Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Meade Etx-80 Astro Elektronik, Tripodlu ve Autostarlı Teleskop


ETX-80 Mercekli Teleskop Alüminyum Tripod AudioStar Yıldız Bulucu Kumanda 9,7mm ve 26mm olmak üzere 2 Adet Göz merceği Taşıma Sırt Çantası Pusula 1 Adet Astronomik Yazılım DİFRAKSİYONU SINIRLANDIRILMIŞ GÖRÜNTÜLEME VE YÜKSEK TAŞINABİLİRLİK ÖZELLİĞİ ETX-80 Observer Teleskop: ETX-80 Obser ver Teleskop ile bütün gezegenleri kolayca gözlemleyebilirsiniz.

Satürn'ü ve onun halka sistemini, Jüpiter'in ana bulut kuşağının yanı sıra dört ana uydusunu, Uranüs ve Neptün gezegenlerinin yıldız görünümlü şekillerini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca Galaksimizdeki yüzlerce nebulayı, yıldız kümelerini, ikili ve çoklu yıldızları bu teleskopla görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca ETX-80 Observer Teleskop kuş ve doğa gözlemi veya obje gözlemi yapmak için mükemmel bir yeryüzü gözlemi teleskobudur. Görüntü kalitesi ve çözünürlüğü normal standartların üzerinde yeryüzü gözlemi yapmanızı sağlar.

AudioStar el kumandasının yavaştan hızlıya doğru artan 9 kademeli hız seçeneği sayesinde birçok yeryüzü nesnesi kolay bir şekilde takip edilebilir.

Yeryüzü Gözlemi: ETX-80 Observer Teleskop, kuş ve doğa gözlemi için mükemmel bir yeryüzü gözlem teleskobudur.

Üstün görüntü kalitesi ve çözünülürlüğü sayesinde normal çizgilerin ötesinde yeryüzü gözlemi yapmanızı sağlar.

ETX-80 Observer Teleskop'u kullanmaya başladıktan sonra AudioStar el kontrol ünitesinin avantajlarıyla yeryüzü gözlemi bir keyife dönüşecek.

AudioStar’ın dokuz kademeli hız seçeneği kullanılarak birçok obje rahatça takip edilebilir ve uzak mesafelerden incelenebilir.

Optik Sistem: ETX-80 Observer Teleskop çoklu kaplamalı, Meade’in tasarımı olan özel akromatik objektif lens içerir; bu lensler sayesinde hem astronomik hem de yeryüzü gözlemleri mükemmel ve net bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Taşınabilirlik ve Kullanılabilirlik: Rahat taşınabilirlik ve kurulum kolaylığı sayesinde ister evinizde isterseniz açık havada ETX-80 Observer Teleskop size astronominin gizemli yollarını aydınlatacaktır.

AudioStar El Kumandası: Mükemmel görüntü kalitesi, taşınabilirlik, kullanım kolaylığı ve etkileyici tasarımının yanında Meade ETX teleskoplarının devrim niteliğindeki AudioStar el kumandası ile kullanıcılarına rahatlığın yanı sıra kolaylık sağlamaktadır.

ETX-80 Observer Teleskop’nin standart ekipmanlarına dahil olan AudioStar el kumandası sayesinde, hazırda koordinatları kayıtlı bulunan 30000 ün üzerinde gökyüzü cismini kolaylıkla gözlemlenebilir.

Tripod / Üçayağı: ETX-80 Observer Teleskop'un standart ekipmanlarına dahil olan tripod sayesinde, teleskobunuzun koordinatları kaymadan ve zorlanmadan optimum seviyede kullanabiliriz.


​Teknik Özellikleri:

Optik sistemi: Çoklu kaplamalı, akromatik özel Meade dizaynı objektif

Tüp sistemi: Mercekli optik tüp sistemi,

Optik Çapı: 80mm

Odak uzaklığı: 400mm. Max.

Büyütme: 15x / 42x (opsiyonel kullanılacak lensler ile değişkendir)

Gözmercekleri: Süper Plössl MA 9,7mm ve MA 26mm lik oküler

AudioStar: AudioStar otomatik yıldız bulucu el kumandası,

Tripod/Üçayak: Hafif alüminyum tripod Ekstra, kurulum için pusula. Net gövde ağırlığı: 5,3 kg.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Meade Etx-80 Astro Elektronik, Tripodlu ve Autostarlı Teleskop

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT