Ürün Özellikleri


Ürün Özellikleri


AMAÇ VE FAYDALAR:

ÜRETEN ÇOCUK setimizin içinde bulunan malzemeler’in amacı, çocuğun kendi dünyasını oluşturmasına , doğa sevgisi kazanmasına, kendi bireysel becerisini geliştirmesine yardımcı olmaktadır,sorumluluk alma, neden sonuç ilişkisi kurma, sabrını geliştirme ve zaman kavramı ile ilgili beceriler kazanma gibi becerilerde geliştirmiş olacaktır.üretmenin meşakkatli ve zaman gerektiren zor bir süreç olduğunu öğretecek ve kolay tüketmemek alışkanlığı kazanacaktır.

Özellikle çıkartmalar ile  ile ortaya çıkaracağı çalışmalar kendi duygu dünyası ve ruh hali ile ilgili yansımalar ile ilgili ipuçları verecektir aynı zamanda yaratıcılığını da geliştirecektir.  Bunu resim terapisiyle karşılaştırmak da mümkündür. Resim yapmak çocukların deneyimlerini, düşüncelerini, korku ve duygularını yansıtmasını sağlar. Bu malzemeyle uğraşan çocuklar tüm gelişim alanlarında ( bilişsel, sanatsal, duygusal gelişim alanları) ilerleme kaydedeceği gibi bun faaliyetle uğraşırken sevimli bir dünyanın içinde olmanın da keyfini yaşayacaklardır.

Faaliyet sırasında birbirleriyle, öğretmenleri ve anne babaları ile de sohbet imkanı bulan çocuklar farklılıkların farkına varacak, etkinlik boyunca el-göz koordinasyonunu gerçekleştirebilme imkanı bulacak ve bir gruba dahil olmanın zevkini yaşayacaklardır. Tabi tüm bunlar yapılırken çocukların yaş ve gelişim özelliklerini göz önünde bulundurarak (küçük yaşlarda sınırlı çalışmalar, büyük yaşlara doğru aşamalı olarak kompleks çalışmalar)  malzemeleri hazırlamak son derece önem teşkil etmektedir. 


ÇOCUĞA KATKISI: 

Çocuklarınızı doğa ile tanıştırır. Renkleri,kokuları,Toprağı ve suyu öğretir. Ağaçlar ve çiçeklerin varoluşunu anlatır. Tohum’dan, fideye ve fidana dönüşünü yaşayarak öğretir. Bitkilerin estetik değerini algılamalarını sağlar. Üretmek / büyütmek / yetiştirmek olgusunu öğretir. Sorumluluk bilinci ve dünyayı algılamasını sağlar.

Güzellikleri elde etmek için sabırlı olmayı öğretir. Zamanı algısı ve Çevreye bilinci gelişir. Merak duygusu uyandırır. Hayallerini geliştirir.

Eğlenmenin farklı yollarıyla tanışmasını sağlar. Hayat felsefesinin oluşumuna katkı sağlar. Geleceğin temellerinin sağlam olarak atılmasına katkı sağlar

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Bu Kategoride En Çok Satılan Ürünler

Üreten Çocuk Bitki Dikim Seti Kırmızı

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT