uygulanmamalıdır. Tamir macununu, spatula veya mala ile uygulayın. Yüzey kuruduktan sonra istenirse zımparalanabilir. Gerektiğinde iki kat uygulama yapınız ve katlar arasında en az 24 saat bekleyiniz


Sarfiyat/Tüketim

Kullanım alanını çok geniş olduğundan sarfiyat değişiklik gösterir, kullanımı derinlik genişlik, uzunluğa göre değişkendir, değişiklik gösterir. Hazırdır su veya başka maddeler ile inceltilmez. Kullanılacak alana Daha fazla veya daha az sarf edilmesi verimsizliğe, ürün performansında yan etkilere yol açabilir. Uygulama yapılan yüzey, uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su, mekanik darbeler vb. tüm dış etkenlerden 2- 4 saat korunmalıdır.


Kuruma Süresi

20 ºC' de uygulama 2 saattir. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı +5 C ile +35 C arasında olmalıdır. Tam kuruma 24 saattir bu değerler ortam koşullarına göre değişebilir.


Saklama/Depolama Şartları

Doğruda güneş ışığı almayan, kuru serin ortamlarda, ağzı kapalı orijinal ambalajlarında açılmamış olarak +5 , +35 °C arasında saklayınız, depolayınız. Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Donmaktan koruyunuz. Raf ömrü 24 aydır.


Sağlık Emniyet

Tüm kimyasal ürünlerde olduğu gibi kullanma ve depolama sırasında gıda ürünleri, deri, göz ve ağızla temas ettirilmemelidir. Kaza ile yutulduğunda doktora başvurunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde depolanmalıdır.


Ambalaj Şekli: Plastik sıkma tüp ; 330 gr

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Eclectia İsobond Hazır Tamir Macunu 330 gr Beyaz

 
22,00 TL (KDV Dahil)
2,44 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT