Toplam 91 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Lastik Malzemeleri


Lastik Malzemeleri Kategorisinin Çok Satanları

Araba lastikleri, bir arabanın en önemli unsurudur. Lastik, çelik teller, kauçuk kort bezi ve kimyasalların belirli bir sıcaklık altında birleşmesinden oluşmuştur. Ürün, araba için hayati önem taşıyan bir parçadır ve ne kadar basit yapılı gözükse de aslında üstün bir teknolojiyle üretilmiştir.


Oto aksesuarları kategorisinde bulabileceğiniz 19 farklı alt kategorininde alt kategorilerinden biri olan lastik malzemeleri bölümü dikkatinizi çekebilir. Malzemeler kısmında ise beğeninize sunulan onlarca üründen bahsedecek olursak, araç tamir kiti, renklendirme kalemleri, bijon anahtarı, tamir spreyi, çelik gövdeli lastik şişirici kompresörler, hava ölçme aletleri, motorsiklet yamaları, tamir köpükleri ve birçok ürünü müşterilerine sunan Tekzen, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir.


Kategorisinde bulabileceğiniz tamir araçları sayesinde acil durumlarda yolda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Spreylerin amacı, aracınızın lastiği zarar gördüğünde sizi en yakın tamirciye götürecek kadar zaman kazandırmasıdır. Renklendirme kalemleri ise genelde yazıları beyaz renklendirir ve yazıların belli olmasını sağlar ancak bazıları kırmızı veya sarı renkli olabilir, bu yazılar lastiğinizin yanak kısmında yani damaktan sırt kısmına uzanan ekstra kauçuk bölümde bulunur. Bijon anahtarını ise aracınızın tekerleklerini değiştirirken veya başka bir sorun olması karşısında aracın tekerleklerindeki somunları sökmek için kullanabilirsiniz. 


Tekzen' de bu kategoride bulabileceğiniz  60'tan fazla  ürün sayesinde aracınızın sorunlarını kendiniz giderebilir, yolda kaldığınız zaman kısa sürede kurtulur veya en azından yakınlardaki bir tamirciye gidene kadar idare edebilirsiniz. 16 farklı ve birbirinden kaliteli markanın bulunduğu kategorisinde ihtiyacınız olan tüm tamir araçlarını bulabilirsiniz. Dilerseniz beüendiğiniz ürünü tek tıkla yakından inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT