Ürün Kodu: 2887555

Trotec Özel Tasarım Hava Temizleyicisi Airgoclean 15e

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Aileniz için rahat ve temiz ortam havası

Temiz hava sağlıklı bir yaşam için önemlidir. Yetişkinler günde yaklaşık 15.000 litre hava solur ve çocuklar bunun iki katını. Havadaki zararlı maddeler ve partiküller rahatımızı etkiler, aynısı çok kuru veya çok nemli hava için geçerlidir. Sağlıksız ortam havası en kötü durumda hastalıklara neden olabilir. Yazın "halsizlik" diye tanımladığımız ve çocukların konsantre olamaması, zararlı partiküller içeren ortam havasına'da bağlı olabilir.

Dışardaki kirli hava içerdeki hava kalitesini etkiler

Özellikle trafiğin yoğun olduğu şehirlerde hava kirliliği söz konusudur. Yüksek NO2 konsantrasyonları pencereleri açtığımız zaman iç mekanlara giriş yapar ve ortam havasını etkiler. Aynı zamanda polen ve hayvan tüyleri eklenir.

Rahat nefes alın
Kompakt, modern ve mat beyaz tasarımlı hava temizleyici AirgoClean 15 E hava kalitesini düzenler.

DACRON ve HEPA filtresinden oluşan filtre sistemi %95 oranla havadaki zararlı partiküllere karşı etkilidir. Opsiyonel olarak sunulan karbon HEPA filtresi sadece zararlı maddeleri filtrelemez, aynı zamanda kötü kokulara karşı etkilidir.

Filtre gücü entegre iyonlayıcı ile desteklenir. Bu işlemde negatif iyonlar serbest bırakılır. Polen, tozlar bağlanıp zemine yönlendirilir ve sonradan 3 kademeli fan tarafından çekilir. Etkili hava temizleme uygulaması sağlanır.

Otomatik çalışan cihaz, temel kullanım kafasından açılır ve tam olarak üç fan kademesi mevcuttur. Bilmeniz gereken: AirgoClean 15 E yüksek etkili filtre sistemi ile doğal bir oda kliması oluşturur, çünkü zararlı maddeleri ozon kullanmadan havadan filtreler ve temizlenen havayı tekrar odaya yönlendirir.

Rahat bir uyku için
Sessiz çalışma şekli ile bu AirgoClean 15 E yatak odalarında kullanılabilir. Özellikle alerjisi olanlar rahat bir uyku geçirir.

Düşük enerji tüketimi
Etkili hava temizleme uygulaması ile enerji tasarruflu çalışır. Kullanıma ve ayarlara bağlı olarak maksimum 45 W kadar tüketir.

Daha iyi nefes alın, rahat yaşayın Kendini belli etmeyen toz kaynakları ile karşı karşıya gelir. Halılar kendi ağırlıklarından sekiz kat daha fazla kirlilikler kaydederler. İnce tozlar dışarıdan doğru her ufak aralıktan yol bulurlar. Mobilyalar, laminatlar veya paneller formaldehid içerebilirler ve uzun seneler boyunca odaya dağılırlar.

Trotec AirgoClean 15 E ile temiz ortam havası sağlayın ve rahat nefes almanın tadını çıkarın.
Dual filtre teknolojisi ile sağlıklı hava

DACRON® filtre sistemi
Dacron®, alerjisiz özellikleri sayesinde hava temizlemede ön filtre olarak kullanılır ve sentetik olarak polyesterden üretilir. Sentetik elyaf ön filtreler özellikle yırtılmaya karşı dayanıklıdır, uzun ömürlüdür ve su geçirmez. Kötü kokuları, ev tozunu ve hayvan tüylerini filtreler.

HEPA filtre sistemi - opsiyonel olarak Karbon-HEPA filtre sistemi

HEPA filtre sınıfı 11 ile 1,0 mikrometre büyüklüğündeki polen, alerjen, ince toz gibi partiküller ortadan kaldırılır. %95 oranlık filtre verimliliği ile bu filtreler hijyen konusu hassas laboratuvarlarda ve gıda üretim alanlarında işleme alınır. Yaşam alanlarında temiz bir ortam havası sağlamak için idealdir. Sigara kokusuna karşı opisyonel olarak sunulan karbon HEPA filtre uygundur. Bu kombinli filtre sistemi ile zararlı maddeler ile birlikte kötü kokular filtrelenir.

Etkili olduğu partiküller:
Polen
İnce toz
Ev tozu
Hayvan tüyü alerjisi
Sigara kokusu
Hafif/Orta ağır kokular

Pratik avantajlar:
Dacron ön filtre ve HEPA filtreli iki kademeli hava filtre sistemi
Opsiyonel Carbon-HEPA filtre sadece zararlı maddeleri filtrelemez, kötü kokulara karşı etkillidir
75 m³ büyüklüğündeki odaların otomatik temizlenmesi için uygundur
Temizleme kapsamı maks. 180 m³/saat
3 fan kademesi
İyonlayıcı sayesinde havanın temizlenmesi
Sağlam, yüksek performanslı ve kolay kullanımlı
Kolay ve hızlı filtre değişimi
Sessiz: maks. 45 dB(A)
Düşük enerji tüketimi
Alerjisi olanlar için idealdir

Teknik Bilgiler
Hava miktarı
Uygun olduğu odalar maks. [m²] 30
Kademe 1 [m³/h] 100
Kademe 2 [m³/h] 150
Kademe 3 [m³/h] 180

Elektriksel değerler
Şebeke bağlantısı 220 - 240 V/50 Hz
Güç sarfiyatı [kW] 0,05
Nominal akım tüketimi [A] 0,2

Gürültü değerleri
Kademe 1 - Mesafe 1 m [dB(A)] 34,4
Kademe 2 - Mesafe 1 m [dB(A)] 38,36
Kademe 3 - Mesafe 1 m [dB(A)] 45

Ağırlık 
3,5kg

Filtre
Ön filtre Synthesefaser
Yüzer madde filtresi HEPA-Filter
 Verimliliği E 11 (95,0%)


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Trotec Özel Tasarım Hava Temizleyicisi Airgoclean 15e

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT