Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

AL-KO Highline 46.8 P-A Benzinli Çim Biçme Makinesi

Motor: Benzinli
Motor Markası: AL KO (ALMAN)
Güç: 3Hp
Motor Hacmi: 123 cc
Bıçak Boyu: 46 cm
Yükseklik: 30-75mm
Yükseklik Ayar Kolu: 7 kademe
Bakım Alanı: 1100 m2
Ağırlık: 32 kg

Üretim Yeri: Avusturya
Garanti: 2 yıl

46.8 SP-A Highline benzinli çim biçme makinesinin teknik ayrıntıları
46 cm kesim genişliğine sahip 46.8 P-A Highline benzinli çim biçme makinesi, orta büyüklükteki bahçelerde (1100 m²'ye kadar) kolay ilerleme sağlar. Kesme yüksekliği ayarı, 30 ila 80 mm arasında 7 aşamada merkezi olarak yapılır. Üstten supaplı 2.1 kW AL-KO Pro motorlar daha fazla güç ve daha az yakıt tüketimi sağlayan mükemmel verimlilik sunar. Tek hızlı tekerlekten çekiş ve XXL hafif jantlar bahçede kolay ilerlemeyi garanti eder.

4INONE işlevi biçme, yakalama, yandan boşaltma ve öğütme yeteneklerini sağlar. Ergonomik şekilli gidon çalışırken rahatlığı artırır. Çim kupürleri, MaxAirflow teknolojisine sahip ekstra yüksek çelik sac desteden arkaya, seviye dolgulu 60 l büyük toplama kutusuna girer, bu da en üste kadar doldurulur ve bu nedenle daha az boşaltılmalıdır. 

Çift Bilyalı Rulmanlar ile Düzgün çalışan tekerlekler, çimlerde veya düz olmayan arazilerde kolay ilerlemeyi garanti eder.
Merkezi Yükseklik Ayarı: Kesme yüksekliği el tutamağı kullanılarak kolayca değiştirilebilir. Yay desteği ile merkezi ve kolaydır.
Sadece malçlanma ucunu alet kullanmadan monte edin ve ince kıyılmış kesimleri çimin içine doğal bir gübre olarak uygulayın.
EasyClick'in kılavuz rayı ile birleşmesi sayesinde, kompakt çim tutucunun boşaltılması daha kolay olamazdı.
Dışarıda Saklamak Childs Play Genellikle, garajlar, bahçe barakaları veya bodrum katları çok küçük. Bu nedenle Highline çim biçme makineleri, yer kazanmak için dikey olarak uzakta da saklanabilir. Entegre dik işlev bunu mümkün kılar.
MaxAirflow teknolojisi, çim kesmelerinin çim tutucunun arkasına atıldığı ve bunun sonucu olarak üst kısmına doldurulduğu ve çok sık boşaltılması gerekmediği anlamına gelir.
Ekstra uzun, ekstra büyük - bu MaxAirflow teknolojisinin temelini oluşturur. Bunun sebebi, ekstra uzun çelik levha güverte ve ekstra büyük tahliye kanalının hava akışını yüzde 42 arttırmasıdır. Sonuç olarak, çim kupürleri, standart çim biçme makinelerinin çoğunda olduğu gibi çim tutucuya düşük bir seviyede taşınmaz, bunun yerine, yüksek bir yay içinde geriye atılır ve arkada kalır. Bu, çim toplayıcının boşaltma kanalı tıkanmadan etkin bir şekilde arkadan doldurulduğu anlamına gelir. Bir başka bonus: Uygun çim biçme makinesi bakımı için çıkarılabilir servis kapağı.
Daha Uzun Otların Yan Deşarjı: 4INONE işlevi, bu modelin yalnızca en uygun şekilde toplayabileceği aynı zamanda yandan deşarj olabileceği anlamına gelir. Özellikle çayırlar ve meyve bahçeleri için pratik bir alternatif.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


AL-KO Highline 46.8 P-A Benzinli Çim Biçme Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT