}
Ürün Kodu: 2730293

Gazer ACG225 GPS Modülü

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Temel Avantajlar:
Video kayıtlarında GPS koordinatlarını görüntüleme
Orijinal Gazer Player yazılım
Araç hız işaretleri
Uydu ile tarih ve saati senkronizasyon
Speedcam uyarı fonksiyonu
Sesli komut istemi için dahili hoparlör
Ultra kompakt boyutlar ve göze çarpmayan kurulum
Çalışma prensibi
Taşınabilir GPS modülü Gazer ACG225, 2 kanallı DVR Gazer F225'e bağlantı için özel olarak tasarlanmıştır. Dahili GPS anteni sayesinde modül, uydu sinyallerini kaydeder ve kaydedilen bilgileri, USB kablosu vasıtasıyla, verinin modern bir yüksek hızlı işlemci tarafından işlendiği DVR'nin merkezi işlem birimine gönderir. Bu aksesuarın bağlaması, DVR'nin işlevselliğini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır: video kayıtları, çekim anındaki güncel araç hızı ve konumu, ayrıca da güncel tarih ve saat ile ilgili verileri görüntüler.

Uydu ile veri senkronizasyonu
Gazer ACG225’in GPS modülündeki tüm bilgiler uydu verileri ile senkronize edilir ve otomatik olarak güncellenir. Bu, dünyanın her noktasındayken aracınızın DVR'sı daima en güncel tarihi ve saati gösterecek anlamına gelmektedir. Coğrafi koordinatların kaydedilmesi ve Gazer Player orijinal yazılımın mevcut olması durumda videoyu kaydı PC'de görüntüleme esnasında senkronik olarak aracın haritadaki tam yerini, geçerli hızını ve yörüngesini göstermeyi sağlar.

Nesneye yakınlaşma uyarı fonksiyonu Speedcam
Gazer ACG225’in opsiyonlu GPS modülü arabanın DVR’sine bağlandığınızda, nesnelere yaklaşma uyarı fonksiyonu Speedcam mevcut olacaktır. Speedcam nesne veri tabanı, video kameraların yerleşmesinin, duran ve hareketli radarların, hız sınırlamalı işaretlerin, tümseklerin, yaya geçitlerinin, polis merkezlerinin, tehlikeli yol bölgelerinin ve diğer önemli yerlerin ve olayların yerleştirilmesini ve koordinatlar verileri içeren bir veri tabanıdır.

Bu noktalara yaklaşırken, DVR'de uyarı bildirim sistemi otomatik olarak çalışır: grafik mesajların monitörde görüntülenir, ayrıca GPS modülünün dâhili hoparlörü vasıtasıyla sesli yönlendirmeler yapılır Nesneye 500 metre kala ekranda nesne türüne ve geriye kalan mesafeye ilişkin verilerekranda gösterilir; eşzamanlı sesli bir komut verilir. Buna ek olarak, arabanın mevcut hızı ve trafiğin belirli bir bölümündeki hız sınırı kaydedicinin ekranında sürekli olarak görüntülenecektir.

Ayrıca yolda önemli noktaları kendiniz ekleyebilirsiniz ve alternatif (size ait) veritabanı yaratabilirsiniz. Alternatif bir veritabanı oluşturmak ve kurulmak için ayrıntılı talimatlar ve tavsiyeler, Gazer F225'in talimatlarında veya gazer.com web sitesinde "Bilgi" bölümünde bulabilirsiniz.

Kolay ve göze çarpmayan kurulum
GPS alıcı Gazer ACG225, siyah mat plastikten üretilmiştir, hafif bir gövdesine ve ultra kompakt boyutlarına sahip. Boyutları sadece 63h32h10 mm ve ağırlığı 30 gramı neredeyse aşmamaktadır. Modül, güçlü bir 3M yapışkan bant ile uygun herhangi bir iç kısım yüzeyine sabitlenebilir. Minyatür boyut, mat görünüm ve gövdedeki herhangi bir gösterge ışığı olmaması, modülü arabaya olabildiğince görünmez bir şekilde monte etmenizi sağlar.

Aracın DVR'sine GPS modülü mikro USB konnektörü vasıtasıyla bağlanır. Alıcı seti, GPS modülüne ek olarak micro USB konektörü, örneğin bir uzaktan kumanda düğmesi (otomobilin DVR'ına dahil) ek bir cihaz bağlanmasına izin veren özel bir kablo splitter'i içerir.

Dahili hoparlör ve kolay kullanım
Gazer ACG225’in GPS modülünün önemli bir özelliği, kaydedicinin menüsünde ses seviyesini ayarlama veya bağlantıyı kesme özelliğine sahip dahili bir hoparlörün mevcut olması. Speedcam sesli komutları doğrudan modül tarafından yürütülür ve cihazın minyatür boyutları sürücü için uygun olan herhangi bir yere sabitlenmesini sağlar. Bunun sayesinde modülün bağlı olduğu DVR kendisini, meraklı gözlerden mümkün olduğunca görünmez bir şekilde yerleştirebilirsiniz; örneğin, cihazı torpido gözünde gizleyebilirsiniz. Böylece, 2 kanallı kaydedici Gazer F225’in GPS modülü, Gazer ACG225 modülü ile beraber arabada tam fonksiyonlu güvenlik sistemi yerine geçer, yanı sıra sürücünün görüşünü engelleyemez ve üstüne fazla dikkat çekmez..

Model: Gazer ACG225
Cihaz türü: Gazer F225 araba DVR’si için GPS modülü
Konektör: Micro USB
Güç kaynağı: Araba DVR’sine bağlantı
Tarih ve saat başlıkları: Evet
Güncel hız başlıkları: Evet
GPS koordinatları: Evet
Speedcam uyarı fonksiyonu: Evet
Dâhili hoparlör: Evet
Sesli komut istemi çalma: Evet
Yazılım Desteği: Gazer Player
Monte şekli: 3М yapışkan bantta

Ürün Ölçüsü:
Genişlik: 6,3 cm
Derinlik: 3,2 cm
Kalınlık: 1 cm

Ağırlık, gram: 32
Setin içeriği: Micro USB kablo, micro USB çoğaltıcı, 3М bant platformu

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Gazer ACG225 GPS Modülü

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT