Ürün Kodu: 2879057

Fujidoor FDR - NM - 20 Nem Alma Cihazı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Fujidoor FDR - NM - 20 Nem Alma Cihazı


Dijital ekran

İyonlaştırıcı

Akıllı nem almafonksiyonu

“Kuru mod” fonksiyonu

Su seviyesi göstergesi

Otomatik hata teşhisi

Nem göstergesi

Sessiz mod

Otomatik defrost

24 saat zamanlayıcı

Depo dolduğunda otomatik duraklatma işlemi

Otomatik yeniden başlatma

Sürekli drenaj işlemi

Sürekli nem alma


Nem Alma Cihazı Üzerindeki Kontrol Tuşları

Çalışma modlarını değiştirmek için düğmeye bastığınızda ürün mod değiştirdiğini göstermek için bip sesini çıkartır.


1 Güç Tuşu

Nem alma cihazını açmak ve kapatmak için basın. Not: Kompresör çalışmaya başladığında veya çalışmayı durdurduğunda cihaz yüksek ses çıkartabilir.


2 Mode Tuşu

İstediğiniz işlem modunu seçmek için basınız. Not: Kurutucu ve akıllı nem almamodları isteğe bağlıdır.3 44 :Yukarı /Aşağı Tuşları


Nem Ayarı Kontrol Tuşları

Nem Seviyesi %5 lik artışlarla, %25 Beğıl Nem ile %85 Bağıl Nem aralığında ayarlanabilir. Daha kuru hava için tuşa basınız ve düşük bir yüzde değerine getiriniz.

Zamanlayıcı Kontrol Tuşları

Otomatik başlatmayı ayarlamak için Yukarı/Aşağı tuşlarını kullanın.


5 Fan Tuşu

Fan hızını kontrol edin. Fan hızını düşük, orta ve yüksek olarak ayarlayabilirsiniz. Fan hızı ışığı, farklı hızların altındaki ışıkta yanar. En yüksek fan hızı seçildiğinde ikisi de yanar.


6 Zamanlayıcı Tuşu

Bu tuşlarla otomatik başlatma ve durdurma yapabilirsiniz.


Diğer Özellikler

Kova Dolu Işığı

kova boşaltılmaya hazır olduğunda veya kova çıkarıldığında veya uygun konumda değiştirilmediğinde yanar.


Otomatik Kapanma

Nem alma cihazın kovası dolduğunda veya kova çıkarıldığında veya uygun konum değiştirilmediğinde kapanır. Bazı modellerde 30 saniye boyunca çalışmaya devam eder.Çalışmaya devam etmeden önce 3 dakika bekleyin. Cihaz durduktan sonra ilk 3 dakika içinde tekrar çalışmaya başlayamaz. Bu cihazı korumak içindir. Operasyon otomatik olarak sonra başlayacaktır.


Oto Defrost

Evaporatör bobinlerinde don oluştuğunda, kompresör kapanacak ve don kaybolanakadar fan çalışmaya devam edecektir.


Oto Restart

Elektrik kesintisi nedeniyle cihaz beklenmedik bir şekilde kapanırsa elektrik başladığında önceki işlev ayarıyla otomatik olarak yeniden başlatılır.


Kurutma Modu (Opsiyonel)

Cihaz Kurutma modundayken max nem alma fonksiyonu yapabilir. Fan hızı yüksek fan hızında sabitlenir.


CihazıCİHAZI ÇALIŞTIRMA

Toplanan suyun boşaltılması

Toplanan suyu boşaltmanın iki yolu vardır.


1. Kovayı kullanın

Kova dolduğunda tam gösterge ışığı yanacaktır, dijital göstergede P2 gösterilir. Kovayı yavaşça dışarı çekin. Sol ve sağ tutacakları sıkıca tutunuz ve su dökülmemesi için dikkatlice düz bir şekilde çekiniz. Kovayı zemine koymayın çünkü

kovanın tabanı düz değildir. Aksi halde kova düşecek ve suyun dökülmesine neden olacaktır. Suyu atın ve kovayı değiştirin. Kova nem alma cihazının çalışması için yerinde ve sağlam bir şekilde oturmalıdır. Kova doğru pozisyonda değiştirildiğinde makine orijinal durumuna geri döner.


2. Sürekli Drenaj

Cihaza bir su hortumu takarak su otomatik olarak yer drenajına boşaltılabilir.

Lastik tıpayı arka tahliye hortumu çıkışından çıkarın. Bir tahliye hortumu(ID=13.5mm) takın ve zemin drenajına veya uygun bir drenaj tesisine yönlendirin.

Hortumu drenaja doğru yönlendirin ve akışı durduracak bükülme olmadığından emin olun. Hortumun ucunu drenaja yerleştirin ve suyun sorunsuz akması için hortumun ucunun düz ve aşağı olduğundan emin olun. Su hortumunun tahliye hortumunun çıkışından daha düşük olduğundan emin olun. Sürekli tahliyenin başlaması için istenen nem ayarını ve fan hızını seçin.


Ekstra Özellikler

Sabit kullanımda su giderine bağlanabilir.

Su deposu doluluk ikaz ışığı ve ikaz alarmı

Su deposu yerleştirme hatası belirten uyarı ışığı

Çitf yönlü kaydırma tekerlekleri

Çalıştığı ortam sıcaklığını 1° C yükseltir.


Detaylar             

Aşırı nem, insana ve çevreye zarar verir. Solunum ve dolaşım yolu rahatsızlıklarında, romatizma sorunlarda aşırı nem insan sağlını bozar. Yapılar ve eşyalar da en az insanlar kadar nemin olumsuz etkilerinden zarar görürler.

Duvarlar ve kumaşlar küflenir, ahşaplar çürür, metaller paslanır, boyalar dökülür, elektronik aletler oksitlenme sonucu kullanılamaz hale gelirler. Yapılar ve eşyalar erken eskir, erken bozulur, boyalar hızla kabarır. Pahalı elektronik aletler onarılamayacak hale gelebilir. Aşırı nem, ısıyı ve soğuğu çok daha yüksek algılar. Isıtma ve soğutma çözümleri ekonomik olmazlar. Kötü kokular üretir.


Nem Alma Cihazları Korur

Nem alma cihazı ortam nemini kontrol altına alır.

Nemden kaynaklanan veya nem sayesinde etkinliği artan sağlık sorunlarının oluşmasını engeller.


Yapıları ve eşyaları nem alma cihazı ile küf, pas, mantar ve bateri gibi nem zararlarından korunur.

Nem alma cihazı havadaki nemi alarak sağlıklı ve konforlu bir ortam meydana getirir.

Bodrum, mashsen, yüklük, banyo, çalışma odası, mutfak, kütüphane, galeri, kiler, bilgisayar odası, arşiv, oturma odası, yatak odası gibi mekanlarda kullanılmaya uygundur.  FujiDoor nem alma cihazı sadece ortan havasındaki değil, mobilyalarınız, tesisatlarınız ve hatta bina yapısında yıllar boyu birikmiş olabilecek aşırı nemi de yok edecek şekilde tasarlanmıştır.


Kullanım Alanları:

Nem alma cihazları evlerde, depolarda, arşivlerde, müzelerde, kapalı yüzme havuzlarında, fitness ve sağlık merkezlerinde, seralarda, mahzenlerde, inşaat sektöründe, korozyon korumasında, su arıtma ve dolum tesislerinde kullanılır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Fujidoor FDR - NM - 20 Nem Alma Cihazı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT